Byliśmy tam! Piotr Rybak zabrany z domu przez policję i zawieziony do więzienia za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej! Oświadczenie Piotra przed aresztowaniem

51 10 135

Za spalenie kukły Żyda-Sorosa Piotr Rybak odbywał wyrok pozbawienia wolności w postaci dozoru elektronicznego w godzinach 19.00-9.00. Dziś o godz. 21.00 w jego domu pojawili się policjanci i zabrali go do więzienia. Został potraktowany jak kryminalista, a policjanci nie pozwolili mu nawet na wysłanie maili dotyczących prowadzonej przez Rybaka działalności gospodarczej. Gdyby nie obecność kilku znajomych, dom Piotra zostałby bez opieki.

Zarzuty, które stały się podstawą do aresztowania Piotra Rybaka, są absurdalne. Jednym z nich jest jego brak reakcji na wulgaryzmy, które ponoć padły w trakcie Marszu Wielkiej Polski Niepodległej, w którym Rybak uczestniczył. Co ważne, uczestniczący w marszu Piotr Rybak wrócił do domu przed godz. 19.00 tak jak nakazuje to wyrok sądu, a więc nie złamał warunków odbywania kary. A jednak został dziś wywleczony z domu jak kryminalista.

Możecie różnie oceniać działalność Piotra Rybaka. Jednym się ona podoba, drugim nie. Ale sposób, w jaki został potraktowany, jest haniebny. Kara więzienia za udział w legalnym zgromadzeniu jest czymś niesłychanym! PIOTR RYBAK ZOSTAŁ WYSŁANY DO WIĘZIENIA ZA UDZIAŁ W LEGALNEJ MANIFESTACJI!  

Oto, co Piotr Rybak powiedział zanim pojechał do więzienia.

„Nie boję się więzienia. Wiem, że to, co zrobiłem, było słuszne. Słuszny był mój sprzeciw wobec działań George’a Sorosa i słuszny był mój udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Decyzja o wysłaniu mnie do więzienia jest efektem nienawiści i nagonki, jaką przeprowadziły wobec mnie demoliberalne media. Dziś Parlament Europejski nazwał Polaków faszystami. Ci, którzy opluwają Polskę i Polaków, są bezkarni. Ja idę do więzienia, bo wziąłem udział w patriotycznym marszu.

PS. Jutro materiał video z zatrzymania.

 

Przeczytaj także na wPrawo.pl:

Jacek Międlar zapowiada walkę z mową nienawiści „o... Organizatorzy sobotniego Marszu Wielkiej Polski Niepodległej zapowiadają, że organizowana przez nich manifestacja z okazji 11 listopada ma mieć charak...
Piotr Rybak daje ultimatum, odpowiada na kłamstwa ... Od kilku dni trwa medialna nagonka na Piotra Rybaka, który na początku stycznia opuścił więzienie w Strzelinie, po odbyciu kary za spalenie kukły Geor...
Odmawiali różaniec w kościele, policja wyprowadził... W sobotę, 28 października w katolickiej katedrze pw. świętych Michała i Guduli w Brukseli doszło do niebywałego skandalu. W ramach obchodów 500-lecia ...
Jayda Fransen do polskich patriotów: „Brytyj... Na zaproszenie przyjaciół ze stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa Jayda Fransen z Britain First przyleciała do Wrocławia, aby 11 listopada wziąć u...
Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marzena mówi

  SZOK!!! MOŻNA ŚMIAŁO PRZYWOŁAĆ SŁOWA – DAJCIE CZŁOWIEKA A PARAGRAF SAM SIĘ ZNAJDZIE. PROSZĘ O WYTRWAŁOŚĆ W TEJ NIERÓWNEJ WALCE! MARSZ WIELKIEJ POLSKI NIEPODLEGŁEJ 2017 WE WROCŁAWIU BYŁ WAŻNY I BARDZO PROFESJONALNY W KAŻDYM ASPEKCIE. DLATEGO TEŻ JEST WYSZUKIWANY LUB TEŻ TWORZONY NA SIŁĘ KAŻDY BYLE PRETEKST DO ATAKU. PANOWIE I PANIE ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I CIERPLIWOŚCI.

