Trzaskowski grozi delegalizacją IX Marszu Powstania Warszawskiego!

Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej/ fot. twitter
12

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który jeszcze niedawno, na potrzeby kampanii wyborczej, był gotów 11 listopada maszerować z narodowcami, grozi delegalizacją IX Marszu Powstania Warszawskiego, który tradycyjnie organizuje ONR.

– Będziemy bardzo dokładnie obserwować ten marsz i jeżeli pojawią się na nim symbole zakazane w polskim prawie, jeżeli pojawi się mowa nienawiści, to natychmiast będziemy reagować – powiedział Trzaskowski, odnosząc się do sobotniego Marszu Powstania Warszawskiego organizowanego przez narodowców. Jego zapowiedź jest bardzo niepokojąca, gdyż środowiska lewicowe potrafią dopatrzeć się „symboli zakazanych” nawet w znaku Polski Walczącej czy krzyżu celtyckim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Jasno zapowiadam. Będziemy bardzo dokładnie obserwować ten marsz i jeżeli pojawią się na nim symbole zakazane w polskim prawie, jeżeli pojawi się mowa nienawiści, to natychmiast będziemy reagować – podkreślił prezydent Warszawy komentując tym samym skandaliczny list Żydów i lewackich organizacji domagających się delegalizacji Marszu Powstania Warszawskiego (PRZECZYTAJ).

Przypomnijmy, że Brygada Mazowiecka Obozu Narodowo-Radykalnego organizuje już IX Marsz Powstania Warszawskiego w stolicy. W tym roku narodowcy przemaszerują historycznym szlakiem Batalionu Chrobry II. Start manifestacji zaplanowano na godzinę 16.30 na Rondzie Romana Dmowskiego, od strony Dworca Warszawa Centralna.

Źródło cytatów: PAP

Przeczytaj także:

Narodowcy zapraszają na IX Marsz Powstania Warszawskiego w stolicy! Będą maszerować szlakiem Batalionu Chrobry II

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  My również będziemy „bardzo dokładnie obserwować ten marsz” panie Trzaskowski!
  Ten marsz i podległe panu służby. To, że niczym chorągiewka zmienia pan swoje zdanie, nie znaczy wcale, że dzięki temu łechtany przez swoich animatorów pozostanie pan bezkarny.
  Wiemy doskonale, że boicie się organizacji na tyle wydajnej, że wasze prowokacje na nic się zdadzą.
  Boicie się równego kroku tysięcy ludzi. Póki co ci co idą, podążają każdy sobie. Jednak…
  Jednak czas na zmiany. Przypomina mi się wiersz niejakiego Władymira Majakowskiego z tak utęsknionych przez lewacką Europę czasów…
  „Rozwijajcie się w marszu!
  W gadaniach robimy pauzę.
  Ciszej tam, mówcy!
  Dzisiaj
  ma głos
  towarzysz Mauzer.
  Dosyć już żyliśmy w glorii
  praw, które dał Adam i Ewa:
  Zajeździmy kobyłę historii! −
  Lewa!
  Lewa!
  Lewa!”
  Boicie się zmiany na Prawa! Prawa! Prawa! Bo „kobyły historii” zajechać się wam nie udało i nigdy nie uda!

  1. Alek mówi

   Mowa nienawiści? hmmmm, „Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy”. Niech no kto zaintonuje hymn państwowy, który zionie mową nienawiści: ksenofobią („co nam obca”), podżeganiem do przemocy („szablą odbierzemy”), dyskryminacją kobiet ze względu na płeć („Marsz Dąbrowski”, zamiast „Marsz Dąbrowska”) i cała lista innych przestępstw z nienawiści.

   Natomiast profanacja figury Chrystusa, to zupełnie inna para butów. To działanie z wielkiej miłości do chrześcijan, zwłaszcza katolików. Tu nie ma żadnych podstaw, artykułów, paragrafów itp., aby natychmiast anulować kartę sodomia+.

 2. Krzysztof mówi

  przecież to cwel, czego się dziwicie

 3. piotr mówi

  Marian Turski do Marka Zuckerberga: ” Nie wolno negować Holocaustu”

 4. mario mówi

  A pocałuj mnie gdzieś cwelu!

 5. Antyparch mówi

  Szczesc Boze
  cioty z konfidentracji glosujacy na trzaskowskiego. trzymam za niego kciuki jako mniejsze zlo,aby was rozwiazal i zdelegalizowal cioty teczowe od bosaka,tfuuuuu

  1. Zbigniew mówi

   Slodkie kociaczki nie beda mogly uczcic swego swieta – mowi twardo radykalny, ostry jak brzytwa ciastkowski.

 6. Anahu Yamito mówi

  No i co na to ta polowa wyborcow Bosaka, ktora w drugiej turze glosowala na arcylewaka Trzaska???

 7. Zbigniew mówi

  A jak tam tyleczek panie Trzastkowski – przypra do muru i naciskaja?

  Nie ma za darmo zdrady.

 8. Jacek mówi

  Trzaskowski jako agent niemieckich hitlerowców nie może podarować,że Niemcy zamordowali w czasie wojny 900.000 Warszawiaków,na miljon trzysta tysięcy i zburzyli stolicę w 80%.Chciałby zamordowania wszystkich Warszawiaków i całkowitego zniszczenia stolicy.Chciałbyś łotrze następnej rzezi Woli i innych dzielnic.Powinien skończyć jak jego kamrat Kuczera.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.