Studio eMisja: W uznaniu za antypolonizm [WIDEO]

eMisja tv/ fot. youtube
12

Trwa konkurs na największy paszkwil napisany przeciw Polsce. Nagrody są wysokie, o czym przekonali się twórcy filmu „Ida”, czy Jan Tomasz Gross – autor „Złotych żniw”. Chętnych jest jednak wielu, zwłaszcza w środowisku artystycznym.

Od pewnego czasu na pozycję lidera antypolskiej narracji wysuwają się dwie „światowej sławy artystki” – Olga Tokarczuk i Agnieszka Holland. Panie podjęły współpracę i zdają się rozumieć bez słów. Owocem tej relacji jest np. film „Pokot”, który p. Holland żartobliwe określa mianem ekologiczno-feministycznego thrillera. Z adaptacji wyłania się obraz polskich pijaków i chamów, którzy lubią wyżywać się na naturze. Wizja Holland i Tokarczuk tak zachwyciła „elity artystyczne” w Polsce, że film zgłoszono do nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej (Oscara), a książkę polecono Akademii Szwedzkiej w kategorii Literackiej Nagrody Nobla.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W Studio eMisja o nagradzaniu antypolonizmu rozmawiają goście Piotra Korczarowskiego: Elżbieta Cygan – pedagog, wychowawca młodzieży, działaczka społeczna klubu Magna Polonia – Ziemia Kłodzka oraz Krzysztof Lech Łuksza – historyk, publicysta mediów niezależnych i doktorant filozofii.

Zobacz też:

Piotr Korczarowski u Marcina Roli o sojuszu skrajnej lewicy z episkopatem, o prawicy i atakach na patriotów [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Oglądałem to ( na szczęście nie do końca) i muszę powiedzieć, że to szajs, na oglądanie którego szkoda oczu. Muszę iść do okulisty, bo wzrok mi się zdecydowanie pogorszył

  1. michu mówi

   Radziłbym do końca :). Dal patriotów dobre.

 2. klamcy ! hipokryci !! mówi

  ta bezkarnosc tych zacharek , jest POrazajaca !!1 gdzie jest RP ?! gdzie jest rząd i odpowiednie instytucje by wziążć to „towarzystwo ” za morde ?!

  1. michu mówi

   Rząd i odpowiednie instytucje wiedzą komu zawdzięczają to, że musimy pracować na ich (godne ma się rozumieć) uposażenia ;).

 3. michu mówi

  He he niech wyśle do prokuratury, jak ma jakieś ale, hehe. A jak niezawisły sąd dostanie rozkaz by skazać to co wtedy?

 4. michu mówi

  Agentura na pewno nie dopuści, aby zjednoczona prawica miała realną siłę. To są fachowcy i po to aby mieli kasę zanosimy im owoce pracy do Urzędu Skarbowego (wiadomo kto tą kasę rozdziela) ;).

 5. michu mówi

  Portal Magna Polonia jest mocno podejrzany. Kto nie jest zarejestrowany na pejsbuku nie może tam komentować.

 6. Zbulwersowany mówi

  Tylko rząd RP, MW i ONR jest w stanie przywrócić karę śmierci dla zdrajców w Polsce i ją szeroko egzekwować. Liczę na to, że Polacy sięgną wreszcie po rozum do głowy i ich wybiorą, bo inaczej czeka nas zagłada.

  1. Krzysztof mówi

   ZGADZAM SIĘ !!!!

 7. ZbulwersowanyL mówi

  To nie tylko szerzy się w Polsce bezkarnie antypolonizm, ale i antykatolicyzm. Gawiedź milczy. Polsce grozi powtórka z czasów rewolucji bolszewickiej. Teraz zydobolszewicy nawołują do mordów na ksiezach i zakonnicach katolickich, wkrótce tymi hasłami zostaną objęci wszyscy katolicy. Jak katolicy się szybko nie zorganizuja, nie zorganizuja oddziałów samoobrony nie tylko modlitewnych, ale i zbrojnych, to staniemy się współ winni tej samozaglady. Jak długo jeszcze będziemy biernie czekać ? Od samego gadania to już głowa puchnie.Trzeba najpierw zjednoczyć się wokół idei samoobrony A następnie natychmiast znacjonalizowac wszystkie zydobolszewickie media – rozsiewniki lucyferianizmu.

 8. Ania mówi

  Wszystkie główne media, portale i gazety są albo w otwarcie albo skrycie antypolskie i antykatolickie. Większość tzw katolickich mediów została zawladnieta przez Żydów i ich agentury tj judeochrzescijan. Hierarchia kościelna jest przezarta antykatolickim modernizmem. Czasy ostateczne ?

  1. Krzysztof mówi

   TO PRAWDA ANNO.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.