Róża Thun wmawiała eurodeputowanym, że prof. Krasnodębski jest faszystą i nie może być wiceszefem PE

Róża Thun/ fot. youtube
10

Parlament Europejski wybrał w czwartek europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego na swojego nowego wiceprzewodniczącego. Polski polityk był kandydatem grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR). W tajnym głosowaniu podczas sesji plenarnej PE Krasnodębski otrzymał 276 głosów poparcia, a jego rywal – estoński europoseł Indrek Tarand z Zielonych – 193 głosy. Krasnodębski zastąpi w kierownictwie PE Ryszarda Czarneckiego (PiS), którego odwołano 7 lutego z funkcji wiceszefa europarlamentu za wypowiedź, w której porównał europosłankę PO Różę Thun do szmalcownika.

Przed głosowaniem nad kandydaturą prof. Karsnodębskiego Róza Thun z domu Woźniakowska po raz kolejny pokazała, do jakiej podłości jest zdolna. Jak informuje Katarzyna Szymańska-Borginon na rmf24.pl „niektórzy eurodeputowani PO, nie tylko byli „przeciw”, ale namawiali nawet zagranicznych posłów, by także głosowali przeciwko Polakowi. Według wielu moich rozmówców prym w tej akcji wiodła eurodeputowana PO Róża Thun. Jak się dowiedziałam, kolportowano wydruki tweetów Krasnodębskiego. Miało z nich wynikać, że profesor ma poglądy… faszystowskie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: W obliczu takiej podłości człowiek jest czasem po prostu bezradny. Tu już ciężko dyskutować, tu trzeba wezwać psychiatrę. Woźniakowska jest chyba chora. Trudno uwierzyć, żeby człowiek przy zdrowych zmysłach opowiadał takie androny, jakie opowiada Róża. A może to zwykła egzaltacja pańci w pretensjach? Doprawdy, to, co wyprawia Thun nie mieści się w głowie.

Źródło: rmf24.pl

Przeczytaj też:

Niemiecki „dokument”: Polska jak Trzecia Rzesza, Róża Thun jako ostatnia sprawiedliwa. Dość tego!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Tu nie ma co komentować. Pozostaje jedynie czekać na sprawiedliwość, jak na Godota. Podłość której dopuszcza się ta … osoba wraz z kilkoma kolegami (jeśli jest Bóg na niebie) nie może pozostać bezkarna. Chroni ich immunitet, pieniądze i znajomości, więc na ludzką sprawiedliwość liczyć tu nie można, zaś boże młyny mielą bardzo powoli.
  Oznacza to, że zapewne i ona i pozostali europosłowie PO żadnej kary za swoje czyny nie poniosą tak, jak niemieccy sadystyczni bandyci i mordercy którzy dożyli sędziwego wieku i poumierali we własnych łóżkach ze starości, jak komunistyczni siepacze którzy za swoje zbrodnie dożywali swoich dni w luksusach.
  Hulaj dusza, piekła niema!
  Chociaż… Nie! Piekło jest. Dla maluczkich.

 2. ikss mówi

  Specjalistka od faszyzmu, w jej rodzinie byli wybitni faszyści, więc wie co mówi.

 3. D. mówi

  ta kobieta jest chora na tę samą chorobę co niesiołowski czy hartmann -piewca kazirodztwa.

 4. Mario mówi

  Pewnie różyczka myślała że ją nagrodzą i ją wybiorą a tu lipa

 5. Stefa mówi

  Czy na Roze Tuman nie ma kary?Jakim prawem jest jeszcze w tym kolchozie pejsow?

 6. Ja mówi

  Msciwa , bezmyślna i bezwzględna istota …

 7. Celin mówi

  Karygodne aby takie typy niszczyly nam Kraj jak ta baba/chlop.W wiekszosci zydostwo zyje z naszej pracy i dorobku.Niech bedzie przeklete to zmijowate plemie co z taka precyzja od ponad 2000 lat przekupuja cymbalow.To zyd jest sprawca wojen i wszystkich zniszczen i tragedii i nieszczesc itd

 8. lupa mówi

  wystarczy spojrzec na jej zdjęcie ! co widzicie ?! bo ja g..o !

 9. jolka mówi

  Faszystką jest Róża Von z Polski i jej POplecznicy, kłamcy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.