„Samozwańczy wirusolog Bill Gates i eugenika.” Jacek Matysiak z USA o sile oddolnych protestów, NWO i Trumpie [WYWIAD]

Od lewej: Jacek Matysiak i Jacek Międlar
7

Jak w Stanach Zjednoczonych wygląda luzowanie koronawirusowych restrykcji? Czy Bill Gates ma realny wpływ na decyzje Donalda Trump? Jak jest postrzegany i jaką spełnia rolę w amerykańskiej przestrzeni publicznej? Czy protesty organizowane w USA to oddolna inicjatywa, która ma prawo wywrzeć wpływ na decyzje polityków? Na te i inne pytania w wywiadzie odpowiada Jacek Matysiak z Kalifornii, który z uwagą przygląda się sytuacji panującej w zamieszkującym przez niego kraju.

Mój rozmówca nie ma wątpliwości, że temat koronawirusa został sztucznie napompowany, na świecie próbuje się zaprowadzić Nowy Porządek Świata, a społeczeństwo już zaczyna stawiać opór. Rozmawiamy także o sytuacji ortodoksyjnych Żydów z Brooklynu, którzy masowo uczestniczyli w pogrzebie rabina, na co stanowczo zareagował lokalny burmistrz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

BĄDŹ NA BIEŻĄCO! OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Przeczytaj:

J. Matysiak z USA: Ameryka w kwarantannie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  Społeczeństwo jest tak potwornie przestraszone i sterroryzowane, że po prostu brakuje mi słów by to opisać. Postaram się jednak. Zdarzenie z dnia 2.05.2019..miejsce hala handlowa. Podczas dokonywania zakupów zostałem wygoniony z jednego stanowiska ( były 2 osoby, ja i starsza kobieta , odstęp przepisowy ) lecz po dokonaniu zakupów ! Odniosłem zakupy do auta i powróciłem ponownie do tego miejsca. Wyrecytowałem głośno i wyraźnie : zgodnie z ( faszystowską ) ustawą, paragraf 18.1 ; pkt 2 ; podpunkt 3 w którym mowa o tym kiedy i w jakich przypadkach oraz kto jest zwolniony z noszenia maseczki , stosuję się karnie do tego zapisu !! Kiedy to mówiłem wszystkie głowy w promieniu ok 15 m były skierowane w moją stronę, lecz na pytanie do tłumu ( zamaskowanego ! ) komu się nie podoba moje zgodne z prawem zachowanie, wszystkie głowy odwróciły się w inną stronę !!! NIKT NIE SPOJRZAŁ MI NAWET W OCZY !!
  Ucieszyłem się i zmartwiłem zarazem. Zmartwiłem stanem psychicznym naszego społeczeństwa. Przecież teraz to nawet żadnej armii ani wielkich oddziałów służb siłowych nie potrzeba by zlać nam tyłki !!! By zdławić w zarodku wszelkie objawy sprzeciwu, do terroryzowania nas w imię naszego bezpieczeństwa !!
  CO SIĘ STAŁO Z DUMNYM NARODEM POLSKIM ???? CO SIĘ MUSI STAĆ, BY LUDZIE ZROZUMIELI, ŻE SĄ ZNIEWALANI….I TO WBREW OBOWIĄZUJĄCEJ KONSTYTUCJI !!!

  1. Szubi mówi

   Duma została zamieniona na pieniązek a zmieni się tylko wtedy gdy ten pieniążek zostanie zabrany/. Honor? Honorem nie nakarmi się rodziny a ta musi jeść przecież schabowe koniecznie z frytkami, nosic ładne ciuchy no i wszędzie jeździć samochodem. Jako naród jesteśmy szmaciarzami. Nie ma ludzie , jest człowiek ( w liczbie pojedynczej, liczę się tylko Ja, ewentualnie moi najbliżsi).
   Dodam iż strasznie mnie to boli, żeby znowu nie dostać ripost że jestem oszołomem.
   Wszystko dla pieniądza, ponieważ to się tylko teraz liczy a o tak się historia potoczyła że Polacy z piękna historią nie są dumni ze są Polakami a wiele nacji które powinny do końca świata wstydzić się przeszłości sa dumnymi Niemcami Rosjanami, Francuzami…. a stało się to przez ów wymieniony przeze mnie wcześniej pieniążek.

  2. Krzysztof mówi

   100% racja , zgadzam się .

  3. Thick mówi

   Taki jest właśnie ten naród. Nie noszę maski świadomie zgodnie z Art ustawy jak wyżej. Bywam w różnych miejscach Polski i wszyscy są zakneblowani. Już widzę jak ustawiają się w kolejce po szczepionkę. Boże miej mój naród w opiece.

 2. Maverick mówi

  Nie zgadzaam się z Jackiem, odnośnie Trumpa. Mimo że głosowałem na niego mając nadzieję, że osuszy bagno lucyferiańskie jakimJest Waszyngton. Nic z tych rzeczy, okazał się koniem trojańskim kabały, na pierwszym miejscu stawia interes plemienia talmudzkiego a nie suwerennych krajów, Z tych suwerennych krajów narodowych chce uczynić wasala. Tak naprawdę jest nieudacznikiem, także w biznesie i tylko poprzez łamanie kontraktów i wymuszanie obniżek pożyczek oraz wielokrotne ogłaszanie bankrupcji coś osiągnął. Jest on też zwykłym balwochwalcem, i cichym syjonistą talmudzkim, Jest bardzo antypolski i nie zawacha się w poświęceniu nas jako kozła ofiarnego na ołtarzu Lucyfera.

  1. Maverick mówi

   Dośc tej melagomanii pro zachodniej, oni zawsze starli umniejszać nasze znaczenie i nas wykorzystywać a my jako suwerenny naród nie możemy im w tym pomagać. Tylko Unia Słowiańska a nie lucyferiańska.

 3. Wuka mówi

  Taki jest właśnie ten naród. Nie noszę maski świadomie zgodnie z Art ustawy jak wyżej. Bywam w różnych miejscach Polski i wszyscy są zakneblowani. Już widzę jak ustawiają się w kolejce po szczepionkę. Boże miej mój naród w opiece.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.