Spektakl hipokryzji! PiS usuwa Laska z podkomisji, której przewodniczącym został dzięki zgodzie PiS

Maciej Lasek/ fot. screen
6

W czwartek (13.02.2020) posłowie PiS odwołali Macieja Laska (KO) ze stanowiska przewodniczącego podkomisji ds. współpracy z zagranicą i NATO. Lasek został też usunięty ze składu podkomisji. Wniosek w tej sprawie złożyła wiceszefowa Komisji Obrony Narodowej Agata Wojtyszek (PiS).

W uzasadnieniu napisano, że Lasek jako członek i przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych badającej katastrofę smoleńską, był współautorem „kłamstwa smoleńskiego” i przyczynił się do „wielkiej manipulacji” poprzez działanie uniemożliwiające ustalenie prawdziwych przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Grzegorz Braun (Konfederacja) przypomniał, że Maciej Lasek został wybrany na przewodniczącego podkomisji dzięki poparciu posłów PiS. Odwołanie Laska nazwał „kolejnym spektaklem hipokryzji” i wskazał, że PiS „odgrywa taką samą szopkę”, jak w Komisji ds. Rodziny, gdzie najpierw pozwolił na wybór aborcjonistki na szefową komisji, a potem ją odwołał.

Źródło informacji: PAP, Twitter

Zobacz też:

PiS chce znieść klauzulę sumienia? Braun: „Dawajcie tu tego skurwego syna!” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  W jednym i w drugim przypadku kontrkandydatem był G, Braun i by nie wybrać Brauna wybrali swoich zdeklarowanych przeciwników czyli na złość mamie ugryzę się ……..

 2. rebih mówi

  MOże nie wiedzieli, że Lasek był zamieszany w przygotowanie raportu Laska.

 3. Marek z Warszawy mówi

  Te parchate władze pis wiedzą dokładne co robią. Wszystko co złe dla Polaków i Polski wychodzi im doskonale. Nie ma żadnych przypadków, takie dostali instrukcje od usraela i wiernie je wykonują. Są dokładnie tacy sami jak platfusy, powinni występować pod swoimi prawdziwymi nazwiskami i gadać we własnym języku.

  1. Śmieszek mówi

   „Marek z Warszawy”. Ależ mają elity w tej „stolicy”…:)

 4. Robert mówi

  UBeckie metody karania w amplitudzie huśtania nastrojem

 5. Robert mówi

  Może zdążył nabrać kredytów na to konto

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.