Rzecznik Ministerstwa Zdrowia szantażuje rodziców! Albo szczepionka albo testowanie dzieci raz w tygodniu

rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz/ fot. screen
21

We wtorek (4.01.2021) rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz zapowiedział, ze pod koniec stycznia rozpocznie się podawanie trzeciej dawki szczepionki na Covid-19 dzieciom i młodzieży w wieku 12-18 lat.

– Do Europejskiej Agencji leków 3 grudnia wpłynął wniosek z Pfizer/BioNTech w zakresie szczepienia dzieci 16-18 lat, a 23 grudnia o szczepienie dzieci w wieku 12-15 lat. Decyzją EMA oba te wnioski zostały połączone. Rekomendacja jest spodziewana w połowie miesiąca – powiedział Andrusiewicz na konferencji prasowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzecznik MZ poinformował, że w grupie dzieci w wieku 12-17 lat, liczącej 2,7 mln, dwiema dawkami zaszczepiono 46%. W grupie dzieci w wieku 5-11 lat zaszczepiono 212 tys. dzieci na 336 tys. rejestracji.

Andrusiewicz zaapelował do rodziców młodszych dzieci, żeby jak najszybciej je zaszczepili. Jednocześnie dał do zrozumienia, że niezaszczepione dzieci będą testowane raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie.

– Dla dzieci dość dużym problemem jest samo testowanie. To nie jest tak, że testowanie jest lekiem na całe zło, bo to nie jest takie proste notorycznie testować dzieci w wieku 5-11 lat. Często łatwiej przeboleć ten jeden płacz dziecka w wieku 5, czy 6 lat przy szczepieniu, niż testować raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Jeśli chcemy, by nasze dzieci chodziły do szkoły, by nie były kierowane na kwarantannę, szczepmy nasze dzieci – oświadczył Andrusiewicz.

Pytany o powrót do szkół 10 stycznia, rzecznik MZ odparł, że szanse na to, iż uczniowie wrócą do nauki w szkołach są większe, niż że pozostaną w domach na nauce zdalnej. Jednocześnie zastrzegł, że sytuacja może się zmienić ze względu na dynamikę zakażeń. Dodał, że powrót dzieci do szkół będzie się wiązał z „pewną zmianą konstrukcji obecności dzieci w szkołach – w kwestii m.in. maseczek, dystansu”.

Reasumując: Andrusiewicz szantażuje rodziców, którzy nie zgodzili się na udział ich dzieci w eksperymencie medycznym, że będą one nękane testami, jeśli nie zostaną zaszczepione. Szantażuje ich też wysyłaniem niezaszczepionych dzieci na kwarantannę, chociaż zaszczepieni transmitują wirusa tak samo jak niezaszczepieni. Do tego dochodzi zapowiedź zwiększenia zamordyzmu maskowego i trzecia dawka dla starszych dzieci. Pandemiczny obłęd nasila się, a władza dokręca dzieciom śrubę, żeby wetknąć im eksperymentalne preparaty, które są dla nich większym zagrożeniem niż koronawirus. Jeśli chcecie uratować Wasze dzieci przed postępującym zamordyzmem sanitarnym, powiedzcie pandemicznemu establishmentowi podczas wyborów: Wszyscy won! Innej drogi nie ma.

Źródło cytatów: rmf24.pl, Twitter

Zobacz też:

Kowidowe szczepionki dla dzieci to bandytyzm! Katarzyna Treter-Sierpińska w Centrum Edukacyjnym Polska [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Tylko zanim nadejdzie okazja, by podczas wyborów powiedzieć „won”, może być pozamiatane. Represje, szantaż i ograniczenia zrobią swoje.
  Wciąż brak organizacji gwarantującej pomoc prawną w przypadku oskarżeń stawianych przez urzędników chronionych przez aparat przymusu, pomoc zwalnianym z pracy i poddawanych innym represjom.
  A to nadchodzi.

