To nie fejk! „Allahu akbar” zwieńczeniem francuskiego hymnu [WIDEO]

Allahu Akbar zwieńczeniem francuskiego hymnu / Fot. Twitter
4

Na samym początku zaznaczamy, że poniższy film nie jest fałszywką, kompilacją dowcipnisia, ani nie został  przez nas opublikowany z pobudek humorystycznych. Ten film pokazuje dramatyczną sytuację w jakiej znajduje się Francja, niegdyś zwana Najstarszą Córą Kościoła. Dziś Francja bardziej przypomina Najmłodszą Córę Islamu, który u trójkolorowych odgrywa rolę dominującą w przestrzeni publicznej, co widać w poniższym filmie.

Podczas jednej z pikiet zebrani odśpiewywali hymn Francji. Jednak nie jest to tradycyjne wykonaniem Marszu wojennego Armii Renu, ale jest to islamska wersja hymnu, uwieńczona okrzykiem „Allahu akbar”. Tym samym okrzykiem, który towarzyszy muzułmanom podczas przeprowadzania zamachów terrorystycznych. Wcale się nie zdziwimy, jeżeli już niedługo, włodarze Francji wpadną na pomysł, by ich hymn oficjalnie kończył się islamskim okrzykiem. Na znak symbiozy kultury francuskiej z przyjaźnie nastawioną kulturą mahometan…

Francjo, najstarsza córo Kościoła, co zrobiłaś ze swoim chrztem?

Źródło: online magazine, sioe.pl

Przeczytaj także:

Londyńskie atrakcje: rowerzysta atakuje kierowcę nożem wielkości maczety [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  A jakby kończył się słowami „Króluj nam Chryste” to by się nagle okazało, że musi być rozdział religii i państwa.

 2. Ania mówi

  Francja najmłodsza córka islamu, Polska najstarsza córka talmudyzmu.

  1. piotr p mówi

   Szatan, diabeł, opatrzność (w przypadku masonerii) ma wiele imion min: „socjalizm albo śmierć”, „wolność, równość, braterstwo albo śmierć”, „sława ukrainie albo śmierć”, ” Allahu akbar albo śmierć”. Islamizm jest taką samą rewolucyjną ideologią jak ideologia rewolucji francuskiej a jej celem jest walka z chrześcijaństwem, walka z Prawdą. Państwa, w których dominują takie ideologie są państwami w których rządzi szatan, (opatrzność).

 3. Constancja mówi

  Oto prawdziwi bojownicy Francji … (gdyby ktos sie pytal tutaj gdzie ci mezczyzni ?).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.