Szewach Weiss zachwycony przemówieniem PAD: „Prosił o wybaczenie pięć razy”

Szewach Weiss/ fot. screen
20

Dzisiejsze przemówienie prezydenta Dudy z okazji 50. rocznicy marca’68 bardzo spodobało się byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce, Szewachowi Weissowi.

– To wystąpienie było bardzo ważne – skomentował Weiss. – Pierwszy raz prezydent Polski, tu, właśnie na tym uniwersytecie, gdzie to się działo, prosił o wybaczenie pięć razy w imieniu całego narodu polskiego. Nie jestem ambasadorem Izraela, mamy wspaniałą panią ambasador tu, ale ja osobiście przyjmuję to. To z serca. Musimy myśleć o przyszłości – powiedział Weiss.

Nasz komentarz: Prezydent Andrzej Duda upokorzył dziś Polskę i Polaków. Prezydent Duda przeprosił żydowskich komunistycznych zbrodniarzy za to, że zbrodnicze komunistyczne chamy wystawiły im bilet na zachód. Jeśli tak ma wyglądać „wstawanie z kolan”, to serdecznie dziękujemy za takie „wstawanie”. To, co zrobił prezydent Duda jest tak obrzydliwe, że po prostu brak słów. A Szewach Weiss cieszy się, że PAD „prosił o wybaczenie pięć razy”. I że zrobił to w imieniu „całego narodu polskiego”. Nie! Naród polski nie przeprasza za Marzec’68!

Źródło: tvn24.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Lom mówi

  Niech każdy ,,żyd I nie żyd ,, wypowiada sie w swoich imieniu w tym kraju , nie w moim . Kwaśniewski , Duda ,Bolek , z dziwnymi nazwiskami z nowoczesniej i uw dziś po . Tak was prześladowali I wyganiali że dzis dzienikarze , polity ,siedziowie it’d w wiekszości sà waszymi bracmi

  1. michu mówi

   Trzeba bardzo uważać agitować, głosować, pilnować urny i tych co liczą głosy, bo niestety prezydent ma prawo wypowiadać się w imieniu Polaków. Jak np wypowie komuś wojnę,albo co to też odczujemy to wszyscy, czy nam się to podoba czy nie.

 2. Pan Kracy mówi

  „prezydent Polski […] prosił o wybaczenie pięć razy w imieniu całego narodu polskiego […] ja osobiście przyjmuję to.”
  Dobrze, pan Weiss powiada, że to przyjął (trzymać go za słowo, że nic antypolskiego, przynajmniej w marcu, już nie powie?). A reszta? Obawiam się, że usłyszę: „Przyjmiemy przeprosiny z uregulowanym rachunkiem na 65 (ups! inflacja chciwości), na 300 miliardów $”. A rząd polskojęzyczny (bo nie polski) w podskokach to ureguluje. Poprzednikom z Lasami Państwowymi nie wyszło, teraz są intensywne starania o reparacje niemieckie. Są nawet balony próbne: niech …Eskimosi to wyszarpią, znają się na tym. Jak myślicie: dla gojów – „Polaczków” czy „prawdziwych” ludzi?

 3. Asia mówi

  Obłuda tej prezydenckiej kreatury sięga zenitu. Ale czego można się spodziewać po takim karle jak Duda. Przecież Ci ludzie (większość posłów i prezydentów RP) nic wspólnego z Polską nie mają. Jak więc mogą nazywać ją swoją ojczyzną? Sprzedajne świnie i najemnicy. Oj, będziecie się smarzyć w piekle wy szubrawcy!

 4. aalfa.oomega mówi

  JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

  1. michu mówi

   Co w tym dziwnego? Tak toczy się historia przez wieki. Silniejszy naród (przy tym bezwzględny) trafił na naród słaby i niezbyt mądry….

  2. Ewa mówi

   bezimienny polaczku Alfa.Oomega o czym ty piszesz ćmoku?, ty chyba nie masz swojej własności , albo nie pojmujesz ośle co to znaczy. Twoja prababcia nie żyje , ale jej mienie ruchome i nie ruchome przeszło ośle na twoją babcię, a z babci na twoją mamę, a z mamy na ciebie , to jak ty myślisz o innych że oni Żydzi swoje mienie pozostawić dla Polski bo zgineli podczas wojny , pomyś zanim coś napiszesz tępoto.

  3. tuszyn mówi

   przeczytajcie co ta gudłajofaszystka pisze pomimo -setletniego pasożytowania na Polakach

  4. z-k mówi

   „bezimienny polaczku” mówi o swoim Żywicielu świerzb, tasiemiec i kleszcz

 5. Spostrzegawczy mówi

  Czyli Duda nawiązał do tradycji Bieruta, Gomułki, Gierka, Jaruzelskiego, Wałęsy, Kwaśniewskiego, Komorowskiego. Hańba !

