Atak na Polskę i manipulacja słów Marcina Roli w BBC. Stoi za tym Maja Rostowska, córka byłego ministra finansów

Po lewej Marcin Rola z wRealu24, po prawej Maja Rostowska z BBC / Fot. Twitter
14

W ubiegłą niedzielę w Leeds w Wielkiej Brytanii odbyła się druga edycja debaty prawicy, w której wzięli udział m.in. Wojciech Sumliński, Tomasz Budzyński i ks. Tadeusz-Isakowicz Zaleski. Wszyscy, bez problemów zostali wpuszczeni na Wyspy, co w obecnych czasach nie jest już codziennością. Spotkanie prowadził dziennikarz Marcin Rola. I prawdę mówiąc, nie o samym spotkaniu w Leeds i zaproszonych prelegentach zrobiło się głośno, ale o Marcinie Roli którego słowa, w perfidny sposób zmanipulowała telewizja BBC, a konkretnie Maja Rostowska, córka byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego. Przeciw Polsce, bo nie tylko o Marcina Rolę tutaj chodzi, stosuje się już najperfidniejsze zagrywki.

Zacznijmy od tego, że BBC po prostu wtargnęło na nasze spotkanie. W komiczny sposób czaili się pod oknami sali,w której odbywała się konferencja. Wtargnęli celowo, po to by na siłę doszukać się jakiejś afery czy hajlujących nazioli z waflami w ręku – w rozmowie ze mną tłumaczy Marcin Rola.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pytam czy miały miejsce wypowiedzi, które mogły budzić jakieś wątpliwości. Marcin Rola podkreśla, że nie i odsyła do transmisji ze spotkania, która jest dostępna na kanale wRealu24 (zobacz – klik).

Niemalże cała debata dotyczyła sytuacji w Polsce i tzw. „dobrej zmiany”. Dziennikarze BBC, na spotkaniu w Leeds nie mieli czego szukać – podkreśla Rola.

Pytam Marcina jak zatem znalazł się przed kamerami brytyjskiej telewizji, bo konferencji a wywiadu z nim tyczy się cała afera.

Poproszono mnie o wywiad. Z zaznaczeniem, że mogę im go udzielić po konferencji, zgodziłem się – relacjonuje. – Cały wywiad trwał ponad 30 minut, zaś w BBC Newsnight pojawił się tylko jego zmanipulowany urywek, którym lewactwo próbuje uderzyć we mnie, polską prawicę i Polonię w Wielkiej Brytanii.

O jaki urywek chodzi? Nawal Al-Maghafi, rozmówczyni polskiego dziennikarza, pytała o „mowę nienawiści”, którą jemu jak i każdemu polskiemu patriocie próbuje się przypisać. – Nie nawołujemy do nienawiści. Jeśli już, to nawołujemy do debaty – tłumaczył Marcin Rola. Następnie dziennikarka zacytowała kilka wyrwanych z kontekstu wypowiedzi Roli pochodzące z zamieszczonych na nim filmów. W islamie pedofilia to jest jakby chleb powszedni. W tej doktrynie politycznej, bo islam to nie jest religia i chyba każde dziecko to wie. Pedofilia jest normalna. Te wszystkie małżeństwa, sprzedawanie kobiet za kozy, świnie itd. Znaczy za świnie nie, bo to islam. Dalej mówił o dzikusach, którzy wydziczają się na latających dywanach.

Słowa polskiego dziennikarza ewidentnie zostały wyrwane z kontekstu, ponieważ Rola w tym miejscu mówił o gangach islamskich pedofilów (grooming gangs), o których z Jaydą Fransen trąbię w mediach od ponad roku, za co m.in. dwukrotnie nie wpuszczono mnie do Wielkiej Brytanii, a Fransen siedzi w więzieniu. Poza tym, chyba nikt nie zaprzeczy, że dewiacje seksualne u islamistów to nie jest jakiś marginalny problem.

W równie mocnych słowach wypowiedziałbym się o pedofilach, którzy sami siebie mienią katolikamiw rozmowie ze mną zaznacza Rola.

Po dłuższej rozmowie z Marcinem Rolą, od słowa do słowa, dowiaduję się najważniejszego. Odpowiedzialną za całe zajście nie była brytyjska dziennikarka, ale polskojęzyczna żydówka… Maja „Rothfeld” Rostowska, córka byłego ministra finansów Jacka Rostowskiego. Rostowska nie pierwszy raz atakuje Polaków na antenie BBC. Kilka miesięcy temu przygotowała reportaż pt. „Czy Polska się putinizuje”. Jednak naprawdę głośno zrobiło się o niej gdy sfotografowała się przy plakacie z napisem „Piepr* mnie jak dzi*kę, którą jestem”.