 2. iks igrek mówi

  Jak widać nadal w polskich sądach są antypolsko nastawieni polskojęzyczni działacze międzynarodówki. Widać ludzie bez korzeni i bez tożsamości. Pozostaje im się wyżywać na POlakach patriotach. Oby w końcu do sądownictwa trafiało więcej POlaków z krwi i kości a nie pomiotków post lewicy i post semitów. To jest wyraźny problem, bo te srodowiska są wrecz przeżarte nienawiścią do POlski i POlaków. Dla nich Polska to biznes i układy. Jak w Izraelu.

 3. test24 mówi

  A HGW dalej sobie chodzi i śmieje się ludziom w twarz…

 4. ania mówi

  A Kijowski na wolności. To dopiero skandal.

 5. Hammurabi mówi

  „Sąd Okręgowy we Wrocławiu zdecydował o cofnięciu dozoru elektronicznego Piotrowi Rybakowi, który spalił kukłę Żyda na wrocławskim rynku. Mężczyzna ma zostać doprowadzony do zakładu karnego jeszcze w środę.
  Decyzja podlega oczywiście zaskarżeniu, natomiast nadano jej klauzulę natychmiastowej wykonalności, a to oznacza, że jeszcze dzisiaj Piotr Rybak powinien zostać przetransportowany do zakładu karnego – powiedział w rozmowie z portalem wroclaw.wyborcza.pl rzecznik Sądu Okręgowego we Wrocławiu Marek Potelarski.
  Co zdecydowało o cofnięciu dozoru elektronicznego, który został nałożony na skazanego? Rybak uaktywnił się w mediach społecznościowych i w jednym z materiałów wideo nazwał Agatę Kornhauser-Dudę „Żydówą”, wziął udział w marszu narodowców we Wrocławiu i zachowywał się na nim w sposób wzbudzający wątpliwości sądu. A ponadto próbował wywierać naciski na kuratorze w sprawie zmian harmonogramu wykonywania kar, dodaje Potelarski”.
  Czy „Sąd” ma imię i nazwisko?

  1. test24 mówi

   „Żydówka” to jest jakaś obelga, czy co?

   Sprawdźmy, co mówi Wikipedia:
   Agata Kornhauser-Duda, córka Juliana Kornhausera. Julian Kornhauser syn krakowskiego Żyda Jakuba Kornhausera.

   Ja się nie obrażam, gdy nazywają mnie chrześcijaninem, albo Polakiem.

   1. Test24 mówi

    Hm… A może i nie jest. Podobno żydostwo dziedziczy się po stronie matki.

    1. Tomek mówi

     Według żydowskich guseł!
     A my jesteśmy Żydami czy Polakami?

   2. Pan Kracy mówi

    „„Żydówka” to jest jakaś obelga, czy co?”
    A wcześniej było: „nazwał Agatę Kornhauser-Dudę „Żydówą””
    Żydówka a Żydówa to jednak różnica. To tak, jakby Polaka nazwać Polaczkiem. Obelga czy normalka?
    Nic nie mam do pana Rybaka, ale jak sam daje przeciwnikom amunicję…

    1. Spostrzegawczy mówi

     Skoro Ziemkiewiczowi wolno było naśmiewać się bezkarnie z Polaków nazywając ich polactwem, to nie ma chyba powodów, żeby wobec innych mniejszości używać analogicznych słów .

     1. julie mówi

      Ooo i na Ziemkiewicza tez mam oko. Ten slalonista kiedys wykrzyczal w Studio Gazety Polskiej , ze ” Polski juz nie maaaaa ! Nie maaaa , rozumiecie ? …
      Z warzecha po cichu tez dokladaja do ognia ! Pilsudski nie spodobal sie wiec wydal ksiazecke – ziemkiewicz – o Pilsudskim , ze byl po prostu be. To jest kawal szubrawca w owczej skorce ! Jego spiewne wypowiadki jedynie . Od czasu kiedy to wykrzyczal nie mam niego zadnego szacunku .

    2. julie mówi

     To spadaj stad ty jelopie zaprzaly I nie zaweacaj duly normalnym.ludziom. Woooon !

 6. treas mówi

  A DLACZEGO nie zamkneli autora i aktorow klatfy za obrazanie uczuc religijnych ?

