TYLKO U NAS: Piotr Rybak w więzieniu! NAGRANIE Z ZATRZYMANIA i komentarz

Fot. wPrawo.pl
19 5 624

TREŚĆ I ANALIZA WNIOSKU: http://wprawo.pl/2017/11/16/u-nas-irr…
Wsparcie finansowe: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie Portal: http://wPrawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
BLUZY I NOWE KOSZULKI: Proszę pisać na [email protected]
KOSZULKI Z CELTYKIEM I CZAPKI: http://wprawo.pl/sklep

Przeczytaj:

TYLKO U NAS! Irracjonalny wniosek o więzienie dla Piotra Rybaka! Poszedł siedzieć za… „grzech” i „kompleksy”

Wsparcie - darowizny

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Trzeba podjąć natychmiastowe działania na wzór Solidarności z okresu stanu wojennego. Ten sam okupant, ci sami przeciwnicy. Tylko tym razem należy ustrzec się błędów poprzedniej Solidarności, że wpuściła do środka zbyt wiele obcej , antypolskiej agentury, która ją omamiła i ubezwłasnowolniła. Sytuację w kraju mamy podobną, a może jeszcze gorszą jak za pierwszych rządów żydobolszewii. Kilkumilionowy exodus Polaków, wszystkie media w rękach okupantów, cały narodowy majątek Polaków zrabowany przez żydobolszewię przybraną w szatki neoliberałów, olbrzymie zadłużenie w jakie wpuściła nas ta żydobolszewia, antypolskie i antykatolickie prawo ( brutalna penalizacja za tzw. antysemityzm, bezkarność za antypolonizm i antykatolicyzm) , rozpoczęte łapanki na Polaków ( sprawa Piotra Rybaka, Jacka Międlara, dr Kękusia itd. ), plaga samobójstw wśród Polaków ( kilka tysięcy rocznie !!! ). Sytuacja jest o wiele gorsza jeśli chodzi o wsparcie duchowe Polaków wśród hierarchii kościelnej, która teraz uciska zwykłych polskich duchownych a szerzy herezje posoborowe i jest jednoznacznie judeofilska. Wprawdzie również Glemp poparł stan wojenny, przyznał się do zaniedbań w sprawie mordu żydobolszewii na śp. Księdzu Jerzym Popiełuszko, ale duchowieństwo generalnie stało wówczas aktywnie za narodem polskim. Co więc robić ? Stwarzać POLSKIE podziemne struktury, jednoczyć się i przygotowywać kadry na nowe wybory, nie dać się zaczadzać obcej ideologii i socjotechnice. Precz z żydobolszewicką okupacją !!! Precz z łapankami na Polakach !

  1. Sławomir mówi

   Trzeba prześwietlić każdego do trzeciego pokolenia czy czasem nie ma pochodzenia żydowskiego. Wtedy to będzie miało sens. Żydowscy kolaboranci są wszędzie a przede wszystkim w kościele katolickim mieniąc się biskupami czy księżmi. Ta hołota chazarska rozbija każdą organizacje, która nie jest po jej myśli.

 2. Normalny mówi

  Wstępny program dla Wolnej Polski : 1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm a likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki o mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami a także obcych ośrodków medialnych 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci bez przedawnień dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Władza w Polsce dla Polaków 9 Postawienie na innowacyjność i zagospodarowanie gigantycznych zasobów naturalnych ( sam zgazyfikowany węgiel wart wg badań eksperckich ok. 300 bilionów zł !!!!!! )

  1. michu mówi

   Kto nam na to pozwoli? Kto dopuści do tego żeby w Polsce rządzili ludzie, którzy to zrealizują? Już prędzej muslimy w mundurach bundeswery przyjadą bronić tu demokracji. I czym ich przepędzimy kijami i procami?

   1. Ania mówi

    Nikogo o pozwolenie nie musimy pytać. Modlitwa, myśl i działanie są zaczynem wielkich rzeczy. Kto myśli jak TY już ma umysł niewolnika.

