Rzymskie kościoły chronione przez wojsko. Czy to jeszcze Europa?

fot. twitter
4

Zachodnioeuropejscy politycy mają usta pełne frazesów o tolerancji, otwartości i poszanowaniu praw człowieka. Oto wartości europejskie, które są rzekomo łamane przez ksenofobicznych Polaków odmawiających przyjmowania nielegalnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Unijni politrucy straszą nas sankcjami, jeśli nie zgodzimy się na ich chore pomysły prowadzące do destrukcji i islamizacji Europy.

Mamy zaakceptować neomarksistowski multikulturalizm jako prawdę objawioną i dla tego poronionego pomysłu wyrzec się swojej przeszłości, wiary i kultury. Zalew nielegalnych imigrantów ma nas uratować przed kryzysem gospodarczym, a islam ma nas ubogacić i pozwolić na zbudowanie otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa przyszłości. Niemcy już testują terapię hormonalną, dzięki której biali ludzie wyleczą się z rzekomej ksenofobii i gremialnie podpiszą się pod hasłem „refugees welcome”. Ma być pięknie jak w bajce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A rzeczywistość wygląda tak.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mariusz mówi

  watykanczycy przezornie ochraniaja swoj majatek nieruchomy przed nachodzcami islamskimi nie osobiscie i nieodplatnie oczywiscie,ale bezczelnie ludzmi,ktorym na codzien wmawiaja,ze powinni sie wszystkim co posiadaja dzielic z nachodzcami roszczeniowymi.

 2. M. mówi

  W poniedziałek przed południem Sebastian H. wszedł do biura ACV. Jak stwierdził w rozmowie z mediami świadek, Polak pobrał numerek, a potem podszedł do okienka i dwukrotnie strzelił do 38-letniej pracownicy Sary Van Passel. Potem miał z broni wymierzyć do innego pracownika, ale nie oddać strzału, i wyjść. Przechodnie twierdzą, że wsiadł na motocykl i odjechał. Wieczorem przyszedł na komendę policji i przyznał się do tego, co zrobił.
  Belgijski dziennik „De Standaard” pisze, że Sebastian H. w przeszłości uległ wypadkowi w pracy i najprawdopodobniej nie był zadowolony z pomocy, jaką uzyskał od związków zawodowych. Na razie jednak nie wiadomo, czy to właśnie mogło go skłonić do zabicia pracownicy biura związkowego. Broń kupił kilka miesięcy temu. Prawnik Polaka, Pascal Nelissen Grade, powiedział, że jego klient w chwili ataku był pijany i miał depresję, a Sara Van Passel była jego przypadkową ofiarą. – Wygląda na to,że nie uświadamia sobie tego, co zrobił – powiedział.
  Prawnik tłumaczył, że Sebastian H. miał broń od kilku miesięcy, bo czuł się zagrożony. Oficjalnie nie wiadomo na razie – jak piszą belgijskie media – czy broń była legalna i w jaki sposób ją nabył.

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/belgia-polak-aresztowany-za-zabojstwo,767271.html

 3. M. mówi

  https://wiadomosci.wp.pl/polak-zabil-kobiete-w-wielkiej-brytanii-6070922537317505a

  Mężczyzna, przebywający w Wielkiej Brytanii od początku 2015 r., włamał się do domu Nicoli Cross, kiedy ta rozmawiała przez telefon z mężem. Dźgnął ją nożem dziesięć razy. Zeznał, że wierzył, iż musi ją zabić, bo jeśli tego nie zrobi, zginie jego rodzina mieszkająca w Polsce. Słyszał też głosy, które mówiły mu, że ma ocalić dwoje małych dzieci Cross przed śmiercią głodową.

  W piątek biegły psychiatra powiedział, że Marcin P. musi przyjmować leki do końca życia. Jeżeli zdecyduje się na powrót do Polski, trzeba będzie dopilnować, żeby znajdował się pod opieką lekarzy, bo wciąż może stanowić zagrożenie.

  W poniedziałek sąd zdecydował, że Marcin P. ma zostać osadzony w szpitalu bezterminowo.

  1. mariusz mówi

   ale o co ci chodzi chodzi lewacki łbie?,ze niby kilku na 38 milionow polakow nie moze sie w…urwic lub zachorowac i kogos zabic?.masz moralnosc kalego.
   http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1699408,Moze-dojsc-do-kolejnych-atakow-Panstwa-Islamskiego-Europol-ostrzega-przed-zamachami-w-Europie
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_terrorystyczne_w_2017-potrzebna aktualizacja.
   ponizej zbrodnie dokonane przez czarnych nachodzcow islamskich tylko w samych niemczech w jednym roku dla przykladu.
   http://www.polishexpress.co.uk/ta-mapa-ukazuje-przestepstwa-dokonane-przez-imigrantow-w-niemczech-w-2016-r-bedziecie-w-szoku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.