Sąd rozpatruje zaskarżenie decyzji o delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu. Dziś odbyła się pierwsza rozprawa

pacyfikacja marszu we Wrocławiu 2019/ fot. screen
3

Dziś (11.03.2020) w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu odbyła się pierwsza rozprawa podczas, której rozpatrywano zaskarżenie decyzji o delegalizacji Marszu Polaków we Wrocławiu. Przypomnijmy, że 11 listopada 2019 roku we Wrocławiu odbyła się patriotyczna manifestacja, która prowokacyjnie została rozwiązana przez urzędników wrocławskiego magistratu. Efektem tego była brutalna pacyfikacja uczestników marszu.
PRZECZYTAJ: PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

Rozprawę prowadzi sędzia Sławomir Urbaniak. Dziś przesłuchany został zaskarżający decyzję organizator, dwaj świadkowie, policjant i Agata Bukowska – urzędnik wrocławskiego magistratu, która formalnie rozwiązała zgromadzenie.
PRZECZYTAJ: PILNE! Wyrwany z tłumu i skatowany przez policję na Marszu Polaków! Zamiast odszkodowania dozór policji i wysoka grzywna!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z przedłożonego sądowi materiału dowodowego, wraz z listem z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które jasno wskazuje na złamanie przepisów przez wrocławski magistrat, jasno wynika to, co rzeczywiście miało miejsce: 11.11.2019 wrocławscy urzędnicy nieudolnie i bezpodstawnie rozwiązali patriotyczny marsz, czego efektem była brutalna pacyfikacja uczestników marszu. Równolegle do tej sprawy, toczą się postępowania prokuratorskie m.in. ws. przekroczenia uprawnień przez miejskich urzędników podczas Marszu Polaków.

Sprawa została odroczona, a o terminie kolejnego posiedzenia dowiemy się w najbliższym czasie.

Przeczytaj:

Rozwiązanie Marszu Polaków było samowolką magistratu! Mamy odpowiedź z MSWiA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Samorzady dla prawa, to zadna swietosc, ale wg prawa musza byc, jak swieci, inaczej ich rzady nie maja sensu.

  Mam nadzieje, ze dla sadu wypowiedzi Sutryka beda wazne, gdyz wykazuja bezgraniczny cynizm i dazenie do bezprawia.

 2. Piotr mówi

  szkoda ze w Polsce nie ma lagrow. Powinni tych odpowiedzialnych zamknac z kryminalistami i to najgorszymi. Chcialbym by dostali szkole. Troche w..ol by im sie przydalo. Poczuliby na wlasnej skorze

 3. AZA mówi

  WROCŁAWSKA HOŁOTA URZĘDNICZA, DZIECI I WNUKI SOWIETOCHAZARSKIEGO DESANTU Z 1945 R.
  ICH OJCOWIE I DZIADKOWIE MORDOWALI POLAKÓW, TERAZ ONI, WYCHOWANI W ATMOSFERZE NIENAWIŚCI DO POLSKI, DO WOLNEJ – ODDANEJ BOGU W TRÓJCY SW. JEDYNEMU I MARYI POLSKI, CZYNIĄ DOKŁADNIE TO SAMO. TAKA OTO SZTAFETA POKOLEŃ, UB-NKWD DZIECI I WNUKI KONTYNUUJĄ IDEE SWOICH POPRZEDNIKÓW PRZECIW DZIECIOM I WNUKOM AK, NSZ, PRZECIW POLAKOM, PO PROSTU.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.