Rzeszów stanie się strefą wolną od lockdownu, jeśli Grzegorz Braun wygra wybory na prezydenta miasta [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. screen
15

Podczas wtorkowej (20.04.2021) konferencji prasowej kandydujący na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun zapowiedział, że jeśli wygra wybory, to w pierwszym dniu swojej prezydentury ogłosi miasto strefą wolna od lockdownu i otworzy wszystkie obiekty podlegle miastu. Oświadczył też, że wezwie zależnych od miasta dyrektorów szkół i placówek edukacyjnych i opiekuńczych, aby wrócili do normalnej pracy. Otwarte zostaną wszystkie obiekty sportowe i rekreacyjne wybudowane i utrzymywane przez miasto.

– Skieruję Straż Miejską do ochrony i obrony przedsiębiorców, restauratorów i organizatorów innego rodzaju usług, siłowni, sal gimnastycznych, sal zabaw dla dzieci. Skieruję Straż Miejską do tego, żeby monitorowała sytuację, żeby uruchomiła gorącą linię dla wszystkich przedsiębiorców w Rzeszowie, którzy napotykaliby jakieś przykrości, nieprzyjemności i przeszkody w swojej pracy – oświadczył polityk Konfederacji.

Braun nazwał lockdownową strategię rządu „drogą do katastrofy”. Podkreślił, że jest to działanie bezprawne i bezrozumne. – Polityka lockdownu jest nie tylko nieskuteczna. Jest przeciwskuteczna. Mamy do czynienia z katastrofą społeczną. Mamy już w tej chwili notowany przez psychologów, psychiatrów, opiekunów społecznych 30-procentowy wzrost liczby zamachów na własne życie wśród dzieci i młodzieży, wśród nieletnich. 30 procent samobójstw więcej! Druga liczba to 100 tysięcy nadmiarowych zgonów – wskazał Braun. – Mamy rekordową liczbę upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Z tym trzeba skończyć. Lockdown nie działa – podkreślił.

Przedterminowe wyborcy na prezydenta Rzeszowa odbędą się 9 maja. Dotychczasowy prezydent, Tadeusz Ferenc, złożył 10 lutego rezygnację z przyczyn zdrowotnych.

Źródło informacji i cytatów: Konfederacja/Facebook

Zobacz też:

Konfederacja przeciw segregacji sanitarnej w wojsku: „Gdzie są zapewnienia polskiego rządu, że nie będzie przymusu szczepień?” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Braun nie wygra w Rzeszowie, dlatego że mieszkańcy tego miasta mają zbyt wielkie zamiłowanie do komunizmu. Były prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc należał do PZPR, a potem do SLD. W 2018 Ferenc wygrał wybory na prezydenta Rzeszowa z wynikiem aż 64% !!!

  W Rzeszowie powinna wystartować Joanna Sheuring-Wielgus, Sylwia Spurek, Włodzimierz Czarzasty, Róża Thun czy Włodzimierz Cimoszewicz. Ludziom Rzeszowa trzeba koniecznie nałożyć reżim sanitarny, obowiązkowe wyszczepienia, oraz wprowadzić bezrobocie i podwyższyć podatki – ale dać 500zł. Przydałby się też wielki meczet i żydowska rozgłośnia radiowa.

  1. Arek mówi

   Pewnie , ze nie wygra . Ale nie ma dziś miasta popierającego idee wolnościowe w wystarczającym do wygrania procencie. Niemniej , mieszkańcy Rzeszowa w niczym nie gorsi od lemingów z Wro czy Wawy ( popatrz na poparcie dla Sutrykow, Trzaskowskich i dodaj do tego poparcie PiSowskich oponentów ). Konfederacja miała w Rzeszowie dobre 10% , więcej niż we wspomnianych miastach , wiec spokojnie z tym przypisywaniem Rzeszowowi komunizowania.

  2. Matka mówi

   Przecież Braunowi wcale do komuny nie daleko. Chodził po Moskwie uśmiechnięty z agentem FSB, życzliwie słowem wspiera dawnych KGB-istów na Białorusi, chodzi do towarzyszki panienki Jaruzelskiej nagrywać się pod portretem ojca generał

  3. Ireneusz mówi

   Już tu jesteś kurwo żydowska?

  4. Matka mówi

   Swojej matki możesz się w ten sposób pytać, cwelu.

  5. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszko, znowu same tylko głupoty, prymitywne pomówienia i insynuacje z vademecum żydokomuny.

 2. W K mówi

  Mieszkańcy Rzeszowa otrzymali możliwość i to jest najważniejsze. Jeśli z niej nie skorzystają, potem nie mogą mieć żalu.

 3. Matka mówi

  Raczej strefą wolną od myślenia. Na szczęście, nie wygra.

  1. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Chodził z agentem, wspiera dawnych agentów…..przyjrzyj sie Maowieckiemu i jego tatusiowi. Cos moze o roli tow. Ksenia , słyszałeś neobolszewiku?
   Ja na przykład widziałem, jak niejaka Merkel chodziła pod reke z niejakim Putinem ( agent KGB w stopniu pułkownika). Nawet jakies interesy ubili. Nie wiem tylko czy sie uśmiechała i czy zyczliwym słowem wspierała.
   Towarzyszka Panienka cię boli? Ucz sie , ufermo od Niej, na czym polega rozmowa , dyskusja z kimś o odmiennych poglądach.

