Stanisław Krajski o przyczynach islamizacji, żydo-masońskich zatargach, planach likwidacji Izraela i roli Ukrainy w żydowskiej polityce [WIDEO]

Dr Stanisław Krajski / Fot. Sioe.pl
4

Portal SIOE.pl opublikował wywiad z dr. Stanisławem Krajskim, autorem licznych publikacji na temat masonerii i jej wpływu na światową politykę. Krajski niezwykle rzeczowo odpowiada na pytania o przyczyny islamizacji Europy oraz o wojnę na Bliskim Wschodzie. Tłumaczy kto stoi za rzekomymi atakami chemicznymi w Syrii, dlaczego Georg Soros nie jest mile widziany na terenie Izraela, jaką rolę w żydowskiej polityce odgrywa Ukraina oraz jak podzieliło się poparcie masonerii w wyborach na prezydenta USA.

– Część masonerii poparła Donalda Trumpa a część Hilary Clinton. I stała się dziwna rzecz. Masoneria pokłóciła się o: władzę i o to co zrobić z Izraelem – mówi Stanisław Krajski i tłumaczy, że ci którzy wsparli Trumpa chcą silnego Izraela, zaś Soros i Clintonowa chcą likwidacji Izraela. Argumentacja była taka, że Izrael za drogo kosztuje, rzuca się w oczy i budzi antysemityzm. Następnie Krajski kończy wyliczać kwestie, które podzieliły światową masonerię.

Trzecie kwestia, tyczy się tego co co zrobić w następnych latach, dotyczy koncepcji islamskiej rewolty, koncepcji nagłego krachu finansowego, który pogrążyłby Europę i Stany Zjednoczone w skrajnym chaosie. Taki scenariusz był nie do przyjęcia przez masonerię, która wsparła Trumpa – tłumaczy Stanisław Krajski.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, który publikujemy poniżej oraz prosimy o subskrybowanie kanału SIOE_PL w serwisie YouTube, na którym będą pojawiać się kolejne wywiady.

Obejrzyj także:

Rabin wyjaśnia dlaczego Hitler nienawidził Żydów i… przyznaje mu rację [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotrx mówi

  „rzuca się w oczy i budzi antysemityzm”
  wartałoby chyba już skończyć z powielaniem mitów o tzw”antysemityzmie” w rzetelnym przekazie informacyjnym

 2. Pola kowalska mówi

  Krajewski my jestesmy STERYLIZOWANI by narod Polski sie nie odnawial dzieki naszym przyjacolom z NATO co opryskuja nas jak roslinki trucizna .Karmia nas GMO i modyfikuja a podsuniety MAOwiecki sciaga islam i obce nacje w MIJONACH 4 miljony bandery 3do5mil zydow a tu juz nowi wedruja kulturalni z Jemenu.Niszcza rolnika polskiego by glodem nas zniszczyc

 3. Pola kowalska mówi

  Krajewski niech Bog ma nas w swej opiece by miec za sasiada zydow bedzie jak na Bliskim wschodzie wojny
  ipodstepy plemienia zmijowego.nasz okupant zydowski polskojezyczny zdradza nas na kazdym kroku szarancza zydowska

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.