PILNE! Ewidentna prowokacja! Poznaj kulisy rozwiązania Marszu Polaków we Wrocławiu [WIDEO]

16

Wciąż nie milkną echa po skandalicznej, antypolskiej prowokacji jaka rozegrała się 11 listopada 2019 roku we Wrocławiu. Lokalny magistrat pod pretekstem odpalenia kilku rac, w 80 sekund rozwiązał legalne, patriotyczne zgromadzenie, czym doprowadził do eskalacji przemocy i brutalnych ataków ze strony policji. Funkcjonariusze gazowali, pałowali i używali armatki wodne.

Dziś nie ma wątpliwości, że to była zorganizowana akcja, zwłaszcza że 15 minut przed rozpoczęciem manifestacji policja zarekwirowała samochód z profesjonalnym nagłośnieniem, które umożliwiałoby organizatorowi zwracanie uwagi w przypadku nieodpowiednich zachowań.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

OBEJRZYJ: ZOMO we Wrocławiu? Armatką wodną w wizerunek Chrystusa Króla, Krzyż NSZ i godło Polski. Polewali w czasie hymnu! [WIDEO]

Niewiele ponad 200 metrów po wyjściu z miejsca startu, czyli spod Wyspy Słodowej, Agata Bukowska, urzędnik miasta oddelegowana przez prezydenta Jacka Sutryka, w nieco ponad minutę rozwiązała zgromadzenie pod byle pretekstem. Gdy to czyniła, będąc kilkadziesiąt metrów od czoła marszu, otoczona funkcjonariuszami policji, przez mizerną „szczekaczkę” ostrzegła organizatora o „możliwości rozwiązania marszu”, by po chwili go zdelegalizować. Organizator dowiedział się o rozwiązaniu zgromadzenia dopiero po kilku minutach, gdy przemarsz zablokowały przygotowane oddziały tzw. „białych kasków”. Bukowska nie wykonała w tej sprawie telefonu do organizatora, co jest jej obowiązkiem.

Jak widać wrocławskiemu magistratowi zależało na rozlewie krwi i brutalnej pacyfikacji polskich patriotów, którzy nie popierają tęczowoczerwonej władzy w stolicy Dolnego Śląska. Zostaną złożone zawiadomienia do prokuratury na Sutryka i jego podwładnych, którzy narazili tysiące osób na utratę życia lub zdrowia.

Przeczytaj:

List otwarty do szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego ws. brutalnej pacyfikacji wrocławskiego marszu „Żeby Polska była Polską”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Michał mówi

  Bukowska przed sąd!!

  Dożywotni zakaz pracy na stanowiskach publicznych
  oraz odpowiedzialność za rannych oraz tych, którzy (jak w artykule) zostali narażeni na utratę życia lub zdrowia.

 2. John mówi

  W nawiązaniu do akcji naszej dzielnej policji przeciwko Marszowi Niepodległości we Wrocławiu znalazłem coś ciekawego na YouTube. MSW podlegające PIS-owi nie może powiedzieć, że nic nie wiedziało o tej akcji. Czekamy na „spadające głowy” po pacyfikacji wrocławskiego Marszu Niepodległości. Bo nie może tak być, że Polacy w stolicy mogą świętować, a POza nią nie! Jak PIS nie pociągnie do odpowiedzialności winnych tej pacyfikacji przeciwko Narodowi biorącemu udział we wrocławskim marszu, to ten filmik jest bardzo na czasie……………………………………………………………. https://www.youtube.com/watch?v=va1iga8tMl0 ……………………………………………………………………
  Naciśnijcie CC żeby zobaczyć polskie podtytuły.

 3. Marcin mówi

  Dla mnie Marsz Niepodległości we Wrocławiu jest skompromitowany od zeszłego roku kiedy to formalnym organizatorem tego wydarzenia był Piotr Rybak.
  Do dziś czuję obrzydzenie…Niektórzy chyba liczą na bardzo krótką pamięć polskich patriotów ?

 4. Hammurabi mówi

  Biorąc pod uwagę realia, zgłoszenie magistrackiego i policyjnego bandytyzmu prokuraturze jest – niestety – szczytem naiwności. Ileż to razy prokuratura, policja i sądy dały wyraźne sygnały i przykłady swojej orientacji politycznej? Ileż to razy Polacy za to, że są Polakami byli bici, oskarżani i skazywani?
  Liczenie na przeprowadzenie uczciwego dochodzenia, na postawienie zarzutów urzędnikom i funkcjonariuszom oraz na wyroki skazujące w tym temacie jest mrzonką. To tak jakby oczekiwać, że „ważne” osoby które dopuściły się bandyckiego naruszenia konstytucyjnych praw obywateli same siebie osądziły i ukarały, będąc oskarżonymi, oskarżającymi i sądzącymi we własnej sprawie.
  W takich okolicznościach cokolwiek mogłyby zdziałać masowe protesty obywatelskie jednak nie na piśmie a na ulicach wszystkich polskich miast. Zorganizowana akcja przygotowana na starcia z chroniącą urzędnicze „dostojeństwo” policją, o której nawet czołowy pisowski kacyk, bajkopisarz i piewca partyjnej chwały z Woronicza nie mógłby milczeć.
  Bez tego, nawet stu Braunów, wspomaganych przez zastępy Winnickich, pobłogosławionych przez samego Pana Boga niczego nie zdziała.
  Wrocławski marsz został brutalnie spacyfikowany (żeby nie powiedzieć zmiażdżony) przez miasto. To samo miasto, które pozostawało i pozostaje obojętne na takie wydarzenia. Wrocław to setki tysięcy obojętnych ludzi. Tych samych, którzy oddawali i oddają rządy w mieście takim tuzom jak Dutkiewicz czy „kryształowo nocnym” geniuszom jak Surtyk

