Trzaskowski blokuje powstańczy koncert, ale Contra Mundum zagra 1 sierpnia! Narodowcy zapraszają na Marsz Powstania Warszawskiego

Norbert "Smoła" Smoliński, Contra Mundum/ fot. Facebook
13

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zablokował powstańczy koncert zespołu Contra Mundum, który miał odbyć się 30 lipca na warszawskim Bemowie. O sprawie poinformował na Facebooku wokalista zespołu Norbert „Smoła” Smoliński.

„Z przykrością informuję, że zapowiadany na 30-go lipca koncert o tematyce powstańczej w bemowskim BCK został zablokowany przez warszawski Ratusz. W Stolicy trwa wojna ideologiczna.  Wszystkie tego typu imprezy w warszawskich placówkach kulturowych są monitorowane i zdławiane w zarodku. Tematy tożsamościowo – narodowe, Pamięć, Szacunek – to pojęcia skrajnie obce i wręcz wrogie dla Włodarzy Warszawy. Z tym samym problemem spotyka się na co dzień wielu artystów w całej Polsce” – pisze Smoliński

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ale jest dobra wiadomość. Contra Mundum zagra w Warszawie 1 sierpnia podczas organizowanego przez narodowców Marszu Powstania Warszawskiego. Koncert odbędzie się o godz. 16.30 na rondzie Dmowskiego na specjalnie rozstawionej scenie.

– Dziękujemy, Trzaskowski! Blokuje Pan koncert powstańczy zespołowi Contra Mundum, a Roty Marszu Niepodległości ich zapraszają na Marsz Powstania Warszawskiego. Już 1.08 o godz. 16.30 dzięki Panu będzie mogło posłuchać ich muzy kilkadziesiąt tysi ludzi na Rondzie Dmowskiego – naprawdę dziękujemy 🙂 – napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Mój komentarz: To, co robi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, jest po prostu haniebne. Zablokowanie koncertu poświęconego pamięci powstańców jest kolejnym dowodem na to, że Platforma Obywatelska chce zgnoić Polaków i pozbawić ich dumy z własnej przeszłości. Mamy zostać bałwanami bez tożsamości bredzącymi o „wartościach europejskich”, a Powstanie Warszawskie ma zostać przerobione na walkę o prawa LGBT. Polacy mają zapomnieć, ze było to powstanie przeciw NIEMIECKIEMU okupantowi i uznać, że była to jakaś lewacka rewolta przeciw ksenofobii, homofobii i supremacji białej rasy. Taką narrację usiłowali sprzedać Polakom w 2018 roku lewaccy aktywiści urządzając hucpę pt. „Polska Walcząca przeciw faszyzmowi”. Obszernie piszę o tym w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie zamówić w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Panie Trzaskowski, zablokował Pan koncert na Bemowie, ale nie uda się Panu zablokować polskiej pamięci o Powstaniu Warszawskim! Polacy nie pozwolą się zgnoić i upokorzyć. Norbert „Smoła” Smoliński zaśpiewa na rondzie Dmowskiego. Potem zapłoną race i Polacy oddadzą hołd powstańcom ruszającym do boju w godzinę „W” 75 lat temu. Cześć i chwała Bohaterom!

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Przed godziną W. Sytuacja militarna na froncie wschodnim [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Prawda jest również taka, że „Warszawiacy” sami sobie wybrali SWOJEGO prezydencika. Jednak bez satysfakcji zawołam WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY! Dostajecie teraz latarników, piękne kolorowe widowiska… Nawet strefę wypoczynku Wasz presydencik Wam ufundował…

  1. Janek mówi

   Hammurabi jaka prawda ? Jacy Warszawiacy ? Chyba słoiki. Prawdziwych Warszawiaków tam żyje niewielu. Masz mierną wiedzę.

  2. Hammurabi mówi

   Same „słoiki”? Doprawdy?
   Jest takie powiedzenie: „Na złość mamie odmrożę sobie uszy”… A Warszawiacy jak dzieci!

 2. Spostrzegawczy mówi

  Kapitalne są utwory Contra Mundum. Rewelacja. Kto nie dotrze na koncert może delektować się ich graniem na internecie. A może będzie transmisja na żywo w Mediach Narodowych.

 3. Buran mówi

  Potwierdzam. Świetna muzyka, wspaniałe teksty. Słuchając, serce rośnie. W autku płyty w ciągłym użyciu.

 4. Hammurabi mówi

  Data i miejsce i okoliczności koncertu trafione bez pudła. Obawiam się jednak i tu przeszkód ze strony ratuszowych marionetek. Dobrze byłoby zabezpieczyć koncert w agregaty prądotwórcze, bo nagła „awaria” zasilania jest wysoce prawdopodobna.

 5. CZECH mówi

  WARSZAWIACY WYBRALI NA PREZYDENTA WROGA I ZAPRZAŃCA , OBCEGO KULTUROWO CZŁOWIEKA – CZY NARÓD POLSKI POSIADA JAKIEŚ RESZTKI GODNOŚCI ? MAŁO PRAWDOPODOBNE . JESTEŚMY ODURACZENI PIWEM , GRILEM , JAŁMUŻNĄ I IGRZYSKAMI . WYZBYWAMY SIĘ WIARY, HONORU , DUMY , NIE ODRÓŻNIAMY PRAWDY OD FAŁSZU

 6. Nessye65 mówi

  Contra Mundum to wspaniała muzyka nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Patriotyczny Odzew dla młodego pokolenia by zawsze pamiętali o Powstaniu Warszawskim 1944.

  To hołd dla kombatantów, którzy walczyli zbrojnie przeciw niemieckiemu okupantowi.
  To hołd dla tych, którzy złożyli największą ofiarę swoje życie by Polska była Wolna i Niepodległa

  Co do Prezydenta Warszawy – poniżej krytyki

 7. Remigiusz mówi

  Szkoda, że powielacie te kłamstwa nawet nie próbując dociec jak było naprawdę.

  1. Hammurabi mówi

   O jakich „kłamstwach” piszesz? Prawda w tym przypadku jest tylko jedna i wcale nie leży po środku, jakby chciały obślizgłe pierwotniaki pokroju Prezydent Miasta Gdańska!
   Prawda jest jak bicz, którego się boją kreatury zawłaszczające ośrodki władzy. Jeśli umiesz patrzeć, to patrz. Zobacz, że w pobliżu prawie każdej polskiej miejscowości często w lesie, w polu czy przy drodze stoi krzyż i to nie jeden. Jak myślisz co one upamiętniają?
   Osobiście chciałbym, by twórczość „Contra Mundum” była iskrą która padnie na prochy!
   Zobacz… Nawet obcy….
   https://www.youtube.com/watch?v=eWkrQQly6xU
   https://www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s
   A TY????

 8. narodowiec mówi

  Godzina W-2 nadejdzie ! Należy się dobrze przygotować, aby nie było zaskoczenia i kpin. ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY !!!!!!!!!!!!!!!!CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!

  1. d. mówi

   ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY !!!!!!!!!!!!!!!!CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.