  1. M. mówi

   Rybak nie został zamknięty za sam udział w Marszu. Przecież innych uczestników, nawet organizatorów policja nie odwiedziła. On był w trakcie odbywania kary za spalenie tej kukły, odbywał ją poza więzieniem pod pewnymi warunkami, nie miał pełnej swobody. Złamał warunki zatem chyba powinien liczyć się z tym, że spotkają go konsekwencje. Z tego co piszą nagrabił sobie kilkoma wybrykami, poza tym, co wyżej zacytował Hammurabi, czytałam, że chodziło też o filmik sprzed synagogi. Chodzi o to, że skazany za wybryk uznany za antysemicki dalej koncentruje się na kwestii Żydów i lekceważy publicznie wymiar sprawiedliwości.
   Moje zdanie jest takie: żal mi go. Odnoszę wrażenie, że on nie do końca rozumie swoje otoczenie, prawo w PL. Zamiast karać jego i jemu podobne nieuświadomione osoby, należałoby ich najpierw wyedukować a dopiero potem, gdy to nie przyniesie skutku, zastosować inne, mniej miękkie metody.

   1. Goj mówi

    „Odnoszę wrażenie, że on nie do końca rozumie swoje otoczenie, prawo w PL”
    W ten pokrętny sposób napisałeś, że żyjemy w Judeopolonii, gdzie goj może być wyśmiewany i bity, ale na swojego pana nawet krzywo spojrzeć nie może. Za „Klątwę” nikt nie siedzi do dziś. To jest sprawiedliwe według ciebie, prawda? Dużo ci chociaż płacą, czy robisz to z miłości?

    1. Goj mówi

     Zapewniam, że on doskonale zna prawo i swoje otoczenie, ale z tym prawem walczy. Bo tu jest Polska, a nie Izrael i prawo ma chronić wszystkich równo. Nie, nie traktować Polaków ulgowo, traktować WSZYSTKICH równo, łącznie z kosmitami.

     Pan Rybak jest bohaterem narodowym!

     1. michu mówi

      To prawda. Szkoda tylko, że naród nie ma siły by go uwolnić (nie mówię już o wynagrodzeniu za poświęcenie)

   2. obiektywna mówi

    Konkretna odpowiedz. Zgadzam sie .

    1. Ada mówi

     M – twoja ocena Piotra Rybaka jest dziwna i zastanawiająca.
     Tym bardziej, że wobec powyżej ujętych zastrzeżeń myszkujesz w prasie i zbierasz medialne „oceny” sytuacji, które mogą i najprawdopodobniej nawet reprezentują treści przekazane urzędowo.
     Do takich „wieści” trzeba mieć pewien dystans i WŁASNE,
     nie dające się zmanipulować odniesienie.
     Chyba z tym jednak jest u ciebie trudno, począwszy od jakiejś chorej bariery, jaką się otaczasz wobec ludzi mniej wykształconych. A przecież oni są tacy sami, jak my wszyscy.
     Gdyby świat mógł być zorganizowany na twoją modłę, to na co mu byłby pracownik stacji benzynowej, budowlaniec, transportowiec, taksówkarz, restaurator, czy zwykły sprzedawca lub pracownik ciepłowni albo górnik!
     Twój świat byłby pewnie doskonały w wydzielonej dzielnicy objętej ochroną przed światem przeciętności, która nie ma tych kilku literek przed nazwiskiem.
     Chyba zdajesz sobie sprawę, ze w dzisiejszych realiach nawet tacy również wykonują przeciętne prace, czasem z braku innych możliwości, czasem dla wyższego budżetu domowego.
     Myślę, że nie potrafisz docenić odważnego, nieutajnionego patriotyzmu Piotra Rybaka, który nie chowa się za forumowym parawanem wypowiedzi. On ma odwagę objawiać swoje przekonania wprost! Natomiast człowiek wykształcony winien jednak posiadać tę umiejętność, by trochę zniżyć poziom swego intelektu do poziomu prawd zasadniczych, przekazywanych w bardziej prostym wydaniu, ponieważ w drugą stronę to się nie da.
     Te proste, oczywiste prawdy w czystej postaci są ogromnym potencjałem może nawet połowy naszego społeczeństwa
     i Sz. Jacek Międlar znakomicie potrafi funkcjonować w całej różnorodności środowisk. Tak działa prawdziwa inteligencja.
     Tu trzeba się raczej zastanowić, , co można przedsięwziąć ku pomocy Piotrowi Rybakowi, patriocie polskiemu i przyjacielowi patrioty polskiego Sz. Jacka Miedlara, a nie okazywać mu niechęć, nie dając nic z siebie.
     Na postanowienie zapadłe wobec P. Piotra powiem wprost – jestem zbulwersowana.

