Triumf prawdy: tłum przybyłych i 30 000 widzów – oto efekt blokady „Powrotu do Jedwabnego”

Fot. Twitter
23

Setki osób zgromadziły się na spontanicznej manifestacji przeciwko blokadzie książki Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek oraz Tomasza Budzyńskiego. Powrót do Jedwabnego zgromadził Polaków wokół osoby autora, nie pozwalając na cenzurę w polskim społeczeństwie.

Sala przy ulicy Foksal 3/5, gdzie ostatecznie udało się zorganizować spotkanie została wypełniona po brzegi. Uczestnicy zapełnili także hol i każdy możliwy zakamarek budynku – podaje Wojciech Sumliński na swoim Twitterze. Ci, którzy nie mają możliwości przybycia osobiście na miejsce, mogą śledzić premierę książki dzięki niezależnym mediom. wRealu24 oraz MediaNarodoweMN transmitują całe wydarzenie. Aktualnie, śledzi je blisko 30 000 osób.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Organizatorzy informują:
– Jesteśmy aktualnie w trakcie przygotowywania wysyłki 560 książek Powrót do Jedwabnego – po jednej dla każdego Posła i każdego Senatora.” Pamiętają również o obietnicy wysłania darmowego egzemplarza na adres Ambasady Izraela w Polsce. Efekt blokady książki jest zatem zupełnie odwrotny do zamierzonego. Jak zawsze w Polsce, wzmożona cenzura i dyktat politycznej poprawności wzbudził sprzeciw i gniew ludzi pragnących prawdy. Pozostaje mieć nadzieję, że społeczeństwo przebudzi się i ocknie z propagowanej od lat antypolskiej propagandy.

Źródło: Twitter

przeczytaj również:

„Powrót do Jedwabnego”: Kłamstwa Grossa zdemaskowane! Relacja live z premiery książki [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zulu-Tango-Tango mówi

  Tomusiowi [polemizując z nim – napisałem – jak się okazało całkiem trafnie!] w odpowiedzi! Zapewne po „paszczowym” stosunku – możesz tylko pisać. Zastanów się szabesgoju: to chyba fajne, że żydzi „robią” promocję książce?! Więcej egzemplarzy się sprzeda i mieszkańcy POLIN (po jej przeczytaniu) może przejrzą na oczy, że skoro jakiś „sierżant” Jojne twierdzi, że nawet 40. mln podpisów NIE wystarczy, by wznowić ekshumację w Jedwabnem – to znaczy, że żydzi w „tym” kraju rządzą!

  1. robert mówi

   Co naprawdę wydarzyło się w Jedwabnem? | wolna-polska.pl

 2. amy mówi

  Jaką kobietą jest Ewa Kurek, głosująca na PiS?!?! Czy ona jest normalna? Inteligentna? Chyba inaczej

  1. Szczęść Boże! mówi

   Ta Pani sama jest żydówką stąd jej sympatie i mętne komentarze. Do tego jest wychowanką Bartoszewskiego ktorego wielbi i zabrania krytykowac.

  2. Robert B. mówi

   Ona jest bardzo rzetelna i skrupulatna jako naukowiec, ale jeżeli chodzi o politykę, to jest totalnie NAIWNA. Ona nie rozumie, z kim ma do czynienia. A na takich metody naukowe… nie działają… Tu są potrzebne zupełnie inne działania.

  3. Cz.J mówi

   Slyszalem z wczesniejszych wypowiedzi Pani Kurek ze jej poparcie dla PIS-u bylo jakby wyborem ze zla koniecznego. Poza tym Pani Kurek czuje awersje do Pana Korwina-Mikke co absolutnie nie oznacza awersji do Konfederacji. Mysle wiec ze tak jak w zyciu kazdego normalnego czlowieka ma Pani Kurek swoje awersje jak i swoje jej tylko znane osobiste preferencje.

 3. Robert B. mówi

  „Polityczna poprawność” = zakaz krytyki plemienia holokaustycznych niepokalanych patentowanych niewiniątek po to, żeby ci mogli operować gojów bez przeszkód i żyć tak, jak im ich religia nakazuje… „My siedzieć, żreć i żłopać jak panowie, a głupie goje na nas zapierdalać”.

 4. jacek mówi

  przypuszczam że ta książka pobije rekordy sprzedaży…

 5. Jurek Ogórek mówi

  Mam nadzieję, że akcja ta przyczyni się do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem !!! Na pohybel danielsowi i jemu podobnych !!!