Z dziennikarką Nawal Al-Maghafi, która prowadziła ze mną rozmowę, była Maja Rostowska, która w realizacji materiału grała pierwsze skrzypce. Mało tego, Al-Maghafi podczas przeprowadzania wywiadu ze mną cały czas pytała Rostowską i pytała: Dobrze już? Mamy to?relacjonuje Marcin Rola.

O zmanipulowanej wypowiedzi Marcina Roli huczą niemal wszystkie media brytyjskie, w których dziennikarz posądzany jest o „mowę nienawiści”. Z Polakami nie walczą już sami Bytyjczycy, którzy próbują wywrócić europejski porządek do góry nogami czy Social Service bezprawnie odbiera polskie dzieci. Z Polską nie walczą już tylko unijni włodarze i zagraniczne media, ale polskojęzyczni dziennikarze „prostytuujący się” za brytyjskie funty obcej telewizji.

Polski dziennikarz, Marcin Rola, dołączył do szlachetnego grona osób, które są ścigane za poruszanie niewygodnego tematu jakim są grooming gangs? Przypomnę, że za walkę z islamskimi gangami Jayda Fransen, Paul Golding, Tommy Robinson, tj. liderzy brytyjskiej prawicy są już za kratkami, ja zaś zostałem zaatakowany w niemal wszystkich brytyjskich i polskojęzycznych mediach oraz niewpuszczony na Wyspy… Teraz przepuszcza się atak na polskiego dziennikarza, dla którego „tak jest tak a nie jest nie”. Pamiętajmy jednak, że ofiarą tej napaści nie jest sam Rola i wymienieni wyżej działacze, ale cała Polonia, polska prawica i cywilizacja łacińska. Art 4. unijnego traktatu to już za mało. Teraz do walki z Polską włączają się brytyjskie media i Maja Rostowska, która po polskich ulicach winna chodzić wygolona na łyso.

Dziś (26 czerwca 2018) na kanale wRealu24 zostanie opublikowana cała rozmowa, którą z Marcinem Rolą przeprowadziła Nawal Al-Maghafi vel Maja Rostowska.

Przeczytaj także:

W obronie Marcina Roli przed napaścią polskojęzycznej żydówki z BBC | J. Międlar [WIDEO]

J. Międlar: Sumliński zatrzymany na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Czyli Międlar jednak nie ściemniał? Co dzieje się podczas zatrzymania?!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lokek mówi

  sam sobie winien. Co komu do domu jak dom nie jest jego.
  Co chciał zabłysnąć? Każdy wiedziałby, że chodziło o kompromitację. Zawsze mógł odmówić wywiadu, skoro wiedział kto za tym stoi.

  1. Ada mówi

   Prawdopodobnie Marcin Rola nie wiedział, że „pierwsze skrzypce” w tej zaplanowanej napaści grać będzie jakże znany w polskiej rzeczywistości tzw. „drugi garnitur”, czyli zza pleców ustawionej innej dziennikarki…CÓRKA byłego POLSKIEGO MINISTRA FINANSÓW w RZĄDZIE DONALDA TUSKA. Eksponowane to było przecież stanowisko jej tate w Polsce. Stąd nie należy się w ogóle dziwić, że pojawiła się jakże typowo dla tej nacji ” PODZIĘKOWAĆ ” za dobre, tłuste lata sławy swego ojca, pierwszego finansisty w POLSCE.
   Był taki czeski polityk, który w ramach solidaryzowania się ze sprawą Polski na unijnym forum nosił plakietkę…”JESTEM POLAKIEM”, o węgierskiej przyjaznej postawie wobec polskich racji też wiele by mówić… Cóż, choć trochę jest łatwiej znosić ciosy pośród prawdziwych, niezakłamanych przyjaciół…….

 2. jacek mówi

  po co w ogóle Rola zgodził się na ten wywiad? widząc tę polskojęzyczną żydówkę można było się zorientować co będzie grane…

 3. The indoraptor mówi

  Chciał żebyście mogli zobaczyć jak wygląda wywiad z establichmentem! I jak można zmanipulować ludzi jednym wywiadem!

 4. Ania mówi

  To jest tak jak rozmawia się z internacjonalistycznym żydostwem, a zwłaszcza z ich mendiami. Kolejny naiwniak padł ich ofiarą.

 5. Constancja mówi

  ale ta dz…(jak sie sama nazywa) sprzed plakatu reprezentuje zydowska nacje nie polska, mam nadzieje.

 6. Pan Kracy mówi

  Ogólnie o roli, jak to w filmiku mówią, aktywnych jednostek wojskowych, czyli mediów (~14 min., wtopione napisy):
  BBC przyłapane na sfingowaniu „chemicznego ataku” w Syrii
  https://www.youtube.com/watch?v=TZvAK7-oLgg

  W tekście BBC manipuluje cytatami. W filmie fałszuje komputerowo obrobionymi cudzymi słowami. Po tym wszystkim, to aż się chce z wiadomości oglądać tylko pogodynkę, a i to z niedowierzaniem.