     1. M. mówi

      No przecież właśnie to napisałam: moim zdaniem nie powinien iść do więzienia (jak i inne osoby, które np. nie rozumieją dlaczego ich zachowania są określane, jako antysemickie, antyukraińskie, rasistowskie itp.) tylko np. przymusowe spotkania z psychologiem, z prawnikiem, jakiś kurs otwarcia na inne kultury, tak by się przekonał, że nie musi się ich obawiać, mimo swego sceptycyzmu.
      Bo teraz co? Wróci po tych 3 miesiącach i tylko będzie miał poczucie krzywdy. Nie tędy droga.

     2. Ada mówi

      M – widzę, że się niezle naczytałaś i wczułaś w ten ewidentny montaż antyrybakowy.
      – Psycholog?, kurs otwarcia na inne kultury?,
      – Jego obawy?, sceptycyzm?,
      = Brak zrozumienia pojęć?……
      To twoja „diagnoza” ?, czy powielana przez przychylnych inaczej?!
      Ludzie kochani, co można przypisać normalnemu człowiekowi…
      albo inaczej – bardzo cię proszę, nie zamieszczaj nieuprawnionych diagnoz wobec nieznajomego ci bliżej Piotra Rybaka, krzywdzących niezwykle i niebezpiecznie kierunkowych, pomawiających!
      On walczy o POLSKĘ, o POLSKOŚĆ!
      Nie niszcz wizerunku bohaterskiej postawy tego człowieka.
      Jest tyle ciekawych tematów.
      Pana Piotra zostaw w spokoju; zbyt dużo ma przeżyć, by urządzać po nim ślizgawkę.

     3. Krysia mówi

      Ty droga blogerko i M po jednych pieniądzach jesteście. Idźcie precz ze swoim szkoleniem Polaków z chamów i prostaków nie rozumiejących zasad współżycia ze swymi bliskimi, tutaj Żydami, na wypolerowanych komsomołców co Żydów mają kochać jak swego bliźniego.
      Ubezwłasnowolnienie Polaków w takich mowach jak wasze jest bezczelne i jako takie niebezpiecznie bliskie mowie żydowskich krętaczy.
      Zostawcie Polskę i sprawy polskie Polakom bez względu na to czy są ludźmi z wykształceniem czy bez. My Polacy bez względu na przynależność społeczną wiemy co mówimy. Szkolcie sobie własnych rodaków.

     4. goj mówi

      Nie obawiać się banderyzmu na Ukrainie i Talmudu, według którego jesteśmy gorsi, jeśli w ogóle przyjmiemy optymistycznie, że jesteśmy dla nich ludźmi? I to my mamy chodzić na kursy i spotkania z psychologami?

      Tu macie link do fragmentów książki KSIĘDZA Justyna Bonawentury Pranajtisa, specjalisty w tym temacie. Ale ostrzegam, może zmrozić krew w żyłach:
      https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/chrzec59bcijanin-w-talmudzie-c5bcydowskim.pdf

      „M.” Jak możesz spojrzeć w oczy swoim dzieciom lub wnukom? A one pewnego dnia zapytają: „mamo, babciu, czemu wspierałaś tych, którzy nas teraz gnębią, a zwalczałaś tych, którzy troszczyli się o nas”?

