SKLEP-WPRAWO.PL

TVN24 będzie nadawać z holenderską koncesją. Przewodniczący KRRiT wydał zgodę na wpis do rejestru

logo TVN24/ fot. screen
2

W poniedziałek (30.08.2021) Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała komunikat, w którym informuje, że przewodniczący KRRiT, Witold Kołodziejski, wysłał do operatorów telewizyjnych zgodę na wpis do rejestru programu TVN24 na koncesji Discovery Communications Benelux B.V.

W komunikacie napisano, że spółka posiada łącznie 224 koncesje wydane przez holenderski organ regulacyjny (na programy skierowane na rynek holenderski i innych krajów europejskich), w tym 10 polskojęzycznych, innych niż TVN24.

KRRiT informuje, że decyzja przewodniczącego zapewnia ciągłość nadawania programu TVN24 również po 26 września 2021 roku, niezależnie od wyników toczących się obecnie postępowań. Rejestracja będzie obowiązywać po dokonaniu przez operatorów opłaty za wpis do rejestru w wysokości 113 zł.

Koncesja TVN24 obowiązuje do 26 września. Nadawca wystąpił o jej przedłużenie w lutym 2020 roku i nadal jej nie uzyskał. Od sierpnia TVN24 ma już holenderską licencję na nadawanie, która zacznie obowiązywać, jeśli stacja nie uzyska polskiej koncesji.

Źródło informacji: gov.pl, onet.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Święta wojna o TVN, czyli na pohybel neutralnym

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. antyPO✡PiS mówi

    A czy mogło się skończyć inaczej? Przecież TVN to żydowski kapitał, a PiSrael zawsze posłusznie wykonuje wszystkie rozkazy USraela.

  3. W K mówi

    Kto sie niepokoil, ze nie bedzie transmisji z urodzin Adolfa Hitlera, moze odetchnac z ulga.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.