Rozwiązanie Marszu Polaków było samowolką magistratu! Mamy odpowiedź z MSWiA

szef MSWiA Mariusz Kamiński/ ofiara działań policji pacyfikującej marsz we Wrocławiu
9

Od 11 listopada 2019 roku minęły już cztery miesiące, jednak do dnia dzisiejszego do odpowiedzialności nie zostali pociągnięci prowodyrzy brutalnej pacyfikacji Polaków maszerujących w patriotycznej manifestacji. Przypomnijmy, że wrocławski magistrat, z Agatą Bukowską i Bartłomiejem Ciążyńskim na czele, poprzez nieudolne (POZNAJ KULISY), a zarazem nielegalne rozwiązanie Marszu Polaków, co bez wątpienia było zaplanowaną, antypolską prowokacją, doprowadził do rozlewu krwi. Policja uzbrojona w metalowe pałki teleskopowe, gaz łzawiący i armatki wodne, stworzyła „kocioł”, i znajdujących się w nim patriotów, w tym dzieci i osoby starsze potraktowano jak najgorszych bandytów.
ZOBACZ: PILNE! Wyrwany z tłumu i skatowany przez policję na Marszu Polaków! Zamiast odszkodowania dozór policji i wysoka grzywna!

Ponad 3 miesiące od wysłania listu otwartego (PRZECZYTAJ) do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Jacek Międlar otrzymał odpowiedź, z której jasno wynika, że rozwiązując zgromadzenie wrocławscy urzędnicy urządzili sobie samowolkę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Około godziny 19.20 przedstawiciel Urzędu Miasta Wrocławia podjął decyzję o jego rozwiązaniu. (…) Powyższa decyzja przedstawiciela miasta Wrocław nie była konsultowana z policją. W ocenie MSWiA, w przypadku zaistnienia przesłanek uzasadniających rozwiązanie zgromadzenia, decyzja przedstawiciela miasta Wrocławia powinna być skonsultowana z policją, która w ramach zabezpieczenia miała pełny ogląd sytuacji. (…) Reasumując, należy stwierdzić, że policja z uwagi na fakt, iż decyzja o rozwiązaniu zgromadzenia nie była z nią konsultowana, nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: W prokuraturze Wrocław-Stare Miasto poleciała głowa. Czekam na więcej! [WIDEO]

Pismo MSWiA tylko potwierdza to, o czym pisaliśmy wcześniej: rozwiązanie Marszu Polaków we Wrocławiu było samowolką magistratu, a zarazem było zaplanowaną prowokacją wymierzoną w polskich patriotów. Za dwa tygodnie sprawa nielegalnego rozwiązania będzie rozpatrywana przez wrocławski sąd.

– MSWiA odpowiedziało ws. marszu 11.11.2019 we Wrocławiu.- Czy rzucam na tacę?

Posted by Wprawo.pl on Monday, March 2, 2020

Przeczytaj także:

Kolejna relacja uczestników Marszu Polaków we Wrocławiu: „Magistrat zaplanował całą akcję z dużym wyprzedzeniem”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Osoby spisane wtedy przez policję są znane i dla tych ludzi powinny zostać zasądzone odszkodowania.

 2. Robert mówi

  Oczywiście że samowolka,,a pan z metalowym batonem,to nie policja to człowiek Demolka i lewacka samowolka budowlana,mająca jak zawsze w eskimoskim ekonomysystemie przeciętnego goja-obywatela za inżynieryjnego barana

 3. Andrzej mówi

  Skoro samowolka to jakie kroki karne wobec nich zostaną zastosowane?

  1. Zbigniew mówi

   Czy ten nowy prokurator bedzie nalezal do kliki Sutryka – wlasciwie czy Sutryka, bo o tej klice mamy za malo wiadomosci.

 4. Tomasz mówi

  Oczywiście że to była prowokacja. Te grupy cwaniaków w czapkach po cywilu, ale trzymający się blisko kordonu policji. Oficjalnie trzymali pałki teleskopowe w ręce już w trakcie marszu. Nawet nie kryli się przed ludźmi. Akurat między ul. Pomorską a Mostami Mieszczańskimi znalazły się wozy bojowe i plutony Policji. To było z góry zaplanowane.

 5. szalom mówi

  Układ Wrocławski – prusko – żydo – banderowski nie dopuści do Polskich Marszów Patriotycznych także w kolejnych latach.