     5. M. mówi

      Odpowiedz do wszystkich tych osób, które się powyżej odniosły do mojej wypowiedzi: odnoszę wrażenie, że źle mnie rozumiecie. Ja już nie wiem jak mam tłumaczyć swoje stanowisko, tak by było jasne.
      Ja już pod innym artykułem, tym z rozprawy, pisałam, że nie uważam Pana Rybaka za złego człowieka. Przeciwnie-widzę szczere intencję, troskę o kraj itp. Ale swoim mocno ekspresyjnym zachowaniem i moim zdaniem niewiedzą, sam ściąga na siebie kłopoty, no niestety.
      Bo przecież od czego się zaczęło: od spalenia tej nieszczęsnej kukły Żyda. Z tego co się zdążyłam zorientować to nie P.Rybak był pomysłodawcą tego postępku, tylko trochę naiwnie dał się w to wmanewrować. Nie przewidział, że będzie z tego taki dym. Ukarany został on i moim zdaniem on nie rozumie za co został ukarany.
      Tu wg mnie sądy powinny działać inaczej niż jest to praktykowane. Zamiast więzienia(no chyba, że ktoś stanowi ewidentne zagrożenie społeczne, a w większości przypadków tak nie jest) powinny być orzekane przymusowe, tak jak wyżej napisałam, np.:
      1. spotkania dot. pogłębiania wiedzy dot. innych kultur, narodowości – nie po to, by przekabacić kogoś do idei multikulti, tylko po to, by pomóc przełamać NIEUZASADNIONE obawy wobec innych narodów, by radzić sobie ze stereotypami.
      2. spotkania z psychologami – po to, by taka osoba nauczyła się, jak zapanować nad własnymi emocjami i formułować sądy w bardziej wyważony sposób i być może, by pomóc jej zawalczyć z własnymi problemami, jeżeli je ma, i które wywołują w niej frustracje i lęki.
      3. spotkania z prawnikami – np. by przeszkolić taką osobę z procedury karnej, w sposób przystępny pouczyć o przysługujących prawach i obowiązkach.

      Konkluzja: uważam, że Rybak nie powinien trafić do paki, ale powinien mieć inny rodzaj kary, z naciskiem na funkcję edukacyjną. Obecny system prawny jest jednak taki, że w obliczu jego zachowania cofnięcie dozoru na rzecz pozbawienia wolności nie jest bezprawne, niestety.
      Dodam jeszcze, że nie rozumiem tej obsesji na punkcie Żydów, ja jakoś nie widzę, by rozwalali świat. Czy jest jakieś lobby? Czy tacy zwykli ludzie są w stanie to stwierdzić? Wątpię.

      Ja się tu absolutnie nie zgadzam, choćby z Ziobro, że za te transparenty rasistowskie na marszach powinny być kary więzienia. Nie! Najpierw trzeba zbadać czy osoba, która je dzierży w dłoni rozumie ich sens, że hasłem np. BIAŁA EUROPA, może obrazić super ludzi innych ras, które identyfikują się z wartościami europejskimi, w tym polskimi. Co innego ludzie podżegający do nienawiści – ci muszą być odseparowani, choćby czasowo, dla dobra wszystkich.

 7. Zonia mówi

  Dude do paki jak POpiera aby nowe bylo PO staremu.Judasz itd

  1. Ada mówi

   DZIĘKI „GOJ”!

   „Ziarnko do ziarnka…” i coraz pełniejsza „miarka”…
   Właśnie wczoraj wieczorem dokonałam gruntownej zmiany funkcjonujących STEREOTYPÓW.
   Nic dodać, nic ująć.
   Nawet z tego wyciągu z treści …” wielkiej księgi ” niezle żarówki w oczach mogły się rozpalić!

   Co do wpisu :

   ” Krysi” – patriotki, jako „MY”…
   1. Miło, ze określasz się, jako „MY POLACY” – czyli jest nas automatycznie więcej;
   2. „BLogerką” jestem taka, jak ty;
   3. NIe widzę powodu objawiać ci swojego rodowodu patriotycznego, pomimo, że ubliżasz mi, jako osobie nieznanej;
   4.Nie zostawię ci Polski absolutnie! W imię potwornych doznań mojej rodziny od JEJ odwiecznych wrogów !!!

   Reszty nie komentuję, bo jaki to sens…

 8. Polin mówi

  Jeśli myślisz, że sankcja sprawi, iż z dnia na dzień Rybak pokocha żydów to się grubo mylisz. Będzie dokładnie odwrotnie i ja mu się wcale nie dziwię!

 9. Icek mówi

  Kurwa…jaka banda jełopów na tym portalu.

