Transmitował relację na żywo, gdy strzelał do muzułmanów. „To jeden z najczarniejszych dni!” [WIDEO 18+]

Muzułmanie w Christchurch / Fot. Twitter
32

Do straszliwej tragedii doszło a Nowej Zelandii w miejscowości Christchurch. Czterech zamachowców zaatakowała meczety i zamordowano 49 osób, a ponad 20 zostało ciężko rannych. Jeden ze zbrodniarzy, podczas ataku na meczet, transmitował w Internecie relację na żywo.

To, co się tutaj stało, jest nadzwyczajnym i bezprecedensowym aktem przemocy – powiedziała premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern po piątkowych atakach w dwóch meczetach w Christchurch w tym kraju. Ogłosiła „najwyższy poziom zagrożenia bezpieczeństwa”. Zaznaczyła także, że zamachowcy nie znajdowali się w policyjnej kartotece. Nasze myśli i modlitwy są z tymi, którzy ucierpieli. Christchurch było dla nich domem. Nie było może to miejsce ich urodzenia, ale dla wielu Nowa Zelandia była wyborem, miejscem do którego przyjechali, byli częścią społeczności którą kochali i która kochała ich – mówiła szefowa nowozelandzkiego rządu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po długim namyśle postanowiliśmy umieścić w Internecie relację, którą opublikował jeden z zamachowców. Widać na nim jak morderca strzela do muzułmanów z zimną krwią. Nie mamy wątpliwości, co do tego, że to islamska nienawiść zrodziła nienawiść w tych brutalnych zamachowcach, dlatego islamski fundamentalizm i żydowskich szowinizm powinny być surowo karane, tak jak bestialstwo tych czterech mężczyzn. Zaznaczamy, że to materiał TYLKO DLA DOROSŁYCH.

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! Polak bronił się przed islamistami! Oskarżony o terroryzm przesiedział 8 m-cy w brytyjskim więzieniu. Media zniszczyły mu życie!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Walduś mówi

  Gdy muzułmanie robią dokładnie to samo tyle że zgodnie z Koranem i sunną to się mówi że to ektremiści i radykałowie.,.. porównajcie sobie surę 8:60, 2:216, 4:74 i cała masa innych….

  1. klioes vel pislamista mówi

   Incydent rodzinny w Utrechcie

   Prawaku mówiłeś, że to zamach… Niech Cię!…
   To tylko INCYDENT RODZINNY w Utrechcie.
   Turek Gokmen Tanis ma tu pewną winę.
   Zabił kilku ludzi. Ma dużą rodzinę!!!
   Na razie w nagrodę nie odszedł do raju,
   Bo Holendrzy broni nie noszą w tramwaju.

 2. Marianna mówi

  Alez ci mordercy wygladaja na wspolwyznawcow.

  1. hh mówi

   bo to tez semici są, jak muzułmanie, tylko innego wyznania, talmudycznego zapewne.

 3. Natan mówi

  jeśli ,,oni” czy inni przybysze z łaski chazarów, mordują np. w Niemczech – to piszą o nich np.: ,,chorzy/chory psychicznie zamachowiec”.
  W N. Zelandii to prawicowcy.
  A łzy i rozpacz dla….? Wieczny odpoczynek.

 4. Marek Majewski mówi

  Ciekawy jestem jak to wydarzenie skomentują lewaccy pseudo dziennikarze i pseudo publicyści. Na Kaczyńskiego ciężko im będzie zwalić winę bo to i kraj daleki i o Polsce pewnie tam mało kto słyszał. Jeszcze gorzej z powyższych powodów będzie obarczyć winą polską TVP że niby przez ich „mowę nienawiści” to wszystko.
  A jeśli chodzi o sam zamach to mamy tu typowy przykład patologii jakie dotykają i będą dotykać społeczeństwa wielonarodowe. Jeśli ktoś myśli że na tym się skończy to jest delikatnie mówiąc – naiwny.

 5. Fellini mówi

  Filmik wygląda na tzw. „fejk” – czyli filmik z jakiejś gry komputerowej ???

  1. czes mówi

   dokładnie – sposób wyciągania i wyrzucania broni śmierdzą na kilometr…

 6. Leon mówi

  A co tylko islamiści mają monopol na zabijanie „niewiernych”. Wiem że nie o to chodziło lecz jedno nie jest zaprzeczeniem drugiego.

 7. Leon mówi

  A tak na marginesie to filmy w takiej jakości miały telefony piętnaście lat temu.

 8. Leon mówi

  Ciekawe czy też tak mocno modlili się o Jayde Fransen i Tommy’ego Robinsona jak szli siedzieć za protesty i ujawnianie muzułmańskich praktyk pedofilskich i uświadamianie Anglikom co to jest islam.

 9. Benedykt mówi

  Trudno pochwalać zabójstwa niewinnych ludzi. Jednak nie ulega żadnej wątpliwości, że to zbrodnicza ideologia islamu powoduje (i nadal będzie) tak tragiczne skutki niejako w „drugą stronę” coś na zasadzie bumerangu. Po prostu nie wszystkim wystarcza malowanie kredą po asfalcie za śmierć równie niewinnych ofiar chrześcijaństwa z rąk islamskich bandytów. Ekstrema jest wprawdzie zawsze niebezpieczna zarówno z jednej jak i drugiej strony. Kiedy jednak ginęły setki ofiar w laickiej i lewackiej Europie od bomb i kul za sprawą wielbicieli kóz i innego ptactwa jakoś trudno było zauważyć tak ogromne poruszenie niemal na całym świecie. Niewykluczone jednak, że to dopiero preludium dalszych wydarzeń. Ale może chociaż dotrze do niektórych, że broń niosąca śmierć zabija równie szybko i skutecznie nie tylko „niewiernych”.

