Sąd donosi do prokuratury na Piotra Rybaka! Wiemy kto się na nim mści! Będzie kolejna sprawa?

Fot. wPrawo.pl
31

Dotarliśmy do ważnych informacji w sprawie Piotra Rybaka, który od środowego wieczoru przebywa w areszcie śledczym przy ulica Świebodzkiej we Wrocławiu. Udało nam się ustalić, że kilka tygodni temu zrodził się konflikt pomiędzy nim a sprawującym nad nim nadzór kuratorem sądowym Anną Reczko z Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej. Piotr Rybak wielokrotnie podkreślał, że kurator Reczko, wbrew zasadom o nieocenianiu poglądów skazanego, darzyła Rybaka wyjątkową antypatią i nie spełniała należycie swoich obowiązków. Ta postanowiła się na nim zemścić.

PRZECZYTAJ: Byliśmy tam! Piotr Rybak zabrany z domu przez policję i zawieziony do więzienia za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej! Oświadczenie Piotra przed aresztowaniem

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obowiązkiem kuratora jest pomoc skazanemu w odbywaniu kary i składanie wniosków, które sygnalizuje skazany. Anna Reczko, która sprawowała dozór nad skazanym na trzy miesiące pozbawienia wolności Piotrem Rybakiem, nic sobie z tych zasad nie robiła. Prawdopodobnie kierując się lenistwem lub antypatią do Rybaka, Anna Reczko nie wywiązała się ze swojego obowiązku i odmówiła złożenia wniosku w sprawie przedłużenia możliwości uczestniczenia w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu przynajmniej do godziny 20 (przypominamy, że według zasad dozoru elektronicznego Rybak miał przebywać w domu między 19 a 9), o co prosił Rybak. Powiedziała Rybakowi, że nie pozwala mu uczestniczyć w Marszu po godzinie 19 i tym samym przekroczyła swoje kompetencję. Decyzja o ewentualnej zgodzie na późniejszy powrót do domu przez skazanego nie należy do kuratora sądowego, ale do sądu, któremu kurator Anna Reczko podlega. Być może objawiły się tutaj jakieś niespełnione ambicje pani Reczko, która nie dostała się na aplikacje sędziowską? Piotr Rybak zwrócił uwagę kurator Reczko, tłumacząc na czym polegają obowiązki kuratora oraz ponownie domagając się złożenia przez nią wniosku. Po ponownej odmowie przez Annę Reczko sprawa została zakończona, a 11 listopada, o godz. 18.30, zanim marsz we Wrocławiu dobiegł końca, Piotr Rybak przebywał już w swoim domu.

PRZECZYTAJ: TYLKO U NAS: Piotr Rybak w więzieniu! NAGRANIE Z ZATRZYMANIA i komentarz

Urażona duma poprowadziła Annę Reczko do zemsty na Piotrze Rybaku. Nad ewentualnym wsadzeniem Rybaka za kraty w gronie kuratorów toczyły się rozmowy od dwóch tygodni. Kurator Reczko nie mogła znaleźć na skazanego haka, stąd wymyśliła bajeczkę o groźbach, które podobno kierował w jej kierunku Rybak. Prawdopodobnie to również ona rozpętała medialną burzę związaną ze słowami Rybaka na temat Agaty Dudy, który w wywiadzie dla Monitora Polskiego stwierdził, że ta jest „Żydówą”. Po co Reczko miałaby to zrobić? Po to by w ten sposób wykreować naciski na sąd, który miałby decydować o ewentualnym wsadzeniu Rybaka za kratki. Tak też się stało. Kurator dopięła swego, a Rybak poszedł do więzienia nie za spalenie kukły Sorosa, bo za to otrzymał dozór, ale za antypatię jaką darzy go Anna Reczko. Sąd penitencjarny spłodził absurdalny wniosek, w którym obok „grzechu” i „kompleksów” jednym z powodów, dla których Rybak musi iść do więzienia jest rzekoma werbalna napaść Rybaka na kurator Reczko.

