SKLEP-WPRAWO.PL

To nie żart! To program BBC, w którym przedstawia się noszenie burki jako wolny wybór kobiety

fot. youtube
7

Telewizja BBC zamieściła na swoim kanale youtube film, w którym lansowana jest teza, że noszenie burek to wolny wybór kobiety, i że są one z tego powodu szczęśliwe. W filmie występuje kilka kobiet, które komentują rzekomo najczęściej zadawane im pytania lub twierdzenia.

Czy ktoś zmusza cię do noszenia burki? (Nikt, to mój wybór); Masz szczęście, bo nie musisz robić makijażu. (To prawda. Super.); Wracaj do swojego kraju. (To mój kraj. Tu się urodziłam.); Nie możesz być feministką, jeśli nosisz burkę. (Bzdury); Co tam ukrywasz? (Bombę, cha, cha, cha); Dlaczego muzułmanie dokonują zamachów bombowych? (Nie wiem.); Dlaczego nosisz burkę? (To moja duchowa podróż do Boga).

Szkoda, że nikt tym paniom nie zadał pytania, dlaczego kobiety muzułmańskie są bite, a nawet mordowane, jeśli ubiorą się w sposób „niewłaściwy”?

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Robert mówi

  Śmieszne?Debilne?Nie macie pojecia o jaką wolnosc chodzi!To zabezpieczenie nowego materiału genetycznego przed opryskami chamtrails.Nie uczyli was w podstawówce na PO,jak zakładac słonika po ataku jądrowym?Jakie czasy,takie maski…Dla młodych,oszołomionych technologią remote neural monitoring…PO to nie Partia Ogarnietych….to przysposobienie obronne.

 3. robert mówi

  Abrams,Leopard,Twardy…bez POgardy niosa wolnosc,ale ograniczaja pole do widzenia…do Berlina…gdyby wermacht miał takie cos,dzisiaj Putin mówiłby po Niemiecku nie RA dziecku.Czy RA był z Egiptu?

 4. M mówi

  Kobiety z BBC powinny dać przykład. Nie mogę się doczekać, kiedy założą burki. Być może BBC zaoszczędziłoby na mejkapie.

 5. Robert mówi

  To dobre na narty,moze sie przyjmie na wybiegach,modelki nie musza byc ni to puszyste,ni anorektyczne,pojutrze,jak przyjdzie powietrze arktyczne,sam załoze by chronic serce i płuca…

 6. test24 mówi

  Czarny wyszczupla, więc muzułmanki w burkach mogą się objadać do woli. Ot, cała zagadka 😀

 7. M. mówi

  Burka to przejaw łamania praw kobiet pod płaszczykiem religii. Ten program to skandal.

  „(…)dlaczego kobiety muzułmańskie są bite, a nawet mordowane, jeśli ubiorą się w sposób „niewłaściwy”?”
  – dlaczego kobiety katolickie są bite a nawet mordowane przez swych mężów i ojców? Że już nie wspomnę o katowaniu dzieci.

 8. ilko mówi

  to kurwy angolskie pojebaney tempy zniewolony od 1815 roku przez rodzine Rotchild motloch bo tych smieci nie mozna zazwac narodem…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.