 10. Włodzimierz mówi

  Ten film to tylko urywek z gorszą jakością i opóźnionym dźwiękiem. Oryginał widać i słychać dobrze, trwa ponad 16 minut.

 11. Jurek Ogórek mówi

  kto sieje wiatr, ten zbiera burzę….

 12. joe mówi

  amerykanie też pokazywali jak z dronów załatwiali muzułmanów … kto sieje wiatr zbiera burze – tylko co Polska ma do tego?

 13. Robert mówi

  Płyną rzeki,morza oceany,załamują groźne fale,płyną listy i depesze,jak się wszyscy pochylamy,płyną FALE po eterze, jak sterować mamy,tylko BB przy transmiterze czyta wszystkie telegramy,nawet łezki nie uroni,kiedy płacze cały świat

 14. Józek mówi

  Policja nic nie robi to ludzie wzięli sprawę w swoje ręce

 15. Robert mówi

  Polski wątek…bo to jest wätek miłosny,,Oj tatko,jak się tak napatrzę,napatrzę,to tak nienawidzę ,,sąsiadki.Mówię co widziałem w przekazie medialnym nie sterowalnym,,a kto mi zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować,,choćby z krainyU pochodził kiedy ulepiony z CIAstoplasto

 16. gojek mówi

  Trzeba sprawdzić zamachowców, czy to nie fałszywa flaga mosadu?
  Jeśli nie, to wcale się nie dziwię…

 17. Dan mówi

  Szanowny Jacku, dość z tą mową nienawiści ! Przecież każde dziecko wie, ze tylko muzułmanie mają monopol na mordowanie chrześcijan i nie tylko.

 18. klioes vel pislamista mówi

  Na rzeź muzułmanów w Christchurch

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

 19. finka mówi

  Kto korzysta na tym zamachu i kto organizował, zastanówcie się, facet wcześniej podróżował do Pakistanu.Afganistanu, Bałkany i nie tylko i ten jego Manifest. Wszystko wskazuje na kolejny teatr dla gawiedzi, choć ofiary prawdziwe. I muzułmanin „gołymi ręcami” pacyfikujący zamachowca. Efekt już jest marsze oszołomów żądające cenzury wypowiedzi i zakazu posiadania broni. No i wzrost nienawiści , a na to jedno lekarstwo NWO po wywołaniu krwawego konfliktu.

 20. Andrzej Jędrzejewski mówi

  Ciekawe, że ci ekstremiści zawsze omijają synagogi… Zazwyczaj dokonują zamachu na kościół albo meczet i natychmiast ewakuują się do Izraela. Moim zdaniem to jest bardzo perfidna gra Mossadu. Chodzi im o to, żeby szczuć jednych gojów na drugich, aby się wzajemnie mordowali i żeby przypadkiem nie przyszło im do głowy zjednoczyć się przeciwko żydowskiemu okupantowi. My powinniśmy być sprytniejsi i stworzyć wspólny front z innymi narodami. Ważne, żeby uświadomić ludziom, kto jest naszym wrogiem. Niestety, media ludziom piorą mózgi lepiej niż Persil. Przytłaczająca większość społeczeństwa bezkrytycznie łyka każdą narrację z mediów a media są w rękach żydów… Wystarczy, że zmontują jakiś wyreżyserowany film (najlepiej, żeby „ofiarami” były dzieci) a już całe narody domagają się zbombardowania przez USA kraju wskazanego przez reżyserów jako sprawca zbrodni. Trzeba uświadamiać ludziom, że za tymi wszystkimi aktami agresji stoją żydzi i że to oni manipulują opinią publiczną wskazując inne narody jako sprawców własnych zbrodni.

 21. swojmi mówi

  To była mistyfikacja! 49 ofiar w meczecie w Nowej Zelandii to kolejna po Charlie Hebdo i Paryżu bezkrwawa MISTYFIKACJA ze ślepakami, której zadaniem jest rozjuszyć muzułmanów.
  Pomyśl! Przy 45 podziurawionych ludziach na podłodze powinno być co najmniej 230 litrów krwi (20 wiader krwi). Krwi nie było, bo po co podwyższać koszty wypożyczenia pomieszczenia, ostra amunicja tylko w pierwszych nabojach w magazynku, reszta ślepaki, „zamachowiec” nie poprawiał dzieci i kobiet, bo to aktorzy. Wszyscy grający według scenariusza.
  Ps. te, admin, usuniesz ten post to będziesz jak piszący o polskiej prowokacji w 1939r.

 22. swojmi mówi

  Czytelna mistyfikacja! 49 ofiar w meczecie w Nowej Zelandii to kolejna po Charlie Hebdo i Paryżu bezkrwawa MISTYFIKACJA ze ślepakami, której zadaniem jest rozjuszyć muzułmanów.
  Pomyśl! Przy 45 podziurawionych ludziach na podłodze powinno być co najmniej 230 litrów krwi (20 wiader krwi). Krwi nie było, bo po co podwyższać koszty wypożyczenia pomieszczenia, ostra amunicja tylko w pierwszych nabojach w magazynku, reszta ślepaki, „zamachowiec” nie poprawiał dzieci i kobiet, bo to aktorzy. Wszyscy grający według scenariusza.
  Ps. admin, usuniesz ten post to będziesz jak piszący o polskiej prowokacji w 1939r.

 23. Grześ mówi

  Charlie Hebdo to była mistyfikacja, tutaj nie, ściągnijcie sobie film z torrentów… Wpisz w goglach „pirate bays proxy” ( bo ich ciągle usuwają ), potem nazwę miasta 😉 Wcześniej zainstaluj np. utorrent …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.