Studio eMisja: Uprawiajcie seks a nie warzywa! [WIDEO]

Andrzej Prochoń i Artur Zawisza w EmisjaTv
0

Minęło kilka tygodni od ogólnopolskiego protestu rolników, ale sytuacja chłopów nie uległa zmianie. Import niskiej jakości produktów rolnych z Zachodu zdominował rynek. Hipermarkety notorycznie wprowadzają konsumentów w błąd oferując żywność przepakowaną w polskie etykiety. Skupy nie są zainteresowane warzywami z krajowych upraw. Jeśli nawet rolnikowi uda się sprzedać płody rolne, to najczęściej po zaniżonych cenach. Ponadto rodzima produkcja musi spełniać szereg unijnych standardów oraz przechodzić obowiązkowe badania, którymi nie są objęte produkty z importu. Rozmowy z ministerstwem rolnictwa, poza pustymi deklaracjami nie przyniosły rezultatów. Rolnikom kończy się cierpliwość. Organizują protest w stolicy. Jego wydźwięk jest na razie pokojowy, ale następne manifestacje mogą nie być tak spokojne.

Wkrótce ulicami Warszawy przejdzie jeszcze jedna manifestacja, której tematyka dotyczy uprawiania. Tym razem chodzi jednak o seks. W przeciwieństwie do losu polskich chłopów ten temat zdaje się interesować nawet instytucje międzynarodowe. Po raz kolejny do udziału w tęczowym przemarszu zachęca m.in. Amnesty International, która rzekomo stoi na straży praw człowieka. Ta sama organizacja prowadzi kampanię na rzecz legalizacji aborcji. Najwyraźniej prawo do życia jest już nieco zdezaktualizowane. Na pytania internautów o sprawę Alfiego Evansa odłączonego od aparatury podtrzymującej życie Amnesty International oświadczyło, że „nie ma wglądu w sytuację chłopca i nie zna okoliczności”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Publikujemy nagranie z dyskusji w Studiu eMisja o podwójnych standardach prawa i nowoczesnej Europie. Gośćmi Piotra Korczarowski są: Artur Zawisza – poseł na Sejm IV i V kadencji oraz Andrzej Prochoń, były przewodniczący partii Samoobrona RP.

Obejrzyj także:

„Fenomenalny sukces neomarksizmu”. Arcyciekawy wykład Krzysztofa Karonia [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.