PRZECZYTAJ: TYLKO U NAS! Irracjonalny wniosek o więzienie dla Piotra Rybaka! Poszedł siedzieć za… „grzech” i „kompleksy”

W środę wieczorem Piotr Rybak został skuty i zabrany przez policję do aresztu śledczego. Jednak na tym nie koniec. Kurator sądowy Anna Reczko jeszcze bardziej chce się zemścić na Piotrze Rybaku. Złożyła – w naszej ocenie – fałszywe zeznania do Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej, twierdząc że Rybak stosował wobec niej groźby. Dzisiaj poinformowano, że sąd przekaże sprawę prokuraturze, która będzie musiała ocenić jakie ewentualnie przestępstwo mogłoby wchodzić w grę. Być może mógłby to być art. 224 paragraf 2 kodeksu karnego, czyli zmuszanie funkcjonariusza publicznego „do przedsięwzięcia lub zaniechania prawnej czynności służbowej”. Grozi za to do trzech lat więzienia.

To jest totalna paranoja. Kurator zamiast pomagać skazanemu w odbywaniu kary oraz zapobieganiu, by ten po raz kolejny nie miał problemów z prawem, Anna Reczko robi co w jej mocy, aby Rybaka wsadzić do więzienia na dłużej. Takie zachowanie wyklucza kurator Reczko z możliwości sprawowania funkcji zawodowych i miejmy nadzieję, że Piotr Rybak był jej ostatnim „podopiecznym”.

Przypomnijmy, że w październiku bieżącego roku Piotr Rybak został skazany na trzy miesiące pozbawienia wolności w formie dozoru elektronicznego za spalenie na wrocławskim rynku kukły Georga Sorosa (18 listopada 2015). O sprawie informowały media na całym świecie.

Do wiadomości:

Kurator sądowy Anna Reczko
Dni dyżurów: wtorek, piątek
Godziny przyjęć stron: 09:00 – 14:00
pok. 301, piętro III, tel (071) 39 60 219, fax. (071) 31 75 117,
e-mail: [email protected]
Dane kontaktowe
ul. Św. Andrzeja 3
55-300 Środa Śląska

Piotr Rybak za kratami, Jan T. Gross z medalami. Który z nich naprawdę stanowi „śmiertelne zagrożenie” dla wizerunku Polski na świecie?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  W dupie był,gówno widział bo pozjadał wszystkie rozumy i nie trawi ze jest na marginesie i nadzoruje.Kurator musi wiedziec,ze w ludzkim swiecie przyziemnym najwazniejszym nadzorcą jest operator systemu remote neural monitoring ze słuzby najwazniejszej,dominujacej CIAmajdanu i tylko nadzieja dla nas ludzi w jedynym Panu,Bogu.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Każdy uważny obserwator musi dojść do wniosku, że jest to proces polityczny a Piotr Rybak jest więźniem politycznym. Polska absolutnie nie jest wolnym krajem, a to co się dzieje jest zwykłą kpiną ze sprawiedliwości i może mieć miejsce jedynie w państwie totalitarnym, jakim Polska jest od momentu objęcia rządów przez żydobolszewię na początku lat 40- tych ubiegłego wieku. Będzie to trwało do momentu obowiązywania w Polsce ustawy penalizującej jedynie za tzw antysemityzm, wprowadzonej za kadencji poprzednich rządów PIS-u. Posłowie chcieli wówczas przegłosować także ustawę penalizującą za antypolonizm, ale skutecznie kontrargumenty podnosił ówczesny RPO z ramienia PIS-u i ten zapis nie przeszedł, co jest ewenementem porównywalnym z aktem zdrady państwowej.

 3. Robert mówi

  Otóż to,Pilecki Rybak,ganz egal

 4. Adolf mówi

  Rybak to jest psychol i jebany faszysta, jego powinno się zagazować i spalić. Bardzo dobrze zamknąć popaprańca i nie wypuszczać, dożywocie pojebowi!

  1. Karol mówi

   Pięknych reprezentantów Żydzi mają w takim organiźmie jak Ty!

  2. Adolf mówi

   Skoro Rybak publicznie pali kukłę żyda w środku miasta i pochwalasz zachowanie i poglądy Rybaka, to jakich reprezentantów żydów możesz oczekiwać? Pamiętaj, że agresja budzi agresję. Jeśli nie będziemy tempić w zarodku zachowań faszystowskich w stylu między innymi Rybaka, to następny taki Rybaczek będzie palił kukłę czarnego, żółtego, latynosa itd. i do czego to doprowadzi według ciebie?