  2. Matka mówi

   Aruś,

   Z jakim agentem FSB (w dodatku wydalonym z Polski) się na ten przykład Morawiecki syn czy ojciec prowadzał (w dodatku po Moskwie, co?). A Merkel jest przywódczynią państwa, realizuje jego interesy, co nam się może nie podobać, ale odległe to od bycia pożytecznym idiotą Kremla, a o tym w przypadku pana posła mówimy.

   A co do towarzyszki panienki – tak, boli mnie to, ale nie że się rozmawia z kimś o innych poglądach, tylko że rozmawia się w willi ukradzionej Polakom, z portretem komunistycznego dyktatora winnego śmierci wielu Polaków, odpowiedzialnego za 1970 rok, stan wojenny, agenta zbrodniczej Informacji Wojskowej itp. Rozumiem, że tobie to nie przeszkadza. Taki z ciebie widać patriota, bolszewicki bardziej jakiś.

  3. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Wicie, rozumicie – po partyjnemu. Towarzyszkę bolą i radują tylko słuszne rzeczy, tak jak widzi tylko to, co słuszne i cepem nie zagonisz, aby zobaczyła coś niesłusznego.

  4. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Od kiedy to dzieci ponoszą winę za zbrodnie rodziców ?
   Jakoś nie skora jestes do analizy zyciorysów dzieci KPP ( nota bene komunizujacych do dzis bardziej niz p. Monika Jaruzelska).
   Zbrodnie Jaruzelskiego, powiadasz……dobrze, popatrzmy na liczby . Ofiary stanu wyjatkowego – ok 100 osób ( tak , o 100 za dużo) . Ofiary wojny z covidem 50 tysiecy nadmiarowych zgonów ( nawet twoj idol w głupocie, Horban, majaczy, iż moze w 20% jakoś powiazane z covidem a nie ewidencjonowane jako covid). I jakie wnioski w stosunku do Maowieckiego czy Syntezatora Mowy…..żadnych. Stop hipokryzji, neobolszewiku -„wolnościowcu” , który przez fair rozumie przymus szczepień. Na takie obostrzenia jak dziś , nawet Jaruzelski nie wpadł .
   Świetni to agenci FSB , o których wszyscy dzis wiedzą, więc zadawanie sie z nimi tworzy takie „zagrożenie” jak spotkanie sie z Putinem. W Moskwie , Rzymie czy na Krymie……. Agent zdemaskowany przestaje być agentem, taki był sens każdej lustracji ( czy to czeskiej czy to niemieckiej)
   Ci z którymi zadawali się Moawieccy, nie mieli na tamten czas, statusu agenta znanego wszem i wobec. Wiec, nie wyjezdzaj tu z pseudopatriotycznym zaśpiewem, bo fałszywą nute wyłapujemy z tego jazgotu bez trudu.

 4. Portyk mówi

  Co to się porobiło zwolennicy niemieckiego żyda wyzywają jego przeciwników od Żydów o mamuniu hahaha

 5. Polak mówi

  Braun ma pochodzenie wiadome. Ale jest to najwybitniejszy intelekt i mówca w średnim pokoleniu polityków. A przy tym nie zmienia poglądów od lat. Właściwych poglądów. Pamiętajcie, św. Paweł został najwybitniejszym z apostołów. Oczywiście że jest to duży znak zapytania – ale macie alternatywę?

 6. TAK dla lockdownu, NIE dla Brauna mówi

  Ludzie, nie głosujcie na Grzegorza Brauna. On i jego ekipa chcą zlikwidować lockdown. To oznacza koniec dla tych, którzy od lat gniją w podłych warunkach i będą musieli wrócić do pracy stacjonarnej.

  PiS zlikwidował Mieszkanie dla Młodych. Za PiS-u ceny mieszkań poszybowały o 50%. Banki wymagają 20-30% wkładu własnego. Zapowiadają się dalsze wzrosty. Zakup mieszkania w ukończonej inwestycji graniczy z cudem. Zostają odpady, których nikt nie chce. Najlepsze mieszkania zostają wyprzedane od razu zanim deweloper wbije łopatę w ziemię. Nawet 90% lokali jest kupowana na wynajem jako lokata kapitału. To rentierzy i spekulanci doprowadzili do obecnej sytuacji.

  Młodzi gniją w podłych studenckich dziurach w warunkach urągających ludzkiej godności. Mamy XXI wiek! Nowe mieszkania kupują nie młodzi, którzy faktycznie ich potrzebują, a Janusze i Grażyny oraz wszelkiej maści szumowiny za brudne pieniądze.

  Deweloperzy nie kryją się z grupą docelową. Kup, wynajmij, zarabiaj. Potem „apartament dla was – bez zwierząt i BEZ DZIECI”. Zamiast rozdawać 500+ przywróciliby MDM i od razu podskoczyłby przyrost naturalny.

  Miasto traci wpływy z podatków, bo najemcom nie wolno się zameldować, więc płacą podatki gdzie indziej.

  Czy ktoś zrobi z tym porządek???

  Tylko całkowity lockdown i praca zdalna pozwalają dalej funkcjonować w społeczeństwie.

  Niech epidemia trwa jak najdłużej. Z jednym się zgodzę z panem Grzegorzem – precz ze szczepionkami!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.