Teatrzyk dla gojów czy przebudzenie PiS? | J. Międlar [WIDEO]

Od lewej Jacek Międlar, Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanjahu
10

Czy to co dziś się dzieje w polskiej i światowej polityce w kontekście żydowskich roszczeń i skandalicznych wypowiedzi izraelskich polityków, to wyreżyserowany spektakl czy dowód na przebudzenie rządu Prawa i Sprawiedliwości? Dlaczego Żydów przyrównuję do orków z literatury Tolkiena? Przywołując konkretne fakty, bez ogródek odpowiadam na te i zadane przez Państwa pytania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl
WYPRZEDAŻ KOSZULEK: http://sklep-wprawo.pl

Wysłuchaj także:

Źródła żydowskiego antypolonizmu | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  “Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = ‘współ-‘, dominium = ‘panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 2. michu mówi

  Może warto się zastanowić zawczasu (nie wiem na ile to możliwe i czy bardzo trudne), czy nie znaleźć jakiegoś innego miejsca przekazu OPRÓCZ youtube, żeby nie być totalnie na ich łasce.

 3. Robert mówi

  Powiem tak, a chciałbym zwyczajnie,jak człowiek stworzony przez Boga z części natury.Żydzi jako naród wybrany, kilka dekad temu stworzyli broń będącą namiastką siły Pana Najwyższego,bombę atomową, a jej ojcem był Oppenheimer ,z wielką nadętą głową.Dzisiaj mają Saurona,przy którym bomba atomowa to popierdółka.Wielkie oko (sztuczną inteligencję),Boga który czuwa,kontroluje,analizuje,steruje wszystkim,a jest dla kazdego(goja),katolika,muzułmanina,buddysty,satanisty,ma w sieci każde urządzenie,smartfon,laptop,samochód,lodówkę,pralkę,kuchenkę,światła drogowe,miejską kamerkę,elektrownie,statek,okręt,rakietę,prom,inteligentne miasto,dom,wszystkie rzeczy.Bóg jak to Bóg,ma w sieci również umysł człowieczy,wymyślił dla niego 5G,żeby pasował do klocków lego,współrzeczy

  1. km mówi

   jaki oni sa – naród wybrany???? ignorancie!!!!! Pan Jezus nazwał ich plemieniem PRZEKLĘTYM, KTÓRE MA DIABŁA ZA OJCA!! PRZEKLĄŁ ICH I ODTĄD SĄ PRZEKLĘCI PRZEKAZANI DIABŁU SAMEMU!!!

  2. Krzysztof mówi

   To prawda , oni sami tj. śmierdzący żydzi nazwali sie narodem wybranym tak ok. roku 1900-nego. Jakiś żydowski cymbał , którego nazwiska nie mogę sobie teraz przypomnieć tak powiedział , a ta kosmata dzicz wierzy w to święcie . Niemcy są takim samym głupim narodem uznającym się za rasę panów i władców świata.

  3. Andrzej Józef mówi

   Niemcy nie so głupim Narodem.Majo bandyckie nawyki od Stuleci. So zdyscyplinowani, dobrzy fachowcy ect.
   2000 lat temu Rzymianie prowadzili ciogle z Niemcami (Barbarzyncy) wojny,chodziło o niewolników,oraz roczno zapłatę.
   Jakoś nigdy Rzymianie nie zatakowali nas Słowian????

  4. michu mówi

   Trza umieć rozróżniać Chazarów od starożytnych Izraelitów 😉

 4. lol mówi

  teatrzyk, który zaczyna wymykac sie z pod kontroli, he,he,he …

 5. Krzysztof mówi

  A ty umiesz ,co ? I co to daje . Żyd to żyd , każdy zły . Nie ma dobrych , a jesli są to jest ich garstka.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.