Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Aksel mówi

  Łudzicie się, że POlski Rząd coś z tym zrobi? Obecnie gdy PiS i PO zawarło porozumienie? Jest premier Morawiecki pilnujący interesów korporacji bankowych. Wprowadzający żydowski spekulacyjny kapitał. Minister Radziwiłł liżący stopy korporacjom medycznym, robiący z POlaków króliki doświadczalne i robiący milionowe interesy z korporacjami?
  Myślicie, że minister cyfryzacji coś zrobi? Raczej w drugą stronę. Wiadomo, że PiS i Andrzej Duda to opcja amerykańska oraz lobby żydowskie. A PO to lobby niemieckie. Teraz doszli do wniosku, że podzielą się Polską.
  Nie głosować na PiS oraz na PO!. Mieszają w głowach biedocie intelektualnej, a pod stolikiem zadłużają Polskę na potęgę. Tak naprawdę dali niektórym po 500zł a coraz więcej odbierają przedsiębiorcom. Podnoszą podatki. Udają, że dbają o polski interes, a ograniczają się do niegroźnych dla siebie opcji udawania polskości podlewaniem rzewnych rocznic patriotycznych. Ale gdy przybieraja groźny rozbudzony u POlaków wymiar natychmiast równają polski patriotyzm prawdziwych Polaków z faszyzmem (Duda).

  Tak więc, nie dajmy się dalej nabierać. Głosujmy mądrzej, na opcję polską, a nie polskojęzyczną. Dzisiaj zostaje tylko Kukiz oraz Ruch Narodowy. To jest gwarancja że będzie Polska polska a nie post żydowska, kolonia NIemiec i USA, infiltrowana dodatkowo przez dawnych agentów WSI na korzyść Rosji. Tak jest obecnie. NIe dajmy się oszukiwać propagandzie, szukajmy alternatywnych źródeł informacji. wprawo.pl, wrealu24. emisja.tv, prawy.pl, fronda.pl Nie czytajmy propagandy PiS typu niezależna.pl o niemieckich wp i onet czy interia nawet nie wspomnę bo to sieczka dla bananów intelektualnych, czyli : „goło i wesoło”

 2. goj mówi

  Ruch Narodowy ma mój głos! Facet jest świetny! Trochę gada, jak naćpany, ale gada mądrze.

 3. michu mówi

  Czy to nie kolejny Giertych.? Takie stwierdzenia typu postkomuna już nie zagraża itp są niebezpieczne. Przecież oni się rozmnażają, a ich potomstwo dziedziczy bardzo wiele. Mowa o ubeckich dynastiach (St.Michalkiewicz) jest uzasadniona. Zamiast tworzyć listy proskrypcyjne, jest gadka typu patrzmy do przodu (ok), ale nie oglądajmy się na przeszłość za bardzo (dlaczego?). To taka trochę zakamuflowana „gruba kreska”.

 4. Przebiśnieg mówi

  JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI ! – Jedyne adekwatne hasło dla MN A.D. 2018 i dla Przyszłej Wolnej Polski ! W pełni popieram ! Brawo Panie Rola !
  U Roberta Winnickiego natomiast widzę stopniowe przebudzania się i dostrzeżenie czynnika żydowskiego w destrukcyjnej działalności na terytorium Polski. A więc bardzo dobrze, że zmniejszają się wpływy Bosaka w narracji Ruchu Narodowego !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.