  3. Jan mówi

   Organizm popierający palenie kukły żyda w centrum Wrocławia, niczym nie różni się od poglądów ideologicznych Rybaka.

  4. A.M. mówi

   Ty jesteś, żydo-faszystą jak widać, obłąkańcu.

  5. Zbulwersowany mówi

   Gdzie tu prokuratura Zbigniewa Ziobry ! Za taki wpis – groźba śmierci z premedytacją i patologicznym okrucieństwem wobec Piotra Rybaka, podejrzenie działalności w zorganizowanej grupie przestępczej na tle rasowo-religijnym – delikwent powinien być momentalnie przesłuchany i aresztowany. Czyżby prokuratura Ziobry brała w obronę jedynie Żydów, a Polaków już nie ?! Można nas, Polaków palić i zagazowywać i to za kadencji Zbigniewa Ziobry i za rządów PIS – ???????!!!!!!!!!!! Potrzebny będzie za Wolnej Polski – Trybunał Ludowy przed którym powinni zostać postawieni wszyscy wysocy urzędnicy sprzed okresu Wolnej Polski i być rozliczeni dokładnie ze swej działalności zwłaszcza w kontekście: zasługi czy zdrada interesu narodu polskiego, służenie obcym interesom. I ewentualnie osądzeni – bez przedawnień.

  6. Ania mówi

   Uważam, że Piotr Rybak powinien wystąpić o całodobowy nadzór w więzieniu – groźba zabójstwa jest bardzo poważna, a ponadto natychmiast złożyć zawiadomienie do prokuratury w związku z tą poważną groźbą.

  7. Adolf mówi

   Pamiętaj, że jak będziesz składać zawiadomienie opowiedz jak cię rajcowało palenie kukły żyda na wrocławskim rynku. Podniecało cię to? No proszę napisz w szczegółach jaką miałaś z tego radość???

  8. Constancja mówi

   jak bylam dzieckiem co roku podpalalismy marzanne i wrzucalismy do rzeki, pamietam jak raz jej dorobilismy olbrzyyymie uszy…
   nie masz pojecia jak sie cieszylismy…
   ludzkim jest cieszyc sie kiedy ci co nas niewola gina, nawet jesli to tylko symboliczne
   roznica jest taka, ze oni nas morduja naprawde!

  9. Adam mówi

   Prócz groźby wobec Rybaka, należy rozliczyć przez Prokuraturę tych, którzy z radością popierali to przedstawienie na rynku wrocławskim.

  10. julie mówi

   No wiec Adolf nie jestes Polakiem , to jedno ! A faszystow , folksdojczow to nie kto inny wychowal jak zydoje wplatajac w to zadufanych szfaboji gotowych wymordowac caly swiat. To wlasnie nie kto inny a twoj wielbiony adolfino sfastyka zydoj zmalowal zawieruche w calej Europie niszczac w tym Zydow miedzy innymi. Byl nie tylko despota lecz takze schizofremikiem , nie bardzo leczacym sie , a przy okazji pedalem !

  11. Henryk mówi

   @Julie widać, że to ty nie jesteś Polką! Nawet nie potrafisz pisać po Polsku, co to za wyrazy „faszystow”, „leczacym sie”, „pedalem” ? Widać żydówko, że już zapomniałaś pisać w języku Polskim, wypierdalaj do Izraela i tam pisz łamaną polszczyzną! Tutaj tego nie tolerujemy!

 5. rozum mówi

  Dlaczego w Polsce Żydzi są sędziami ? prawo Polskie nie dopuszcza takiej możliwości np. KPC art. 49 , KPK art. 41 „Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie. „ Prawo i religia żydowska dobitnie wykazują, że żaden Żyd nie będzie bezstronny !!!
  „Jeżeli który z naszych jest pociągnięty przez sąd chrześcijański za przekroczenie praw kraju w jakim zamieszkuje, inni żydzi powinni mu dopomagać, lecz tylko w takim razie, jeżeli obwiniony postępował zgodnie z prawami, jakiemi się rządził lud Izraelski. „
  żydzi i kahały z objaśnieniem teodora jeske-choińskiego, Warszawa w drukarni synów st. Niemiry plac warecki 4, rok 1914,str.17

  Dlatego żydowski sędzia będzie się stosował do następujących zasad ; Dowody:

  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b

  powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:

  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.

  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.