 6. Zbigniew mówi

  Na mnie robi to takie wrazenie, ze J Kaczynski i jego pis traca calkowicie na wiarygodnosci – ……… wiecej trzepal sie nad zwierzetami hodowlanymi, jak to strasznie cierpia niz na Polakami atakowanymi przez jakis bandytow, niby policji a Wroclaw to nie jest jakas wioska.

  To ma tez pozytywny wymiar.

  Wyglada na to, ze to jest totalny niedorajda razem ze swoja grupa nieudacznikow a wybrany zostal tylko dlatego, ze byl potrzebny przeciw wrogom naslanym przez Tuska.

  Polacy zostali zniewazeni, pobici ale to Polacy rzadza w tym Kraju.

  Jest to szansa dla Bosaka, jezeli jej nie wykorzysta, to tez jest jakis kolejny nieudacznik, ktory bez wsparcia jakis obcych nam interesow nie bedzie umial rzadzic.

  To jest kolejna pozytywna strona tej bandyckiej napasci Sutryka i jego kliki w tym policyjnej:

  Polacy musza wiecej uwagi wyborczej zwrocic do tla politykow – ludzi ktorzy zamiennie moga byc wlasciwie rzadzaca grupa – rzadzaca wg naszych interesow. Interesow, ktore nie zawsze sa takie jawne, czysciutkie i bez przewrotnosci ………. .

  Najwazniejszy w tej grupie wydaje mi sie, ze jest pan Jacek, dlatego iz jego strategia, bezkompromisowosc jest dlugookresowa nawet wazna dla przyszlych pokolen.

  Bosak unika pana Jacka – juz cos kombinuje na boku, juz sie zapetlil, juz do niego nic nie dociera a my nie interesujemy sie praca adwokacka jego zony i tej Ordo jakos tak – ja ich wyrzucilem do spamu.

 7. Rafał xxx mówi

  TO NAWET ZA KOMUNY NIKT NIE BIŁ LUDZI CZYMŚ TAKIM. Za komuny były gumowe pałki. TO DOPIERO MAMY SYF W TYM KRAJU. Niszczą sobie ludzi, rujnują im życie i chcą trzymać za mordę. CZAS Z TYM SKOŃCZYĆ I WZIĄĆ ZA MORDĘ TYCH CO DZIŚ NIE CHCĄ ZMIENIĆ TAKIEJ SYTUACJI. Trzeba notować wszystkie przypadki i w odpowiednim czasie je im rzucić prosto w ryj. A później wysłać na śmietnik historii na taczkach oklejonych takimi obrazkami.

 8. Dar mówi

  Szanowny Panie Jacku……………uszom nie wierzę wszak to szczyt bzdur i bezczelność z ministerstwa…….Wiadomym jest że Msw i a jest instytucją hierarchiczną żaden z psiaków nie zaszczeka bez zgody przełożonego na filmie widać było jak wspólnie i w porozumieniu działali i ci z urzędu miasta i ci którzy osłaniali tą urzędnik jak uciekała z miejsca pacyfikacji proszę jeszcze raz obejrzeć ten zapis filmu .Mało tego organizator jak widać na tym filmie próbował za wszelką cenę rozmawiać z osobą decyzyjną tj policjantem ,który odmówił wszelkiej rozmowy z nim.Powinniście państwo dołączyć ten film jak dowód w sprawie.Bezczelność i arogancja biją z tego dokumentu jaki raczył Pan streścić cząstkowo ,jest to zagranie pod wybory jakoby wszystko jest w porządku w państwie zawłaszczonym przez Pis i ich mocodawców.Proszę zobaczyć jak się traktuje posłów z Konfederacji buta i arogancja w sejmie,sądach,prokuraturach i innych urzędach podległych czy to pod Msw i a,czy prokuratur,czy wreszcie tych kryształowych postaci w togach z orłem na karku kradnących w sklepach ,czy jeżdzie po pijaku,lub rozbierających się do naga w miejscach publicznych jak jeden w Lublinie.Panie Jacku nie wierzę że w sprawie będzie sądził niezależny sędzia,zbyt dobrze znam to łajdackie środowisko skorumpowane od środka łamiące codziennie prawo i spolegliwe od takie opcji jaka obecnie jest przy korycie,a to wszystko co obecnie dzieje się w Polsce to kiełbaski rzucane przed wyborami.Potem będzie zamordyzm i jeszcze większe szykany HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ..POZDRAWIAM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.