Typowa lewaczka! Protestowała przeciw audycji, której nie wysłuchała. Prof. Monika Płatek: “Więcej tego nie zrobię”

Wszędzie czai się lewactwo / Fot. NowyObywatel.pl
4

We wrześniu bieżącego roku Beata Lubecka, dziennikarka Radia Zet, przeprowadziła wywiad z Michałem Szutowiczem, działaczem LGBT, który sprofanował pomnik Jezusa dźwigającego krzyż na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i dopuścił się brutalnego ataku na kierowcę furgonetki Fundacji Pro-Prawo do Życia oraz na sam pojazd. W związku z popełnionym czynem Szutowicz przesiedział miesiąc w areszcie, w odosobnieniu, o co miał prosić dyrekcję aresztu, gdyż obawiał się o swoje życie. Wywiad nie spodobał się Polakom, co widać po liczbie “łapek w dół” umieszczonych w Internecie. Nie spodobał się także pewnej grupie środowisk lewicowych, które skrytykowały Lubecką za rzekomą homofobię i transfobię.

Rozmowa z Szutowiczem została nominowana w konkursie Grand Press w kategorii „Wywiad”. Kilka dni temu organizator poinformował jednak, że nagroda w tej kategorii nie zostanie przyznana. Jak przekazano w oświadczeniu, decyzja jest efektem zastrzeżeń wobec „jednego z nominowanych do finału materiałów”. Zgodnie z regulaminem nie jest możliwe usunięcie jakiegokolwiek materiału, który otrzymał wcześniej nominację do nagrody. W związku z tym organizator Grand Press zdecydował o nieprzyznawaniu w tym roku wyróżnienia w kategorii „Wywiad”. Okazało się, że poszło o wywiad z Szutowiczem, znanego z chamstwa i bandyterki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: „Margot” grozi eksterminacją przeciwników ideologii LGBT. Gdzie jest polska bezpieka? Zajęta nękaniem narodowców?

Co istotne, jeszcze przed ogłoszeniem decyzji organizatora konkursu w sieci pojawił się list otwarty, w którym domagano się usunięcia wywiadu z Szutowiczem z listy nominowanych. Pod apelem podpisała się prawnik, profesor Monika Płatek.
Popełniłam błąd. Przepraszam. Więcej tego nie zrobię. Ograniczyłam się do zapoznania się z argumentami jednej strony. Podpisałam list do Organizatora oraz członków i członkiń Jury Grand Press 2020 z apelem o usunięcie z listy nominacji do nagrody Grand Press 2020 materiału redaktorki Beaty Lubeckiej „Wywiad z Margot” z Radia ZET. Zrobiłam to bez wysłuchania audycji – wyznała Płatek.

Globkurier [CPS] PL

Typowa lewaczka. Zanim zapoznała się z materiałem, chętnie zabeczała tak jak całe stado baranów. Czyż nie podobnie było z pierwszą książką Jacka Międlara “Moja walka o prawdę”, w której autor zawarł fakty dotyczące homo-lobby wśród księży, bp. Janiaka i kard. Dziwisza, co teraz mainstream odmienia na wszystkie przypadki? Powtórzymy raz jeszcze za prof. Wolniewiczem: “Najwydatniejszą cechą lewactwa jest głupota”.

Przeczytaj także:

Fala krytyki na ks. Bonieckiego! Stawał w obronie bandyty, nie podpisze listu w obronie Jana Pawła II

Katarzyna TS: Pandemia nie skończy się nigdy!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. parch Mikke z ZMS-u mówi

  Absolwent UW, Komorowski, świadczy o poziomie tej uczelni. A ta, to 4 setka w rankingu światowych uniwersytetów.

 2. Roman mówi

  Koniec świata bliski ludzie odciągani od Boga przez szatana głupieją przed nami czas apokalipsy

  1. Hammurabi mówi

   Ludzie zgłupieli owszem, jednak o wiele wiele wcześniej. Zanim zaczęli być odciągani od “Boga” przejść musieli piekło.
   Następnym razem, zanim zaczniesz pisać takie rzeczy, zapoznaj się z historią KK.
   Na dziś masz zadanie:
   Co to były za dobra, zwane “dobrami martwej ręki”? Kto w nich “gospodarował” i jakim kosztem?

 3. wilk mówi

  I PO CO ROBIC REKLAME TEMU PSYCHICZNIE CHOREMU CZLOWIEKOWI?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.