 2. anonim mówi

  Niech sp… a gadajaca glowa od humpty dumpty, czyli akwizytora bigfarmy. Widza ze agresywna akwizycja genetycznej trucizny nie przynosi efektow na doroslych, wiec przerzucili sie ba dzieci. Chca zaszprycowac tym syfem jak najwieksza ilosc Polakow. Liczy sie tu ilosc.

 3. anonim mówi

  Konstytucja tego nie przewiduje, ale rzadzaca agenture syjonistyczna zwana pis oraz tzw opozycje ko, psl, lewica za wyjatkiem Konfedaracji Suweren powinien wrzucic do dolu z wapnem. Czy jeszcze do tych debili nie dociera, ze wroga jaczejka idzie na calosc. Bankster pinokio na wszelki wypadek sprzedal swoje rezydencje w Polsce, gdy sprawy przybiora juz powazny obrot i bedzie musial wiac stad gdzie pieprz rosnie. Niepokoi mnie obled sporej czesci spoleczenstwa i kompletny brak refleksji nad celowoscia szczepien dzieci. To juz jest segregacja na calego.

 4. Repatriant mówi

  jadrusiewicz będzie wisiał obok pryncypała

 5. sd mówi

  Mam prośbę aby ktos sie profesjonalnie ogarnął, zjednoczył na prawicy i zwołał wici, czyli ogólnospołeczna akcję informacyjną. Pocztą pantoflową. Koniecznie trzeba przygotowac ulotke jaka każdy może wydrukować w domu i rozniesć w sąsiedztwiez adnotacją, aby każdy skserował, pobrał z sieci te ulotke i przekazał dalej w sąsiedztwie. Taka akcja, przy okazji reklamująca narodowe media, pokazująca linki do filmów prof malone, Sucharita Bakhdi, itp powinna obudzić większośc Polaków. Ponieważ Internet to za mało. Oczywiście, poza ty,m w treści ulotki powinna byc prośba aby nie tylko angażować się łapkami w górę, ale ponieważ trwa w istocie wojna z wolnością. Aby każdy się spiął, poświęcił tę godzinę, dwie i poroznosił ulotki. Taka akcja mogłaby być koordynowana, przez środowiska bardziej zorganizowane. To jest bardzo ważne. Dużo osób tkwi w bańce informacyjnej. Tylko ulotka ze skrzynki może do nich dotrzeć jako antidotum na propagandę z telewizora, itp. Bardzo proszę aby ktoś to ogarnął. Ja sam wydrukowałem tysiąc swoich własnych ulotek i zamierzam je roznieść w najbliższy weekend. Liczę, że dzięki apelowi zawartemu w mojej ulotce. Ludzie ją skopiują i z tysiąca zrobi się zasięg dziesieć tysięcy, dalej pięć tysięcy, itd, ogółem liczę na zasie 20 tysięcy z mojej akcji. A teraz pomyslmy. Gdyby takich ulotek roznieść w pierwszym rzucie 100.000? zrobis ię zasięg minimum milion osób. To jest efekt echa. Czekam na odzew ludzi, którzy nie tylko piszą, ale działają jak ja. Pozdrawiam! Nie dajmy się zabić.

 6. Mirosław mówi

  Nie wystarczy powiedzieć -szczepimy ,bo taki mamy plan,trzeba jeszcze udowodnić ,że w przypadku dzieci to ma jakiekolwiek uzasadnienie medyczne.Co chwilę się słyszy się,że jakiś młodzieniec po szczepionce dostał nagle zawału serca lub innej dziwnej choroby choć przez dwa lata pandemii nikt z tych młodych nie chorował a przynajmniej bez ciężkiego przebiegu a tu nagle niespodzianka dopiero po zaszczepieniu zaczynają się problemy i zgony. Wypada powtórzyć za Panem doktorem Hałatem: Rodzicom.którzy poddają swoje dzieci eksperymentom medycznym a o tym tutaj mowa- powinno się odbierać prawa rodzicielskie

 7. Alek mówi

  Szkoła nie ma prawa pozyskiwać takich informacji , kto jest szczepiony a kto nie. Rodzic jest durniem jeśli taką informację przekazuje szkole

 8. Rebih mówi

  Andrusiewicz ciągle pokazuje, że w zakresie skurwysyństwa jest jednostką nowatorska, ambitna i kreatywną, która odkrywa w sobie nieznane wcześniej pokłady podłości.