  1. Szczęść Boże! mówi

   Ekshumacje w Jedwabnem przeprowadzane przez PiSyjonistów?? Serio? Chyba zdajsz sobie sprawę co zrobiliby z wszelkimi dowodami sprawstwa niemieckiego? Szefem archeologow bylby Daniels z wiaderkiem i łopatką

 6. Szczęść Boże! mówi

  Z jednej strony mieliśmy dziś wystep W.Sumlinskiego, ktory od tygodni ostrzega o przyszlym niewolnictwie Narodu Polskiego i upadku państwowosci po wdrozeniu w zycie skrupulatnie i od dekad konstruowanego planu zydowskiego pt. Ustawa447. Z drugiej strony mielismy wychowankę i obroncxynie Bartoszewskiego dr Ewę Kurek, ktora twierdzi, ze to tylko tak naprawde burza w szklance wody, histeria ktorą spowodowała uleglosc polskich urzednikow a zydzi szczegolnie ci talmudyczni kochają swoimi koszernymi serduszkami Polske i Polakow poza tym z zydami to ona tak wogole zawsze się dogada. Do tego zdołala wraz z kims dlugowlosym w apaszce kto trzymal mikrofon wprowadzic nieufnosc i zachęte do podziałów wwsrod wyborvow Konfederacji dodac ze ona zawsze zaglosuje na PiS a Konfederacji nie ufa, mimo slow Sumlinskiego grzmiącego o PiSowskich wspolnikach 447 ktorzy doprowadzą do przejecia Polski. Najgorszym momentem był jednak popis pana ktorego wszyscy tytulowali jako „Polskiego Zyda” (nazwisko widac jest tu drugorzedne), który w szewskiej pasji ryczał na Bogu ducha winnego pytającego z widowni. Ryk „Polskiego Zyda” w zamysle dotyczacy polskich politykow skierowany byl na Bogu ducha winnego czlowieka ktory zgodnie z prawda stwierdzil ze w Polsce rzadzi partiokracja. Tenze Żyd ryczał ze on nie zezwala polskim politykom na mowienie tego i tamtego. Wole jednak zeby Zydzi nie pouczali polskich politykow bo to lagodnie mowiac nie jest ich rola. Pan Żyd powinien krzyczec w panstwie polozonym w Palestynie do swoich załganych ziomkow a nie slyszalem by to robil. Co wiecej nie slyszalem do tej pory by tenze zyd zaslynal jakakolwiek dzialalnoscią w nurcie prawicowym. Zachwyt prawicowych srodowisk nad „Polskim Zydem” tylko dlatego, ze nie oczernia Polski i czasem powie to co chcemy uslyszec jest wyjatkowo infantylny i zalosny. Parafrazujac przyslowie: ja im nie ufam nawet a raczej szczegolnie gdy niosą dary.

 7. Robert B. mówi

  Ja też nie ufam żadnym „polskim Żydom”. Nie dbałbym o to, by się uprawdopodabniać w oczach prawicowego wyborcy przez „dobrych, polskich Żydów”. Nie jest mi coś takiego do niczego potrzebne.

 8. Żaneta mówi

  Z chęcią zamówiłam i jest w drodze więc osiągnęli efekt odwrotny do zamierzonego i bardzo dobrze?Polacy to Wielki Naród i nie damy się plemieniu żmijowemu!Czekam też z niecierpliwością na drugą część Twojej książki Jacku ?Pozdrawiam serdecznie

 9. narodowiec mówi

  Polacy – nie ma czegoś takiego jak „polski Żyd” !!! Może być tylko Żyd urodzony na terenie Polski, ale to zawsze będzie ŻYD !!! Plemię żmijowe ma swoje miejsce w Izraelu i tam wszyscy powinni się znaleźć !

  1. Hammurabi mówi

   „Pewnego razu nad brzegiem rzeki spotkała się żaba i skorpion. Oboje chcieli przedostać się na drugą stronę.
   Dla żaby, która była świetną pływaczką przeprawa nie była niczym nadzwyczajnym. Skorpion jednak nie był stworzeniem wodnym postanowił więc przekonać żabę, aby mu pomogła.
   Długo ją namawiał jednak żaba twierdziła, że nie może mu pomóc, gdyż zna sztuczki skorpiona i obawia się, że ten ją ukąsi swoim śmiercionośnym żądłem w trakcie przeprawy. W końcu skorpion powiedział, że ukąszenie żaby kiedy płynęliby przez głęboką rzekę byłoby z jego strony bardzo głupim zachowaniem. Przecież wtedy on sam zginąłby w rwącym nurcie.
   Ten argument przekonał żabę. Pozwoliła skorpionowi wejść na swój grzbiet i wskoczyła do wody. Gdy byli na środku rzeki skorpion wykonał gwałtowny ruch odwłokiem i śmiertelnie ukąsił żabę. Gdy oboje zaczęli tonąć żaba z wyrzutem zapytała dlaczego skorpion to zrobił. Przecież przez to oboje zginą. Skorpion odrzekł krótko, że nic nie mógł na to poradzić taka już jest jego natura i musiał to zrobić.
   Morał z tej przypowieści jest następujący. Każdy chce wierzyć, że Ci z którymi mamy do czynienia mogą się zmienić. Zmiana taka jest jednak bardzo trudna i w większości przypadków kończy się porażką”.