 3. Waldemar mówi

  Pozdrawiam Piotra Rybaka. Całym sercem jestem z nim i niech Opatrzność czuwa nad NIM.
  Czołem Wielkiej Polsce . Z modlitwą WK

 4. test24 mówi

  Piotr Rybak to bohater wszystkich prawdziwych Polaków*!

  *Mowa o Polakach, którzy nie są szabes gojami i folksdojczami.

 5. Constancja mówi

  lza po policzku mi splynela…bede sie modlic za p. Piotra Rybaka.
  Chca zniszczyc dobrego, prawego czlowieka….oni w swoich obrzydlistwach nawet nie sa godni, zeby calowac slady Jego stop.
  Bog jest z Toba!

 6. wolny mówi

  no wreszcie ile mozna bylo czekac ! 🙂

 7. Marcin mówi

  Tvp juz zrobilo z niego bandytę

 8. Matka polka mówi

  Piotr Rybak to wielki patriota i prawdziwy szlachetny Polak, który zasługuje na szacunek wszystkich rodakow i nie tylko. Jest wzorem zachowania i działania dla patriotow innych krajow Europy. Polacy! Musimy się liczyć z tym, że będzie więcej takich aresztowań ponieważ lewactwo żydowskie chce zniszczyć polski naród, do czego Pan Bóg na pewno nie dopusci. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam? Dlatego módlmy się o uwolnienie Piotra oraz wzrost duchowy i liczebny Wielkiej Polski Niepodległej. My , Polacy chcemy Boga w naszym kraju!!!

 9. wyborca Polaków mówi

  To właśnie przez takie działania rośnie w narodzie siła jedności w walce o PRAWDĘ. Panie Rybak niech się Pan trzyma. Polska i Polacy przekazują sobie te informacje. Nie jesteśmy żydowską i niemiecką kolonią. Pozdrawiam.

 10. Spostrzegawczy mówi

  Piotr Rybak – więzień polityczny resortu Zbigniewa Ziobry ! Wstyd i hańba !

 11. Constancja mówi

  czyz nie powinna plynac pod oknem Jego celi modlitwa do Boga, do Aniolow, ktorzy zwartym szykiem stana w Jego obronie, by nic zlego mu sie nie stalo, by czul Milosc plynaca prosto z Nieba i wiedzial, ze nie jest sam…
  Jezus Chrystus: zachecaj dusze do odmawiania koronki do Milosierdzia Bozego. Przez odmawianie tej koronki podoba mi sie dac wszystko, o co mnie prosic beda…
  wiec prosmy o to, zeby p. Piotr jak najszybciej opuscil wiezienie, bo to jest miejsce dla prawdziwych mordercow, czyli tych, ktorzy Go tam wsadzili.

 12. ania mówi

  Nie bardzo rozumiem po co te kajdanki, przecież On sam by poszedł do radiowozu. Pozdrawiam pana i życzę, aby wytrwał pan w spokoju, na szczęście to tylko miesiąc z kawałkiem. Mam też nadzieję, że chociaż na Święta Bożego Narodzenia dostanie pan przepustkę, życzę tego z całego serca. Przykre, że pewne standardy w Polsce zostały naruszone.

 13. Constancja mówi

  nie znam osobowosci p. Piotra ,ale wiezienie to koszmar! Zwlaszcza, ze rozne rzeczy tam sie dzieja, czasem wystarczy 1 tydzien, zeby kogos zniszczyc psychicznie…czlowieka, ktory nic nikomu zlego nie zrobil. Beda nas wsadzac niedlugo za nasze mysli…

 14. julie mówi

  Ziobrooooo ! Natychmiast uwolnic Pana Rybaka !!!

 15. spartakus mówi

  My żydzi jesteśmy w Polin od wieków .My tu sprawujemy władze począwszy od prokuratorów a skończywszy na ul.Wiejskiej w Warszawie. mamy swojego prezydenta A.Jude. Tacy jak P.Rybak będą siedzieć dla dobra narodu wybranego ..ajwajwaj

 16. Mosze Filkensztain mówi

  Panie Rybak….Mosad czuwa…koniec można podzielić z panem Lepperem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.