Rewolucyjna koncepcja posła Mieszkowskiego: czas na blok liberalno-lewicowy bez PO!

Krzysztof Mieszkowski/ fot. twitter
4

– Czas na stworzenie szerokiego bloku liberalno/lewicowego z udziałem PSL-UED, SLD, Nowoczesnej, środowiska politycznego Roberta Biedronia, Inicjatywy Polskiej Barbary Nowackiej, Partii Razem, Teraz, Zielonymi, etc. Bez PO, która nie daje żadnej gwarancji partnerskiej współpracy – apeluje na Twitterze poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koncepcja iście rewolucyjna. Wszystkie postępowe dusze w jednym worku, a Grzegorz Schetyna zostanie sam w kąciku. Oj, zeźliło się Nowoczesne towarzystwo, gdy z klubu poselskiego zostali kołem, a właściwie kółkiem wzajemnej adoracji. Tak dzielnie budowali Koalicję Obywatelską, że w końcu Platforma schrupała ich jako przystawkę. W związku z czym jest płacz, zgrzytanie zębów i czas na „stworzenie szerokiego bloku”. Panie Mieszkowski, to jest doskonały pomysł! Czekamy na jego realizację TERAZ.

Przeczytaj też:

Naga, siedząca kobieta może się odezwać: – ‘Sikać mi się chce!’. Kącik kom-kultury (6) [18+]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ikss67 mówi

  Zgadzam się z pOsłem Mieszkowskim, jeśi włożymy do garnka groch z kapustą, to ugotujemy niestrawne danie. Jeśli coś jest uklecone z wszystkiego to jest do niczego.

 2. Robert mówi

  Następczyni Angeli ,pani Annegret Kramp_Karrenbauer w tvp info macha rękami szprechajac,że możemy mieć w Europie aine stadt(jedno państwo) i europejską armię,a pan narrator,tłumacz,komunikator,kombinator,imputuje w tłumaczeniu,że Europa zmierza ku całkowitemu zjednoczeniu,coś o wspólnej Europie( aine stadt jełopie)znaczy coś zupełnie innego,wg.Pana Kurskiego

 3. Robert mówi

  A niech będzie aine stadt,tylko pod warszawsko_belwederskim zarządem,a nie terrorystów niemieckich,co świat raz ogniem,jak za mało,to prądem

 4. finka mówi

  Strach przed utratą koryta mobilizuje, rózne jeszcze inicjatywy lewactwa zobaczymy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.