  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi
  – Gdy żyd i goj przyjdą do sądu, a możesz go uwolnić wedle prawa Izraela, uwolnij go; gdy goj się będzie skarżył, powiedz: nasze prawo tak chce. Jeżeli możesz go uwolnić wedle prawa ludów ziemi, uwolnij go i powiedz: wasze prawo tak chce. A gdy nie jest możliwe ani jedno, ani drugie, postępuj przeciw niemu chytrze (Baba Kamma 113 a).
  Jeżeli Żyd wezwany jest do wyjaśnienia ksiąg rabinackich, powinien przekazywać tylko fałszywe wyjaśnienia. Ktokolwiek naruszy to rozporządzenia, winien być skazany na śmierć. – Libre Dawid 37.

  – Żyd powinien i musi przysięgać fałszywie, jeśli pytany jest przez gojów, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. – Szaaloty Utszabot.

  – Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

  – Jeżeli goj zabił goja lub żyda, to odpowiada, a jeżeli żyd zabił goja, to nie odpowiada (Tosefta, Aboda Zara VIII. 5).

  -Kto zabił goja, wolny jest od sądu ludzkiego, a sąd nad nim pozostawia się niebu (Mechilta Miszpatin do Exodusu XXI, 14
  – Jeżeli nieżyd żąda od żyda, by świadczył przeciw żydowi w sądzie, gdy winien mu pewną sumę (chodzi o sąd nieżydowski, w którym na podstawie jednego świadka trzeba płacić) i żyd mógłby świadczyć sprawiedliwie, niewolno mu tego czynić (Choszen Hamiszpat § 28 art. 3). Ale jeżeli żyd żąda od żyda, by w takiej sprawie świadczył przeciwko nieżydowi, to może (art. 4).
  „Nauka mówi: Gdy Izraelita i goj przyjdą na sąd, jeśli możesz uwolnić go (żyda) według praw Izraela, uwolnij; skarżącemu zaś gojowi powiedz, że tak nakazują nasze prawa. Jeżeli zaś (można uwolnić żyda) według praw narodów ziemi, uwolnij i powiedz: takie są wasze prawa. Jeżeli ani jedno, ani drugie nie jest możliwe, niech działa przeciw niemu (gojowi) podstępnie, jak chce r. I s z m a e l Rabbi A k i b a zaś utrzymuje, że nie należy działać podstępnie, aby przypadkiem nie znieważyć Imienia (Boga Błogosławionego, gdyby żyd został przyłapany na podstępie).” „Nie ma wcale znieważenia Imienia (Najwyższego), kiedy (goj) nie zauważy, że on (żyd) kłamie.”
  A nieco dalej, Talmud, traktat Baba kamma 113b, Tosefta
  „Nie ma profanacji Imienia (Boga), gdy np. (żyd) kłamliwie mówi spadkobiercy
  (gojowi): „dałem (jakąś rzecz) twemu ojcu; on zaś umarł” (ty przeto mi ją oddaj); byleby tylko goj nie wiedział, że (żyd) wyraźnie kłamie.”
  – Można donosiciela żydowskiego zabić, wszędzie, nawet obecnie. Wolno go zabić, nim doniesie. Skoro tylko powiedział, że chce komuś szkodzić na życiu lub majętności, choćby szkoda była mała, sam na siebie wydał wyrok śmierci. Trzeba go jednak przestrzec i powiedzieć: nie wyjawiaj. Gdyby jednak odparł czelnie: nie, jednak wyjawię, należy go zabić, a kto pierwszy to uczyni, ten większą będzie miał zasługę (Choszen Hamiszpat § 388 art. 10).

  – Jeżeli nie ulega wątpliwości, że ktoś trzykrotnie zdradził żydów, lub stał się przyczyną, że ich pieniądze przeszły do nieżydów, starać się należy o sposób i radę mądrą, aby go sprzątnąć (Choszen Hamiszpat § 388 art.- 15).
  – Na koszty, które poniosła gmina celem usunięcia zdrajcy, musi łożyć każdy (Choszen Hamiszpat § 163 art. 1).

 6. Antoni mówi

  No i wszytko jasne, nic dodać, nic ująć. Wyznawcy talmudu chyba nie zdaja sobie sprawy jak bardzo sam talmud pogrąża ich w oczach cywilizowanego świata. Barbarzyństwo bez granic.

