Tak wyglądała manifestacja muzułmanów w Bonn. Niemka patrzyła i płakała [WIDEO]

15

W sieci pojawiło się nagranie z niemieckiego Bonn, w którym zorganizowano potężna manifestację muzułmanów. W centrum miasta zebrało się kilka tysięcy roznegliżowanych islamistów, na których widok rozpłakała się spoglądająca z okna Niemka. To przejmujący obrazek Niemiec, które wraz z multikulturalną falą stały się nowym krajem. Krajem, w którym biały człowiek stał się gościem.

Manifestacja w Bonn odbyła się kilka miesięcy temu. Obecni na niej muzułmanie, uderzeniami w piersi upamiętniali następne Mahometa, Imama Ali.

13 października, zakreślając krzyżyk przy kandydacie konkretnej partii politycznej, pamiętajmy o tym, by nie głosować na tych, którzy są zwolennikami sprowadzania do Polski i Europy islamskich imigrantów.

Przeczytaj:

Włoski rząd otworzył porty dla imigrantów z Afryki. Lewica triumfuje: „To koniec propagandy Salviniego”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Erika mówi

  Dojczland Dzojczland iber ales – ales

 2. DuDu mówi

  Może sprzedała starego VW i płacze.

 3. Barnaba mówi

  Nie wygląda na zapłakaną.Wygląda na to,że słońce razi ją w oczy. A na ulicy porozbierani mężczyźni.Może sobie grubaska za darmo popatrzeć.

 4. stahu mówi

  został tylko płacz … a przyjdzie jeszcze zgrzytynie zębami.

 5. Rickard mówi

  Tak wygląda Plan Kallergiego i agendy ONZ takie jak Agenda 21, Agenda 2030 i Replacement Migration. Jedyne wyjście jest repatriacja. Orban niedawno temu mówił że zamiast kwoty imigrantów to powinni być kwoty repatriantów (czyli ludzi wracających do swoich krajów). Assad już ileś miesięcy temu mówił że wojna się skończyła (co jest porażka dla Izraela (którzy chcą Greater Israel) i globalistów Zachodnich (którym zależy na zalaniu Europy imigrantami)) i mówił żeby Syryjczycy wracali. Syria chce przyjmować z powrotem Syryjczyków ale czy chcą kraje Europejskie ich deportować? Niestety wygląda że nie.

 6. PolakMały mówi

  Jacku! Czy aby takie “przywoływanie” faktów nie jest “szerzeniem mowy nienawiści”?!

  1. PolakMały mówi

   Jacku! No nie! Wierzący i zabobony?!

 7. anty popis mówi

  Przecież u nas jest już ich pełno. Myślicie, że Morawicki zdrajca ich do nas nie sprowadził? Odwiedźcie urzędy paszportowe, miejskie, w dużych miastach. Przejdźcie się po ulicach naszych miast: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Jeszcze do tego Morawicki ściągnął do zagranicznych firm urkadlińców w ilości kilku milionów. Już jest bardzo późno na działanie, bo doganiamy zachód w tym syfie.

 8. andrzej mówi

  Tak wkrótce będzie w Polsce z marszami chwalącymi Stefana Banderę .
  video nie można otworzyć .

 9. sulka mówi

  należy pamiętać iż ci ludzie są sprowadzani celowo!!!!!!!!!!!!. A po co? Wiadomo. Są na utrzymaniu europejczyków itd. Faktów jest dość, żeby wyciągać wnioski. Ci co tak płaczą nad nimi chyba nie znają faktów albo współpracują/popierają bezmyślnie działaczy tego przedsięwzięcia.

 10. zz top mówi

  To nie manifestacja tylko uroczystosc religijna.

 11. adam mówi

  Przykre jest to ze sami Niemcy na wlasne życzenie zanieczyscili swoj kraj gangreną . Ona sama do nich nie przyszla. Przyjeto ją z otwartymi rekami. Tusk z Kopaczową też wprowadziliby gangrene do Polski ale cud wygranych wyborów przez PIS pozwolil uniknac stanu chorobowego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.