  A to pozowanie polskojęzycznej żydówki do plakatu o jej pier…u, to nie prowokacja artystyczna, to przyznanie się do swej profesji.

 7. A po co wdawał się w dyskusję z żydosyjonistycznymi mediami? mówi

  Cóż, wiedzieli że Rola nie należy do zbyt bystrych i „dyplomatycznych” – i coś chlapnie.
  A swoją drogą, po co wdawał się w dyskusję z żydosyjonistycznymi mediami NWO? Po co?? Kto mu kazał? Co chciał udowodnić? Drugi nawałka – od jedzenia parówek uwierzył w swoją siłę i mądrość.

 8. A po co tam poszedł? mówi

  A po co Rola wdawał się w dyskusję z żydosyjonistycznymi mediami?
  Poszedł do uszusta i złodzieja, żeby ten nieodpłatnie przypilnował mu rower. Gratuluje inteligencji.

 9. Anonim mówi

  Marcin Rola po mimo, że młody i nabiera jeszcze nieco doświadczenia w dyskusjach politycznych, wydaje się być OK. To, że go obsmarowują jest dowodem na to, że niweczy czyjeś plany… no chyba, że to taka większa ustawka tzn. że to obsmarowywanie jego osoby jest świadomie zaplanowane i on o tym wie. Wtedy było by to baaardzo źle dla Roli i uzasadniało takie postacie w programach jak np. Sklepowicz – ale odpukać niech chłopak dokonuje dobrych wyborów.

  Bardzo dobrze, że Marcin Rola mówi o pedofilii, Islamie, zboczeniach i innych rzeczach zakazanych w mas-mediach. Ktoś przecież i tak o tym będzie mówił. Dla naszej kultury, narodu i cywilizacji jest to obce i niebezpieczne więc się po prostu ostrzegamy o skutkach i zagrożeniach z tym związanych.
  Pewnie o tym nie wiedzą głupcy zatrudnieni w BBC, że współcześni pożyteczni idioci itp. czyli wrzód na dupie każdego narodu planowo mają iść i tak do odstrzału, do odstrzału – powtórzę celowo – razem LGBT, pedofilami, bandytami, zboczeńcami aborcjonistami, tfu-dziennikarzami i w reszcie sponsorowanymi milionami chamów, zboczeńców, bandytów i morderców z Afryki. W takim to nawet afro-arabskim gównie grzebie lewactwo potrzebujące elektoratu. Wmawia im się chwilowo, że ich poglądy i postawy to norma. Wykorzystuje się tych chorych i złych ludzi kupując ich głosy za grosze na setki sposobów, nadając im np. prawa, przywileje i wszelkie poparcie. Narzędzi jest dużo: 500+, licencjaty, etaty, magisterki, doktoraty, prezesury, profesury, granty, nagrody, stypendia, habilitacje, premie, łapówki z fundacji, mieszkania, ciuchy, telefony, emerytury, renty, …
  Jakby się ktoś pytał dlaczego taki elektorat pójdzie do odstrzału to polecam fragment mojego ulubionego, ponieważ coraz bardziej zasadnego scenariusza o podboju państw przedstawionego w filmie pt. : „Jak napaść na państwo”, gdzie były agent KGB opowiada dokładnie to samo co napisałem wyżej. Po wykonaniu zadania (oddaniu głosu i daniu chwilowego poparcia) wszystkie te grupy zostaną eksterminowane. Niech ta informacja będzie pomocną dłonią dla nieświadomych tego co robią a ujętych tu przeze mnie w wypowiedzi jako elektorat.
  Nie ma nic za darmo.

  Moja rada dla takiego elektoratu – w tym Pani Rostowskiej : modlić się. Na początku prosić o rozum a potem jak się wymodli to już indywidualnie niech każdy oświecony prosi, bo zapewne potem będzie już wiedział po co się modli.

 10. Piotrx mówi

  Dlatego NIGDY nie należy udzielać neomarksistowskim gadzinówkom jakichkolwiek wywiadów (tylko wypowiedzi w programach na żywo) – tak jak wzorcowo zrobił kiedyś G.Braun z dziennikarzem z TVN.

  https://www.youtube.com/watch?v=EA2E4fmGiz8

  Jak mówi stare „ludowe” porzekadło
  Nieważne co się mówi podczas nagrywania materiału ważne tylko kto go potem i jak zmontuje

 11. Nirbi mówi

  Właśnie się dowiedziałem że Pan Rola to cała Polonia a nawet cała cywilizacja łacińska.
  Bufon.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.