Sakiewicz przebił Urbana! Konfederacja to wg. niego „potomkowie morderców Żołnierzy Wyklętych”

Tomasz Sakiewicz/ fot. screen
8

To, co ostatnio wyprawia redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz, przechodzi wszelkie pojęcie. Prorządowy propagandysta, bo trudno nazwać go dziennikarzem, usiłuje wmówić Polakom, że Konfederacja to moskiewska agentura, a „dowodem” ma być min. to, że prof. Włodzimierz Osadczy odbył obowiązkową służbę wojskową w radzieckiej armii.

– Protestują przeciwko zgniliźnie Zachodu, twierdzą, że bronią tradycyjnych wartości, współpracują z imperialną Rosją a nawet niektórzy z nich biorą stamtąd pieniądze i mają w nazwie Konfederacja. O którą grupę chodzi? Konfederacja Targowicka czy Konfederacja Brauna i Korwina-Mikke – to jeden z wpisów Sakiewicza na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Jak to możliwe, że młodzi patrioci, czczący Żołnierzy Wyklętych, tak dali się wkręcić, że będą maszerować obok separatystów z Donbasu, byłych żołnierzy sowieckich, lobbystów firm z otoczenia Putina? Będą szli razem z duchowymi i faktycznymi potomkami morderców Wyklętych. Wstyd! – to najnowszy wykwit „intelektu” red. Sakiewicza.

Mój komentarz: Gdy w 2015 roku głosowałam na Prawo i Sprawiedliwość, naiwnie wierzyłam, że im faktycznie chodzi o dobro Polski. Obserwując ostatnie wyskoki prorządowej propagandy widzę, że chodzi tylko i wyłącznie o stołki i kasą. Najwidoczniej Konfederacja ma wyższe poparcie niż wynika to z oficjalnych sondaży, więc utrata stołków jest realna. W związku z tym uruchomiono „przemysł pogardy” wobec Konfederacji, w którym każdy chwyt jest dozwolony. Sakiewiczowi puściły już wszelkie hamulce. W swojej nagonce na Konfederację przebił poziom Urbana, a przypuszczam, że dopiero się rozkręca. Jaką podłość popełni jeszcze Tomasz Sakiewicz nagrodzony medalem przez Radę Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy?

Warto też wiedzieć, że fundacja Sakiewicza otrzymała w 2018 roku od NFOŚiGW ponad 7 milionów złotych na „propagowanie wiedzy na temat bioróżnorodności, ochrony, idei zrównoważonego rozwoju, instytucji Natura 200 na przykładzie Puszczy Białowieskiej poprzez zbudowanie i prowadzenie portalu multimedialnego puszcza.tv”. Portal puszcza.tv dostaje dofinansowanie w ramach programu „Edukacja ekologiczna”. Jak widzicie „ekolog” Sakiewicz ma wiele do stracenia, gdyby „dobra zmiana” straciła możliwość pasienia go publicznymi pieniędzmi.

Zobacz też:

„Środowiska banderowskie wymknęły się spod kontroli”. Prof. Osadczy w telewizji wRealu24 [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Zawsze mówiłem,że Sakiewicz to taki sam antypolak jak Michnik,a „Gazeta Polska” to taki sam antypolski szmatławiec jak „Gazeta Wyborcza”.

 2. morda mówi

  Sakiewicz to zwykła, PISowska marionetka stojąca niżej nawet niż Urban, ślini się i pobrzękuję ukrańskimi orderami…

 3. Arkadiusz mówi

  No, No. Gazeta się nie sprzedaje, a dzieci jeść wołają. Tonący sakiewicz chwyta się brzytwy?

 4. michu mówi

  Sakiewicz zaczyna się kopromitować coraz bardziej. Ale z drugiej strony dzięki temu widać jak prawdziwa agentura potrafi być latami dość chytrze zakonspirowana… ;).

 5. Rafał mówi

  Panie Międlar nagraj pan kilka filmów o tych pisowskich sukinsynach, sakiewiczach etc. Po promujemy na youtube 🙂

 6. Flex mówi

  Redakcja GAZPOL ale ta obrzydliwa narracja kojarzy mi się z listem do innej redakcji: https://www.youtube.com/watch?v=1h0bmA2W_n4 Z tym „poziomem” polemiki nie ma co dyskutować tylko wyśmiać i maszerować dalej. Te POlitruki i PISmakery w końcu utopią się i udławią swoimi „wydzielinami” (bo trudno nazwać to dziennikarstwem). Najlepszą „nagrodą” dla nich byłoby nastanieupragnionego POlin i intratne POsady w polskiej „Strefie Gazy”. Boję się tylko że te miejsca już zajęte przez ludzi z DiscoveryWSI24chanel. O dziwo nt. dzisiejszego Marszu i sądowych przepychanek jako jedyna stacja mówił od kilku dni SBSAT. Cała reszta POPISowo milczy, jeśli nie liczyć takiego jak powyższe „spontanicznego” ujadania!

 7. komarek mówi

  Sakiewicz…wyjątkowo cyniczna, niemoralna k. u. r. w. a, publicznie i prywatnie…dostał medal od służb usrainy ahahhaha patriota polski ahahhahaha wielbiciel pejsatych. Wyśmiewał i krytykował protesty Polonii przeciw 447, kluby gazety „polskiej” niszczą środowiska polskich emigrantów, skłócając. Oczywiście jak przystało na oberkatolika jest po rozwodzie koscielnym zwanym dla ściemy stwierdzeniem nieważności, zresztą podobnie jak Pierwszy Katol Cejrowski, oprócz tego jest …tradycjonalistą katolickim…ahahhaha, widać że i tam trza agenta było wpuścić. Taki pracowity a taki otyły…Pejsy nienawidzą Rosji, dostają ataku histerii na sam dźwięk tego słowa, po tym można ich rozpoznać, zawsze i wszędzie. Boją się żebyśmy się z Ruskimi nie dogadali i nie wypieprzyli ich z hukiem, dlatego taki klangor. Ciągle liczą na to że upłynnią te swoje papierkowe dularki (teraz to już zapis komputerowy) przejmując ten bogaty kraj. Apage ścierwojadzie i zdrajco!

 8. Ftaq mówi

  co za szmata zapijaczona, ukraińska onuca !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.