 7. A.M. mówi

  A Chojecki z Kowalskim oskarżyli ks. Międlara o prowokację w celu wsadzenia Rybaka do więzienia. Że to przez akcję księdza Piotr Rybak poszedł do więzienia, bo ksiądz skandował hasła pod sądem, a powinien siedzieć cicho.
  Czyli nie jest winna żydokomuna, która bezpodstawnie i złośliwie znęca się nad Polakiem, tylko winien jest ten Polak, że usiłuje protestować.
  Ot żydowska mentalność talmudyczna Chojeckiego i Kowalskiego.

 8. Jarosław mówi

  i jak tu być w tym kraju przeciw ksenofobii uprzedzeniom i w ogóle skoro my Polacy Słowianie jesteśmy codziennie upokarzani wyśmiewani wykorzystywani i gnojeni przez rożne mniejszości zwłaszcza cuchnącą czosnkiem które opanowały politykę bankowość sądownictwo edukację tzw kulturę i w ogóle – tu trzeba przedsięwziąć jakieś działania i skończyć z polityczną poprawnością i przepraszaniem naszych ciemiężycieli za nasze poglądy bo to totalny idiotyzm. To tak jakby przepraszać kochanka żony że się jest o nią zazdrosny. Czas zacząć działać

 9. Przebiśnieg mówi

  Repolonizacja czy dywersja ?!

 10. Zenek mówi

  andrzeju duda co narobiles dla nas tak ciezko przez wieki sponiewierani przez zydowskich okupantow,jakim prawem tak czynisz wbrew jakim kolwiek obyczajom,kulturze itd.DOSC TEJ PODLEJ NACJI ZYDOWSKIEJ!!!!!!

 11. rozum mówi

  Sianie terroru to żydowska specjalność – Policja wobec Piotra Rybaka użyła kajdanek chociaż nie było ku temu żadnych przesłanek czym dała dowód, że środek przymusu został nadużyty – pytanie w jakim celu ? Jak długo żydowskie metody UB będą wobec Polaków stosowane ?
  Belka płacąc za ośmiorniczki na prywatnej bibie pieniędzmi publicznymi nawet nie spotkał się z dezaprobatom – za to każdy Polak chociażby zabrał cukierek za 1 złoty jest terroryzowany – Ktoś ma jeszcze wątpliwości że żyje w żydokracji ? Tu prawo nie obowiązuje a Talmud – zaś sprawa Puotra Rybaka jest wręcz dobitnym dowodem żydowskiego terroru w Polsce !!

 12. Polak mówi

  Bo powiedział ze agata duta to żydówka co to za pretekst zaden!!!! to co jak powiem na czecha pepik na wegra madziar to tez maja mnie zamknąć ??¿??????

 13. Matka polka mówi

  Polacy uważajcie, bo nie wiadomo, w ktorym momencie po nas przyjdą.Żydostwo wszystko czyta i nadzoruje i monitoruje. Narazie wsadzili Piotra, ale po nim będą inni Polacy, którzy żydom wchodzą w drogę. Oni są u steru i mają narzędzia, żeby nas wykończyć, np. policję i więzienia. Teraz ta walka o Polskość przybrała na sile, a Marsz Niepodległości w Warszawie i Wrocławiu sprawił,że żydostwo dostało białej gorączki.Jedyna nadzieja i ratunek dla nas, rodacy, jest w Bogu. Módlmy się za naszych braci patriotów i Ojczyznę Polskę.

 14. julie mówi

  Dlaczego Wojewodzki nie siedzial w ciupie za zbeszczeszczenie polskiej flagi , o bransoletce nawet nie wspomne? ! Do dzis sprawa jest wrzucona pod dywan. A pan Ziobro to wlasciwie od czego jest ministrem , a moze to najnowsze stanowisko – minister obserwator ? To in c dziwnego , ze kasta sedziowsko prokuratorska olewa wszystkich komisyjnie. Nic dziwnego bo Prezydencie jak sie okazuje to w glebokiem powazaniu ma Polske . UJAWNIC ANEKS !

 15. Abracham Wolfovitz mówi

  My naród wybrany jesteśmy tu od wieków-to nasza ziemia Polin.Wszędzie nasi ludzie ..w prokuraturach,sądach i na Wiejskiej w Warszawie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.