Tomasz Rzymkowski przechodzi do PiS. Już mu nie przeszkadza blokowanie ustawy anty-447?

Tomasz Rzymkowski/ fot. screen
12

Jak informuje portal wPolityce.pl, Tomasz Rzymkowski został członkiem klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Dotychczasowy poseł Kukiz‘15 (wiceszef klubu) ma kandydować w jesiennych wyborach do Sejmu z list PiS. Rzymkowski ma dostać drugie miejsce w okręgu łódzkim. Według ustaleń wPolityce.pl do PiS przechodzą też inni byli posłowie Kukiz’15: Norbert Kaczmarczyk oraz Krzysztof Sitarski.

Mój komentarz: W maju 2019 roku Tomasz Rzymkowski był wielce zaangażowany w  walkę z żydowskimi roszczeniami wobec Polski i z ramienia Kukiz’15 przedstawił projekt tzw. ustawy anty-447. Rzymkowski podkreślił, że ustawa zakłada trzy podstawowe elementy. Pierwszy to zakaz jakiegokolwiek dochodzenia roszczeń do mienia bezspadkowego w Polsce. Drugi element to jest kwestia informowania przez rząd polskiej opinii publicznej na temat podmiotów, czyli osób fizycznych i prawnych, które z takimi roszczeniami do strony polskiej występują. Trzeci element to kwestia, bardzo surowego karania za złamanie zakazu dochodzenia roszczeń do mienia bezspadkowego – wyliczał Rzymkowski podczas konferencji prasowej w Sejmie. Sankcja zapisana w projekcie ustawy to „od dwóch lat pozbawienia wolności wzwyż”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prawo i Sprawiedliwość dwukrotnie zablokowało możliwość procedowania projektu tej ustawy. W maju projekt został zdjęty z porządku obrad. „To jest Knesejm” – grzmiał wtedy Rzymkowski.„Był najprawdopodobniej telefon z Tel-Awiwu, który jednoznacznie nakazał, aby wycofać się z tego projektu ustawy. To jest absolutny skandal. My już nie klęczymy, my już leżymy plackiem” – oświadczył Rzymkowski.

W lipcu Sejm odrzucił wniosek o poszerzenie porządku obrad o pierwsze czytanie. Poseł Robert Winnicki został ukarany za swoje wystąpienie, w którym domagał się procedowania ustawy. Poseł Tomasz Rzymkowski, który był wnioskodawcą ustawy z ramienia Kukiz’15, został przyjęty do klubu PiS. Ciekawe, w uznaniu jakich zasług Rzymkowski dostanie dwójkę na liście wyborczej. I co dalej z projektem ustawy anty-447? Czy Rzymkowskiemu już nie przeszkadza blokowanie tej ustawy przez PiS? Czy doszedł do wniosku, że lepiej być na biorącym miejscu z listy PiS niż bronić Polski przed żydowskimi roszczeniami?

Źródło informacji: wPolityce.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  sponiewieral sie jak Andruszkiewicz , najwazniejsza kasa 🙁

  1. andzia mówi

   Nie wiadomo. Może chce utworzyć V kolumnę w PiS. Bierze przykład z innych.

 2. Janki1990pl mówi

  Widać koryto ważniejsze od dobra narodu.

 3. Zulu-Tango-Tango mówi

  Trwa zacięta walka o byt! Kto raz był przy korycie – tak łatwa się nie podda! Szuka partii, która mu to zapewni! Nawet za cenę sprzedania NARODU i zostania „szabesgojem”!

 4. szatan1313 mówi

  Zaczyna się pęd do koryta!!! Ten Pan, nie posiada żadnych zasad moralnych, jest w stanie sprzedać wszystko za ciepłą posadkę!!!

 5. czarny mówi

  Dostał 30 srebrników i zapomniał o bożym świecie.

 6. mamaStarsza mówi

  Ja nie o „tym panu”, ale ogólnie o podróżowaniu osób poprzez różnorodne ugrupowania i partie polityczne.
  Może się nie znam, ale na mój rozum przechodzenie z partii do partii powinno być zakazane ustawowo i zagrożone wysoką karą.
  Jednak w wyjątkowych przypadkach byłoby dozwolone, ale obowiązywałby kilkuletni okres karencji, w którym przez ten okres zakazane byłoby startowanie na listy i do władz partii.
  – Możesz zmienić poglądy, ale wtedy zaczynasz od zera.

 7. marju73 mówi

  Teraz będzie tylko omawiał te sprawy na które prezes żydopisowski pozwoli.

 8. Aleksander mówi

  A może to dobrze i będzie teraz V kolumną w PiS. Chociaż sam w to nie wierze. Ludzie przy korycie „miękną” w miarę żarcia. Stają się ulegli i zgodni żeby jak najdłużej przy tym korycie być. Pozniej jako „swoi ludzie” dostają ciepłe posadki w spółkach rządowych, zarabiają krocie i milionowe odprawy. To jest właśnie Polska, sprzedajna kurwa, oddacsię temu kto da więcej.

 9. Świnia z człowieka wychodzi wolno... mówi

  warchlak Rzymkowski? świńska natura ma to do siebie, że ciągnie do każdego dobrze wypasionego koryta, a czyjego? czy to żydoPiSo koszernego,czy każdego gojowskiego, to świńskiej naturze obojętne… byle ryć, ryć, ryć.. i po świńsku tyć… jak Rzymkowski.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.