 9. finka mówi

  Tu nie ma co czekać do wyborów tylko zbrodniarzy nakłaniających do eksperymentów genetycznych na dzieciach trzeba zlikwidować. Testy PCR od 01.01.22. w USA uznane za nie potrafiące odróżnić wirusa grypy od koronki i próby stosowania ich u dzieci to kompletna porażka tych rządzących ćwoków wrogich Polakom, zejdą ze stołów szybciej niż myślą, a my się organizujmy w oddolne ruchy.

 10. George mówi

  Niektórym tylko szczepionka z ołowiu może przywrócić rozum! Może nie tym „zaszczepionym”, ale pozostałym tego sortu. To nie są Polacy, tylko wrogowie Polaków i tak trzeba ich traktować.

 11. Yeti mówi

  W du*e niech sobie wsadzi te tesy

 12. Jozef mówi

  Ta k..we polskojęzyczna na stos… Rodacy spluwy do rak, polskojęzycznych wrogow gonic… wynocha z POLSKI! Nie ma zadnej plan-demi… w USA cisza nikt sie nie szczepi ….wolnosc… w o l n o s c! Ludzie policja i narod zjednoczcie sie razem… wroga zniszczyc … w jednosci sila!!!

 13. Shadow mówi

  Pani Katarzyno o jakich wyborach pani pisze, nie będzie żadnych wyborów, będzie kolonia karna, w której kapo, będą skurwysyny dzisiejszej władzy, sejmu, senatu, samorządów. I taki kutafon i bandyta niedorzecznik, liczy na bezkarność. —A rodzice niech się ogarną, bez ich zgody, zdradzieckie skurwysyny nie mogą testować dzieci niepełnoletnich. Poza tym, zbrodnią jest podawanie dzieciom eksperymentalnego preparatu.——–@ Hammurabi i inni- jest sporo organizacji, pomagających prześladowanym Polakom, trzeba tylko poszukać, choćby fundacja p. Grzegorza Płaczka, Nowe Spektrum na której stronach są wzory pism do różnych instytucji, czy gremiów, opracowane przez prawników i podparte art. prawa.Jest też nr telefonu do prawnika i terminy porad prawnych.A do wszystkich czytających, przepraszam za soczyste określenia,ale już nie mam siły i ochoty, aby tych zdradzieckich sukinsynów i ich poczynania, nazywać elegancko.

 14. Hammurabi mówi

  @Shadow trafnie zauważyłeś mnogość organizacji wspierających i pomagających prześladowanym Polakom. Właśnie ta mnogość jest ich słabością. Świadomie użyłem liczby pojedynczej, pisząc o organizacji. To potrzebna jest siła często brutalna, bo ta persfazyjna niczego nie zmieni.

 15. mieciu mówi

  Aha..
  Czyli szczepta sie ludzie bo was kwarantanna czeka.. a nie po.to by szczypawka „chronila”… juz jawnie bez ogrodek.. nic tylko w morde lać

 16. Hsnhs mówi

  Won świnio od moich dzieci, bo Ci kulasy poprzetrącam gamoniu

 17. Jacenty mówi

  Zamiast pozwalać wtykać patyki w nosy naszych dzieci trzeba wetknąć tym zbójom trochę większe i dobrze zaostrzone do annusa i tak zostawić.

 18. Iwa mówi

  Ciekawe ile dostał od Big Pharma za taka postawę

 19. W K mówi

  Może ten rzecznik był / jest nietrzeźwy?

 20. Krzysztof mówi

  Może niech ten wszarz siebie testuje najlepiej co dziennie na wściekliznę!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.