W 69. rocznicę śmierci Rotmistrza Witolda Pileckiego, spontaniczne spotkanie pod pomnikiem Żołnierza Wyklętego we Wrocławiu zorganizowali kibice Śląska oraz działacze Wielkiej Polski Niepodległej. Nie obyło się bez interwencji policji, która na początku chciała przegonić zebranych.
Aktualności
- Trump o wojnie na Ukrainie: To, co się tam dzieje, jest po prostu szaleństwem
- List otwarty do zgromadzeń o uregulowanym statusie kanonicznym odprawiających Mszę Trydencką
- Tomczyk: Polska wstrzymuje przekazanie MiG-29 Ukrainie. Warunkiem porozumienie o dronach
- Karol Nawrocki kluczy. Daje Zełenskiemu „kolejne ultimatum”
- Tak się kończy ustępowanie złu. Czaputowicz kpi z Nawrockiego w sprawie Orderu Orła Białego dla Zełenskiego
- Szwecja zaostrza politykę azylową. Nawet niewłaściwe zachowanie może oznaczać utratę prawa pobytu.
- Trump zapowiada przełomowe porozumienie. Cieśnina Ormuz zostanie otwarta
- Wóycicki przekracza kolejną granicę. Twierdzi, że Polacy wymordowali 300 tys. Żydów
- Przestępczość cudzoziemców w Polsce. Policja zatrzymała dwóch Ukraińców oszukujących metodą „na BLIK”
- Skandaliczny występ „eksperta” w TVP Info! Zrównał UPA z AK i stwierdził, że „Polacy też nabijali na widły”
Zaloguj się
Zaloguj się
Odzyskaj swoje hasło.
Hasło zostanie do Ciebie wysłane.
- Strona główna
- Filmy
- „Rotmistrzowi cześć i chwała!” – Kibice Śląska Wrocław i Wielkiej Polski Niepodległej
