SENSACJA! Marszałek Grodzki ratuje świat! Płyn do dezynfekcji w Senacie powstrzyma koronawirusa! [WIDEO]

marszałek Senatu Tomasz Grodzki/ fot. Twitter
4

Koronawirus atakuje w Europie. We Włoszech panika. Pozamykane szkoły, w sklepach puste półki. W Polsce nie potwierdzono jeszcze żadnego przypadku zakażenia, ale nie czarujmy się – albo już mamy wirusa w granicach, albo jest to tylko kwestia czasu. Premier Morawiecki zapewnia, że wszystko jest pod kontrolą. To oczywiste, że nie jest, bo po prostu jest to niemożliwe, ale opozycja totalna już wyczuła krew i zaczyna grać koronawirusem.

Małgorzata Kidawa-Błońska postawiła na sianie paniki. Natomiast marszałek Senatu Tomasz Grodzki postawił na budowanie wizerunku zbawcy narodu. W związku z tym wydał na Twitterze następujący komunikat  dla ludu: „W obronie przed koronawirusem ważne jest aby często dezynfekować ręce i nosić maseczki gdy jesteśmy zakatarzeni lub czujemy się „grypowo”. Senat reaguje szybko. Nakazałem rozmieścić w obrębie Senatu pojemniki do dezynfekcji rąk i maseczki. Można? Można!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aby lud należycie docenił działalność marszałka Grodzkiego, komunikat pisany uzyskał wzmocnienie w postaci komunikatu filmowego. Wiadomo, że nie każdy zapamięta, co przeczytał, ale każdy zapamięta obrazek, więc marszałek Grodzki wyszedł do ludu i zdezynfekował dłonie. Dla wzmocnienia efektu uczynił to w asyście Straży Marszałkowskiej. I od razu świat stał się piękniejszy, a Polacy odetchnęli z ulgą widząc jak zbawca narodu zachowuje zimną krew w obliczu nadciągającego kataklizmu.

A teraz na poważnie: tak, należy myć ręce, bo przestrzeganie higieny zmniejsza ryzyko zachorowań na różne choroby. Tak, wystawienie w Senacie płynu do dezynfekcji jest dobrym pomysłem, który na pewno nie zaszkodzi. Ale robienie z tego takiego przedstawienia, jak zrobił to marszałek Grodzki, jest po prostu śmieszne. Masowe kwarantanny, panikujący ludzie, lekarze w strojach ochronnych i jako antidotum Grodzki z dwoma pojemnikami płynu dezynfekującego zapewniający, że “Senat reaguje szybko”. Kabaret!

Zobacz też:

Koronawirus: zarażony wiceminister zdrowia Iranu zapewnia, że epidemia jest pod kontrolą. Komentarz eksperta ds. Bliskiego Wschodu [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Wystarczy popsikać państwo z dykty płynem i proszę, zamiast szamba jawi się perfumeria.

 2. tuszyn mówi

  Ale narcyz!!! Ten facet powinien się leczyć. Przecież on ma coś z Bolka

 3. piotr p mówi

  Wirus nie może rozmnażać sie poza organizmem żywiciela dlatego mamy coraz więcej urzędów i urzędników.

 4. MACIEJ mówi

  Niech towarzysz Grodzki się zdezynfekuje i zamaskuje. Jestem pewny, że to nam pomoże.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.