Spotkania autorskie z Jackiem Międlarem. Najpierw Kalisz i Ostrów Wielkopolski

Spotkanie autorskie z Jackiem Międlarem w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim (28 lipca 2018)
6

Już w najbliższą sobotą (28 lipca 2018) odbędą się pierwsze spotkania autorskie z Jackiem Międlarem, który kilka dni temu wydał debiutancką książkę pt. „Moja walka o prawdę” (DOSTĘPNA w naszym sklepie – kliknij tutaj).

W sobotę 28 lipca będziemy gościć Jacka Międlara na spotkaniach autorskich w naszym regionie – pisze Mateusz Antolczyk, prezes Stowarzyszenia Głos Kaliszan. 14.00- Spotkanie w Kaliszu, na Głównym Rynku, pod ratuszem. 18.00- Spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim, hotel Grenada, ul. Wrocławska 93.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W krótkiej prelekcji podczas spotkania, Jacek Międlar opowie o tym dlaczego napisał książkę oraz dlaczego i jakie rozwinął w niej tematy. Przewidziany jest czas na debatę, rozmowę i oczywiście kupno książki z autografem lub dedykacją od autora.

Jacek Międlar już drugi raz, na specjalne zaproszenie, pojawi się w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim. Za każdym razem, spotkanie próbowali zakłócić „obrońcy” wolności słowa z KOD, Obywateli RP oraz środowisk żydowskich. Jak będzie tym razem?

Na sobotnie spotkanie w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim zaprasza sam Jacek Międlar, który – jak zaznacza – pochłonięty jest podpisywaniem książek, które już zamówiliście Państwo w naszym sklepie internetowym.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’u

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Włościanka mówi

    A kiedy we Wrocławiu i Bydgoszczy?

  2. michu mówi

    Dla socjalistów wolność słowa jest tylko wtedy jak ktoś wychwala socjalizm, a jak nie wychwala socjalizmu to jest mowa nienawiści. Proste :).

  3. Adi mówi

    Witam Jacku ,kiedy w Gdańsku lub okolicach mam urlop i chciałbym uczestniczyć w takim wydarzeniu ? pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.