  2. Spostrzegawczy mówi

   Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny polski historyk i pisarz. Pająk znacznie wcześniej opisał także m.in. o Jedwabnem.

 10. babcia były wyborca pis i dudy mówi

  zapomnieliście o wysłaniu książki ambasadzie amerykańskiej

 11. Janwid. mówi

  # 1528
  ..Klucz…
  Dziwi mnie
  Zawsze dzielenie.

  Dzielenie na Polaków
  Wedlug religijnego klucza,
  Który niesprawiedliwie
  Inne narody poucza,
  Że w Polsce
  Żydzi
  Obywatelstwa
  Polskiego nie posiadali
  I dlatego jako nie Polacy
  Zostali przez historyków
  Niesprawiedliwie zapisani.

  Autor Janwid.Feb.18/2016.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206569510632990&set=a.1332470768339&type=3&theater

  # 2560€
  …Meldunek…
  Panie
  Marszałku
  W setną rocznicę
  Odzyskania przez Polskę
  Niepodległości
  Kapral Jan Tarwid melduje,
  Że jako kaprale i szeregowcy
  Jesteśmy gotowi.

  Jesteśmy gotowi
  By jak by co i wrazie czego
  Rozbroić niewypały psychologiczne,
  Które w Ojczyznie pozostały
  I do wojny domowej
  Prowokować nigdy
  Nie przestały.

  Jan Tarwid. Kapr.Rez.Lot.Pol.
  Nov, 11/2018.

  ///.

 12. JANUSZ mówi

  • • Ci Żydzi nie wiedzą tego, że ten kto mieczem wojuje od miecza ginie”!
  • „KAŻDEJ AKCJI TOWARZYSZY REAKCJA , RÓWNA CO DO WARTOŚCI LECZ PRZECIWNIE SKIEROWANA” Izaak Newton (żyd) Dedykuję to ministrowi spraw zagranicznych oraz premierowi Izraela pod rozwagę!
  •https://www.facebook.com/edward.roeding.7/posts/403668687048502/<KLIKAJ 24 X CALOŚĆ O ŻYDACH KLIKAJ KILKADZIESIĄT RAZY

 13. sulka mówi

  PRAWDA WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ SIĘ OBRONI. Prawda o JEDWABNEM a teraz prawda o działaniach gminy żydowskiej z Panem Szudrichem na czele oraz prawda o kurii warszawskiej z panem Nyczem.
  BÓG HONOR I OJCZYZNA

 14. klioes vel pislamista mówi

  Najnowszy wierszyk:

  Do Piotra Gontarczyka

  Ponieważ Pańskim zdaniem
  „Jest kłopot z wykazaniem,
  Ilu Żydów Polacy zabili”,
  I podłe Grossa słowa
  „Opinia NAUKOWA
  To jest tylko”. Więc ja od tej chwili,

  Że jesteś sq… synem
  Ogłaszam. I swym czynem
  Historyczne to stawiam pytanie:
  Czy matka Twa dawała
  Za darmo, czy szmal brała?…
  Niechże alfons odpowie nam na nie!

 15. gouuo 7v7jp[o76tg' mówi

  Historia faktów-jest faktem.Prawda,nie powinna wzniecać nienawiści,a uczyć. Szacunek dla ;Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek oraz Tomasza Budzyńskiego. Dziękuję.

 16. Gto mówi

  Jeśli rzeczywiście Polacy zabili tych Żydów, to jaki mieli motyw? Czy chodziło o zemstę za współpracę Żydów z Sowietami przy prześladowaniu i wywożeniu Polaków na Sybir?
  PS. Ilu Polaków zostało zabitych przez Żydów pod okupacją radziecką? I czy bolszewicy musieli namawiać Żydów do dokonania pogromów na Polakach?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.