 6. Wiesław mówi

  Dziś Polacy ostatecznie stracili złudzenia, że w Polsce jest prezydent…”Żadnej władzy ani z tej, ani z tamtej stroni, ani ze Wschodu, ani z Zachodu słuchał nie będę” a z południa? Panie prezydencie. Wystarczy się nie zachowywać jak zdrajca co pan zrobił prosząc o wybaczenie oprawców Generała Fieldorfa „Nila” dowódcy Kedywu którzy w 1968 roku udali się do Izraela, USA etc. Przy takiej okazji warto jeszcze zacytować jeden twitt dotyczący wykonania 24 II 1953 r. wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie ps. „Nil”, dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK po sfingowanym sfingowanym procesie. Aresztowanie : żydówka Fajga Mindla Danielak. Rozprawa: żydówka Maria Sand. I instancja: żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają: żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, Paulina Kern. Ja Cię i tak nie wybiorę, bo nie legitymizuję tej Waszej chasydzkiej talmudycznej władzy. Sam się wybierz, jako szabesgoj, tak jak drukujesz sondaże! Dokąd nie będzie publikowanych online wyników z obwodowych komisji wyborczych, okręgowych KW i PKW dotąd uznaję że „ten kraj” to Polin i na żadne wybory już nie pójdę, oraz rodzina i znajomi. Okupacja żydowska ma formy instytucjonalne, karty do głosowania są niszczone a wybory są fałszowane permanentnie na wyższych szczeblach, a żydobolszewicka kasta sędziowska to gwarantuje. I żadne przezroczyste urny ani żadne kamerki mnie nie przekonają. Nie będę uczestniczył w hucpie w której i tak wybiera się Starszych i Bezczelniejszych po to żeby doili Polaków podatkami na cmentarze i muzea żydowskie. Tyrania rasistowskiej mniejszości musi się skończyć! Ja żyda nie przeproszę ! Albo byli Polakami albo żydami ich wybór. Jak byli Polakami to wiedzą kto ich wypędzał jak byli żydami to ja dzisiaj sam bym ich wypędził po słowach wrednej litwackiej żydokomuszej suki z ambasady .

 7. Wiesław mówi

  1968 rok – temat rzeka. Żydzi z 1968 roku, temat rzeka. Prowokacja Izraela który chciał pozyskać siłę roboczą do budowy i zasiedlania swojego nowego państwa. Tragedia żydów którzy czuli się po prostu „polscy” oraz banicja żydowskich zdrajców z Polski. Wszystko w jednym. 1967 rok. Z Polski wyjeżdża żyd (pomijam nazwiska), wujek znanego aktora Zbigniewa Cybulskiego. Po fakcie okazuje się iż w jego domu w skrytkach znaleziono niemiecką radiostację, niemieckie pieniądze, specjalną encyklopedie oraz inne materiały świadczące o działalności szpiegowskiej na rzecz prawdopodobnie RFN (Izraelskie służby jeszcze wtedy nie były silne). Na wyjazd z Polski nie chce zdecydować się sam aktor czując się żydem ale także i Polakiem. Ponieważ ze względu na jego bliskie stosunki ze swoim wujem oraz częste przyjazdy prawdopodobnie musiał wiedzieć o niewygodnych rzeczach które działy się w domu wuja. Po jego wyjeździe z Polski, bratanek prawdopodobnie został zlikwidowany przez służby RFN lub nawet izraelskie, co przy tym drugim jest mało prawdopodobne. Bano się aby szczegóły i nazwiska powiązanych ze szpiegostwem ludzi nie wyszły na jaw? Przypomnę iż Zbigniew Cybulski, polski aktor, zginął pod kołami pociągu w nieznanych i dziwnych okolicznościach. Takie to były „polskie lata” 1967-68 i polska rzeczywistość. Bagno i nic więcej.

  1. Andrzej Józef mówi

   Gdzieś ten film widziałem.
   Koncówka była trochę inna,
   Zabili go ale on wstał I uciekł.

 8. z-k mówi

  Głosowałem na Brauna. W drugiej turze na Dudę ale po jego kabaretowych występach w czarnym kapeluszu w Kielcach w rocznicę wydarzeń kiedy to sami swoi pokazali grupie „kibucników ” skąd im wyrastają nogi gdy ci oświadczyli, że do Palestyny nie jadą bo mają dosyć wojny a w jałowej ziemi uprawiać też nie będą, uznałem ,że to pajac.

 9. aalfa.oomega mówi

  Podpisz petycje-https://stopacthr1226.org/new-sign-online-petition-now/ 12marca spotkaniePolonii z czlonkami KongresuUSA celem przekazaniapetycji izablokowania roszczen diaspory zydowskiej wobecPolski

 10. Jarek mówi

  skoro Duda ma takie poglądy niech się podda do dymisji. Przepraszać to on może za siebie swoją żonę

 11. Zbyszek Kr. mówi

  Ten człowiek,zwany „prezydentem”,wypowiada się tylko w imieniu zdrajców Polski i Polaków……….i do zdrajców.

 12. Krzysztof mówi

  „Proszę” KAŻDEGO Polskiego polityka żeby bez uzgodnienia ze mną nikogo KURWA nie przepraszał w szczególności judków , sowietów i germańców

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.