  1. Dar mówi

   Zgadzam się w 100 % ale należy brać realia w jakich obecnie się znajdujemy,wszelki opór w obecnej sytuacji będzie tłumiony w zarodku,a osoby protestujące będą oskarżane o warcholstwo,względnie o akłócanie porządku publicznego w najlepszym wypadku ,natomiast w skrajnym będą pacyfikowane tak jak we Wrocłwiu.Faktem bezspornym jest ze większość obywateli jest zbulwersowana zaistniałymi wydarzeniami,ale faktem też jest że narod został tak skótecznie skłócony by nie mógł się zjednoczyć.Kiełbasa wyborcza Pisu też robi swoje w terażniejszej sytuacji,a pamięć ludzka jest wybiórcza co jasno się odzwierciedla tym że Sld z powrotem wróciło do sejmu,nawet za Po nie mieli wstępu natomiast teraz są wicemarszalkami sejmu i przewodniczącymi komisji sejmowych.Jasno trzeba powiedzieć że w tej sytuacji wszelkie protesty na ulicach skończą się fiaskiem ,należy jeszcze poczekać i skupić większą ilość obywateli myślących w wielu miastach Polski i wtedy zademonstrować niezadowolenie z tego co się dzieje od 1989 roku w naszej ojczyżnie.To nie jest tylko kwestia Wrocławia,ale wielu miast Polskich gdzie mafie zasiadają przy wspólnych stołach z Pisem tworząc dla nich parasol ochronny i dlatego dochodzi do takich incydentów jaki miał miejsce 11.11.2019 r

 5. Stefan mówi

  Policja zamiast do ochrony uczestników marszu została użyta do ich bicia. Chore miasto. Z chorymi psychicznie ludźmi wydającymi takie a nie inne decyzje

  1. Adam mówi

   hmm zasady byly jasne – jesli by sie ich nie lamalo – to pewnie przeszlibysmy bez problemu. A tak zawsze jest banda awanturnikow. I ciezko rozroznic patryjotow od oszolomow. Lubie marsze – ale tez ciezko sie czuc bezpiecznie jesli wszystkim podplywa krew do oczu zamiast cieszyc sie swietem narodowym. Gdy bylem w Norwegii na dniu niepodleglosci szly rodziny z dziecmi w odpowiedniku naszych sukni krakowskich. U nas banda karkow z celtykami. To sie musi zmienic i nie bedzie problemow…

  2. Jacek Międlar mówi

   Nie szanowny Panie. Żadnej awantury nie było przed rozwiązaniem. proszę obejrzeć nagranie

 6. Artur mówi

  I co z tym zrobi PIS??? Nic bo to działanie zomo jest w ich również interesie. Oni maja tylko gęby pełne patriotyzmu, są pojedynczy posłowie jeszcze sympatyzujący z Narodowosciowcami ale to tylko margines. Reszta sympatyzuje z niejakim danielsem (celowo z małej litery).

 7. Robert B. mówi

  Słusznie z tym doniesieniem do prokuratury na to czosnkowo-folksdeutschowe towarzycho, które Wrocław uważa najwyraźniej za swoją własność. Ale jednocześnie sprawę nagłaśniać, nagłaśniać, nagłaśniać. Nie dać jej zadusić w czeluściach prokuratury, bo to towarzycho może mieć tam dojścia. Wykorzystać Winnickiego i Brauna. Może Ordo Iuris pomoże?

  1. Zbigniew mówi

   Strzelali z gladkolufowej broni do tlumu z dziecmi – tak jak PO – co teraz powiedza, ze POwcy cos powiedzieli a oni tez cos powiedzieli, ze rozwoj i mozna swietowac?

   Zwalczanie Ruchow Narodowych doprowadzili juz do krawedzi, juz nie wystarczy nagonka w takiej niezaleznej, wpolityce.pl.

   PIS to juz tylko 500+ i to tez tak skonczy, jak marzenia o swietowaniu niepodleglosci.

   PiS jest juz taki, ze bedzie bronil Surtyka tak jak A Dudy.

  2. Riber mówi

   Sutryk jest odpowiedzialny za zaplanowaną z góry niemal natychmiastową brutalną akcję policji. Za działania przeciw mieszkańcom miasta winien zostać zawieszony jako prezydent miasta i oddany w ręce prokuratora!

 8. Foka mówi

  CZemu żadnego filmu nie ma na stronie?

 9. klioes vel pislamista mówi

  Słowność PiS-u

  PiS obiecywał tę rzecz śliczną:
  Wstrzymać aborcję eugeniczną…
  Osiem tysięcy od podatku
  Wolne być miało… VAT-u spadku
  Też się wyborca nie doczekał…
  Lewak nie szczekać miał… Jak szczekał,
  Szczeka i pluje patriocie
  W twarz, kiedy zechce! Na Golgocie
  Jest ten, kto wierzy, wyszydzany…

  To DOBRA ZMIANA: „Zmiany, zmiany!…”

  Słowa i słowa – PiS-u słowność
  Ma we Wrocławiu swą gruntowność:
  Na gruncie, jezdni człowiek leży
  I krew się leje. Kto nie wierzy,
  Ten niech w link kliknie! Marsz wolności
  To obraz PiS-u jest słowności…

 10. gniewosz plamisty mówi

  Policja we Wrocławiu okryła się hańbą- na usługach antypolskiego lewactwa

 11. Anonim mówi

  piękny tekst i Pana wypowiedz super

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.