  1. Profesor Koziełło mówi

   Szanowni Państwo.Oto jak widać powyżej odezwał się prawdziwy inteligent z krwi i kości.Od razu po wejściu na TEN PORTAL chciał zabłysnąć tą swoją inteligencją językową, lecz niestety biedak nie wiedział,że w takim wykonaniu nazywana jest ona tutaj klozetowo-rynsztokowo-oborową.
   Zwyczajowo nie robię wycieczek „ad personam”,ale nie lubię jak ktoś obraża innych na tym portalu więc odpowiem ci bucu twoim językiem….
   Nie chlap już więcej ozorem durny JEŁOPIE ,bo uszkodzisz sobie klawiaturę trującym jadem, który jak można przeczytać powyżej kapie ci obficie z twojego śmierdzącego,lewackiego ryja.Weź więc pastę do butów,wyszoruj kły jadowe i spadaj kąsać na onet, gdzie TWOJA BANDA i twoje miejsce.
   Tam też publikuj sobie bez skrępowania te swoje „inteligentne” lewackie szczyny.I nie zapomnij chociaż raz w miesiącu przy wymianie klawiatury,wypolerować też do czysta swój obsmarkany monitor.
   PS. I nie licz,że ci odpowiem na zaczepki,bowiem stare mądre przysłowie mówi,że „z głupcami dyskutuje tylko głupiec”.

 10. Sylwia2W mówi

  No to możemy się spodziewać, że następny będzie Międlar.

 11. Waldemar mówi

  Jestem całym sercem z panem Piotrem Rybakiem. Módlmy się za niego. Kiedyś Polska będzie inna.

  1. iannn mówi

   W jednym miescie bedzie 500 meczetow jak w Sarajewie po przyjsciu Turkow w 1500 roku .

 12. Zdzisław mówi

  Tylko w więzieniu będzie bezpieczny i dodatkowo wykreowany na męczennika. Wymarzona rola dla prowokatora, specjalisty od robienia nam gęby antysemitów. Może wyślizga Jacka i wydudka na strychu Narodowców!

  1. Ania mówi

   Martw się robieniem gęby antypolonitów, bo to powinno być teraz zmartwieniem Polaków, chyba że jesteś kolejny ze „stajni” michnikowszczyzny.

 13. iannnn mówi

  jezeli mu powiedziano ze nie moze brac udzial w zadnych demonstracjach szczegolnie jako osoba przemawiajaca to Rybak ma b. zlych prawnikow .

 14. Zbulwersowany mówi

  Zaczęły się więc łapanki na Polaków ! Jak za okupacji ! Bo jesteśmy pod okupacją żydowską i nie ma co się mamić, że jest inaczej !

 15. jacek mówi

  11 listopada Niemcy przegrały I Wojnę,9 maja przegrały II Wojnę i dzięki temu Polska istnieje i zawszę w tych dniach będę manifestował miłość do mojej ojczyzny nawet gdyby mnie mieli aresztować i zabić.Królój nam Chryste!!!

 16. Jan Marek Ogrodnik mówi

  Paskudztwo rzpanoszylo sie w Naszej Ojczyznie bo paszport zydowski daje imunitet.Wolno im wszystko. Ktos z wieloma obywatelstwami powinien byc wyeleminowany z zycia polityczngo i od decydowania o losie Naszej Ojczyzny i Naszych Obywateli.

 17. Teresa mówi

  W telewizji coś pletli ze Rybak wykrzykiwał hasła o Białej Rasie i inne tego podobne teksty i że za to go aresztowano,za hasła rasistowskie

 18. Ania mówi

  Ziobro się rozwścieczył. Ale nie na wyśmiewających i szydzących z katolików – reżysera, autorów, mocodawców, udziałowców „Klątwy „, nie na z Onetu czy Interii internautów bluzgających na katolików, na Polaków, na patriotów, nie na obcą antypolską agenturę działającą bezkarnie na terenie Polski, nie na hochsztaplerów i przekrętasów okradających nadal skarb państwa i nas Polaków, nie na wysoko postawionych urzędników realizujących haniebny proceder czyszczenia kamienic z polskich mieszkańców, nie na różnych mówców i tzw celebrytów patologicznie siejących nienawiść do Polaków i do katolików, nie na poprzedni patologiczny rząd, nie na obce ośrodki medialne siejące antypolskie, kłamliwe kłamstwa w postaci ” polskie obozy koncentracyjne” itd. itp. itd. itp……. ale jedynie na kogo ?!

  http://www.rp.pl/Rzad-PiS/171119226-Ziobro-wobec-wszystkich-sprawcow-przestepstw-rasistowskich-beda-postepowania.html

