Ostatnia rozprawa Międlar vs. Lempart. Relacja live. „Żądamy dwóch lat ograniczenia wolności dla oskarżonej!” [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. screen
11

W piątek (30 sierpnia 2019) w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia odbyła się ostatnia rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważenie i zniesławienie go słowami: nazista, faszysta, neonazista, neofaszysta, przywódca nazistowskich band. Na początku rozprawy została ogłoszona krótka przerwa na zapoznanie się stron z wnioskami dowodowymi. Podczas przerwy doszło do ciekawej dyskusji między zwolennikami Jacka Międlara i Marty Lempart. Relacja live poniżej.

Mecenas Jarosław Litwin i Jacek Międlar wygłosili mocne, patriotyczne mowy końcowe, a na koniec oskarżyciel bez ogródek podsumował relatywistyczny bełkot pełnomocnika oskarżonej. Międlar żąda dla Lempart 2 lat ograniczenia wolności w wymiarze 30 godzin nieodpłatnych prac społecznych i wpłaty 10 tysięcy złotych na Fundację Ku Korzeniom, która zajmuje się renowacją nagrobków żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Rozprawa Międlar vs. Lempart. Relacja live [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. nacjonal. mówi

  Co tu się wyrabia,tego perfidnego ulepu oskarżającego Jacka Międlara o faszyzm,nie da się słuchać.
  Co to za sąd,co to za kraj!!!

 2. rins mówi

  Brawo Jacku dziękujemy za słowa prawdy, a ten prawnik oderwany od rzeczywistości

 3. Mieczyslaw mówi

  Najsprawiedliwsza kara dla lempart smola pierze i120 kijow.. Pozdrawiam pana Jacka

 4. jacuś mówi

  jacek, trzymaj się, nie daj się tej szmacie !

 5. Piotr mówi

  Szanowny Panie Jacku,
  ponieważ film jest blokowany przez f, proszę o podanie alternatywnego linku lub relację pisaną. Pozdrawiam.

  1. Jacek Międlar mówi

   Panie Piotrze, film nie jest blokowany 🙂

 6. zz top mówi

  zgodnie z prostytucja kweasniewskiego-wszyscy sa rowi wobec prawa/ Jacek,przegrasz,pijanego walesowicza nie skazali,najsztuba,cimoszewicza,wujca,i wielu innych,w tym pedryla podrzynajacego kule z glowa biskupa gardlo,a za sopalenie chochola Rybaka wsadzili. Pievdolone prawo dla Ciebie i mnie,nie dla kasty zydokomunistycznej.
  Aaron Szechter, wygrywa wszystkie procesy, mimo iż jego przeciwnicy mówią prawdę. Dlaczego?

  Otóż „negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego”. Orzekł to w pisemnym wyroku 26 września 2005 Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak).

 7. zz top mówi

  Jeden z sedziow RP,Strzembosz,imienia nie pamietam- cytuje z pamieci-Pan Michnik mogl ogladac moja teczke,ja Michnika nie,a tez jestem histotykiem.
  Czego chcecie wiecej?

  1. Macias mówi

   Tylko potwierdzenie że tak jest, żeby w końcu móc budować państwo równoległe, pod warunkiem, że się poliniacy zaczną wybudzać.

 8. Andrzej mówi

  Brawo Jacek gonić wszelką anty Polską swołocz.

 9. anonim mówi

  Talmud w praktyce. Opasła awanturnica wiadomego pochodzenia nie może być oskarżona przez sąd, bo to jest istota duchowa. Goja można oskarżyć, zdeptać go jak robaka, bo jest tylko organizmem w sensie biologicznym, parafrazując obelżywe dla Polaków słowa syjonisty B. Engelking-Boni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.