Relacja z wiecu w obronie posła Grzegorza Brauna [WIDEO]

Fot. eMisjaTv
20

Zgaszenie przez Grzegorza Brauna świec chanukowych spowodowało jednomyślny skowyt zarówno tzw. prawicy jak i tzw. lewicy. Nazwane przez politycznie poprawnych komentatorów „bandyckim atakiem” użycie przez polityka Konfederacji gaśnicy ma być dla lewicy symbolem faszyzmu, antysemityzmu i wszelkiego zła. Poseł Braun został ukarany maksymalnym wymiarem kary finansowej przez prezydium Sejmu – odebrano mu połowę uposażenia na trzy miesiące i diety na pół roku.

Dodatkowo marszałek Sejmu Szymon Hołownia zadecydował w dzień ponownego zapalenia świec chanukowych o zakazie wstępu do budynku parlamentu dla polityka – najwidoczniej obawiając się, aby nie doszło do powtórki z 12 grudnia. Politycy koalicji rządowej, na czele z lewicą mówią nawet o pozbawieniu Brauna mandatu poselskiego – co prawda może się to dokonać jedynie wyrokiem sądu, ale jak wiemy politycy centrolewicy zaczynają przywracać praworządność łamiąc prawo…

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wobec szykan, zwolennicy Brauna postanowili podczas trwającego dzisiaj posiedzenia Sejmu zaprotestować pod budynkiem parlamentu.

Relacja z 19.12.2023 roku.

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także:

Obrzydliwy atak Zełenskiego na Polskę! Dudzie jest przykro, ale nadal będzie wspierał Ukrainę

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Flex mówi

  Grzegorz Braun – Pierwszy Dehanukatyzator RP!

 2. Andrzej mówi

  Murem za Grzegorzem Braunem !

 3. verizanus mówi

  Jak to protesty w krajach socjalistycznych. Trochę pokrzyczą, rozejdą się i niewiele albo i nic z tego nie wyniknie. Dawniej socjaliści TAK SAMO robili swoje, ale jak ogłaszali np wygrane wybory to zawsze ponad 90 % zwycięstwa i wszelkie protesty tępili. Ale teraz wystarczy jak ogłoszą 51% i na to samo wychodzi, tyle, że na ZOMO się zaoszczędzi, jak komuś się zachce protestów ;).

 4. Ayax mówi

  Na 3dom są do kupienia książki z których dochód jest przeznaczony na bieżącą działalność GB. Dałem linka we wcześniejszym komentarzu ale nie wiem czy tu nie wolno udostępniać linków czy jest jakiś problem

 5. RIKO mówi

  KOLEJNY ODWAŻNY PATRIOTA… tak jak JACEK MIĘDLAR !

 6. Iwa mówi

  Hanukowy świecznik w sejmie jest dla mnie obraza. To co zydostwo po 2WS robilo Polakom powinno być pamiętane jako wrogość wobec narodu polskiego. Mój tata bohater AK z 2 medalami od rzadu polskiego w Londynie był skazany na 8 lat syberyjskiego gułagu przez ruskich żydów co ledwo mówili po polsku. Żydzi nigdy nie przeprosili za to Polaków. Powinnismy pamiętać to co nam zrobili jak oni pamiętają holokaust niemiecki. Grzegorz Brawn bohater Polski.

 7. Iwa mówi

  Tak madre słowa Korony Polski >

 8. George mówi

  Brawo pośle Braun! Wyraził pan swoim czynem, to co myśli wielu Polaków, w tym ja! Dziękuję i proszę o więcej.

 9. Hammurabi mówi

  Należy pamiętać i tym, że Żydzi nie są debilami. Może i chcą, żeby goje tak uważali, bo to znakomicie ułatwia im egzystencję i realizację planów, często bardzo dalekosiężnych.
  Odbierali w swojej przeszłości wiele nauk będąc przepędzanymi z Anglii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Niemiec i wyciągnęli z tego wnioski i zmienili się.
  Teraz doprowadzili poprzez wieloletnią propagandę do swoistego kuriozum polegającego na tym, że każde, nawet najmniejsze słowo krytyki momentalnie podciągane jest do „rubryki” antysemityzm i jako takie podlega stadnemu oszczekiwaniu przez jakże liczne poukładane kundle i umieszczone w parlamentach, redakcjach, studiach i uczelniach.
  Po tak wielu dziesięcioleciach usilnych a kosztownych zabiegów dziś będąc więcej jak wydolni finansowo odcinają kupony od „ofiar”. Czy dopną swego czy ciężar gatunkowy kłamstw przekroczy masę krytyczną i znów zostaną przepędzeni to jest pytanie.
  Może być tak, że z pozoru błahy wypadek, jakaś awanturka wywoła lawinę.
  Jest takie powiedzenie o prawdzie, co to podobno zawsze na wierzch wypływa. Ja dodam jedynie, że gówno również pływa, czego rozliczne dowody widać w sejmie.

 10. pkzwk mówi

  Przepraszam Każdego za wszelkie krzywdy i złe słowo oraz proszę o wybaczenie – jednak pamięć w Nas Polakach niech pozostanie i trwa w prawdzie ku opamiętaniu ZŁYCH LUDZI i ku dobru naszej Ojczyzny Polski.

 11. adam mówi

  Wspomagajcie Pana Posla Brauna finansowo,nr.kon. 08 1020 1026 0000 1502 0519 5765.Nie pozwolmy by Sejmowi SZABESGOJE robili mu i jego rodzinie KRZYWDE

 12. anonim mówi

  Przypomnijmy tzw. kardynał rys to persona, która zajadle atakowała Jacka Miedlara, ba to ten przebieraniec udający biskupa przyczynił się, że Jacek Międlar przestał być księdziem. Spójżcie na fałszywą gębę tego typa i przypomijcie sobie innego przebierańca życińskiego, zwanego żydzińskim. To był wieki ulubienieć jąkały szechtera vel. michnika. Mógłby ktoś powiedzieć facet oszalałeś, jak zydzi mogą się upokorzyć żeby udawać katolików. Otórz mogą i robią to, ba udają wiele innych osób w tym jest sedno talmudu.

 13. anonim mówi

  Znając mściwość tego szatańskiego plemienia, zastanawiam się co knują te parszywe mendy. Mają świadomość, że wielu ,,gojów” w Polsce przejrzało na oczy ( ich służby śledzą nastroje społeczne Polaków), więc na pewną szykują jakoś perfidny odwet.

 14. anonim mówi

  Brawo za wypowiedź Piotra Korczarowskiego. Uważaj odważny człowieku, bo syjonistyczne służby w polin mają Cię na celowniku.

 15. Łukasz mówi

  Murem za Grzegorzem Braunem i wielkie podziękowania dla redaktorów z eMisja Tv – Piotra Korczarowskiego i Kamila Klimczaka oraz Centrum Edukacji Polska z red. Rafałem Mossakowskim.

 16. Dumny Polak mówi

  Dla mnie, Pan Grzegorz Braun stal sie prawdziwym i najlepszym, w obecnej chwili, kandydatem na PREZYDENTA Polski, a tym samym musi zostac otoczony OCHRONA przed zlymi silami, ktore, szczegolnie za czasow tfuska, wszedzie i wielokrotnie, samozabijaly, wszystkich przyzwoitych i politycznie aktywnych, Rodakow!

 17. Piotr mówi

  Redaktorze z EMisja TV jesteś człowiekiem wielkiego formatu, chylę czoła i niech Bóg Cię chroni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.