  1. Teresa mówi

   Przecież Ziobro to też Żyd,niestety

   1. Teresa mówi

    Ziobro Żyd,Haka Grundbaum też,więc o co wam chodzi?Oni wszyscy tak naprawdę są ze sobą powiązani

 19. Robert mówi

  Za nazwanie faszystą,kazdy ,,udokumentowany,,legalnym nagraniem uczestnik marszu w Warszawie powinien złozyc wniosek do prokurarury o zniewazenie przez debila z parlamentu europejskiego

 20. rozum mówi

  Żydzi zajmują się sianiem terroru wśród Polaków, tak jest od 1945 roku, zamordowali Pileckiego i Fildorfa dzisiaj hańbią i eksterminują Piotra Rybaka – jak długo jeszcze pozwolimy tej szajce zaprzysięgłych wrogów Polski i Polaków wyniszczać polski naród !

  Warto przypomnieć w tym kontekście fragment rozmowy Sławomira Bilaka z Marią Fieldorf-Czarską, córką zamordowanego generała.

  Powiedziała ona m.in.: „Pytam się dlaczego nikt nie mówi, że w sprawie mojego ojca występowali wyłącznie sami Żydzi? Nie wiem, dlaczego w Polsce wobec obywatela polskiego oskarżali i sądzili Żydzi” (cyt. za: Temida oczy ma zamknięte. Nikt nie odpowie za śmierć mojego ojca, „Nasza Polska”, 24 lutego 1999 r.).

  Eskalacja nienawiści żydowskiej w tym nie pierwszy raz chamskie wypowiedzi z Izraela z szałem całego hejtu medialnego zwłaszcza podżegaczy z GW żyda Michnika po marszu niepodległości pokazuje, że ukryci Żydzi pod polskimi nazwiskami to patologiczni ziejący wrogością do Polaków rasiści = to wreszcie pokłosie tych bandytów z żydowskiego UB odpowiedzialnych za miliony Polskich ofiar.

  W 1949 roku ambasador ZSRR w Polsce Wiktor Lebiediew pisał że „w MBP poczynając od wiceministrów, poprzez dyrektorów departamentów, nie ma ani jednego Polaka, wszyscy są Żydami. W Departamencie Wywiadu pracują wyłącznie Żydzi”.

  Rzecz znamienna – złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.

  jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański:

  „Wyroki zapadły już wcześniej – wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP Żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.).

  Skład personalny rządzącej krajem Żydo-bolszewickiej mafii opisał H. Pająk (op. cit. w rozdziale „Prawo rasy wyższej”). Ta mafia, nazywana też Biurem Politycznym i Komitetem Centralnym PZPR wsławiła się w pierwszych latach powojennych zbrodniami i terrorem, częściowo opisanym w cytowanym dziele. Aleksander Graf Pruszyński w swej pracy (op. cit) podaje, że pod ich władza, w latach 1944 – 1954 zginęło 70 tyś. Polaków, a milion, w tym większość chłopów przeszło przez więzienia. O zbrodniczych metodach śledczych jakie wobec więźniów stosowano można dowiedzieć się z cytowanej już książki H. Pająka i A Żochowskiego op. cit. s.167 – 178.

 21. julie mówi

  Panie Ziobro uwolnic Pana Rybaka i to jak najpredzej ! Zaden zydoj nie ma prawa osadzac ani jednego Polaka w Jego wlasnej Ziemi ! To jest bezprawie totalne zaczynajac od zalozenia bransoletki ! A kto do tej pory wydal nakaz wsadzenia do kibla Wojewodzkiego , ktory w perfidny sposob zbeszczescil polska flage maczajac w gownach ? ! Czy ten dran byl odpowiednio potraktowany ? ! Nie przypominam sobie takiego numeru ! A mAczety dlaczego jeszcze stoja w Naszej Ojczyzne i jakim prawem w ogole zostaly postawione ? ! Czy naprawde nie ma mocnych na ta cala antypolska breje ? !

 22. Icek Filkensztain mówi

  My naród wybrany jesteśmy w Polin od wieków..to nasza ziemia. Mamy wszędzie swoich- począwszy od prokuratury przez sądy i na ul.Wiejskiej w Warszawie ..szalom

 23. Aron Szechter mówi

  Precz z rasizmem.Dożywocie dla Rybaka.Szalom wszystkim braciom w wierze mojrzeszowej..ajwajwaj

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close