R. Zieliński: ZMIAŻDŻONE KOLANA

Fot. Twitter
7

Do wyborów do Europarlamentu zostało pięć dni. W niedzielę możecie zagłosować na to, by do eurokołchozu dostali się Polacy (lista numer 1) lub pedryle, szabesgoje, ewentualnie niemiecka agentura. Wybór należy do Nas.

Walka wyborcza części, poważnych wydawałoby się ludzi ogłupiła. Lub ukazała ich prawdziwe oblicze. Najbardziej ośmiesza się towarzystwo z Platformy Obywatelskiej, bo tam sobie ubzdurali, że pokonanie PiS-u jest możliwe tylko realizując hasło „kupą mości panowie”, przy czym do owej kupy zaliczono starych komuchów i pedryli. Partia, która odwołuje się do tradycji Solidarności, tej samej Solidarności walczącej z komunistami przytula komunistów. Dobre.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Publikujemy listy Konfederacji i PiS do Europarlamentu

Z pedrylami też się PO brata, a pedryli to nawet starzy komuniści tępili.
Kij z PO. Fajne kwiatki wywija PiS. Do głowy Kaczyńskiego dotarło, że najpoważniejszym zagrożeniem dla PiS-u są ci, którzy dla tego PiS-u cztery lata temu poświęcali się najbardziej. Czyli ci, dla których flaga biało – czerwona stanowi jakąś wartość. Bowiem ci ludzie zauważyli, że interes Polski dla PiS-u jednak nie jest najważniejszy, znacznie istotniejszy jest interes żydów i Amerykanów. Kto mu podpowiedział, żeby sprzeciwiających się nazwać ruskimi onucami, powinien dostać od narodowców specjalną nagrodę. Tępa propaganda przerabiające wszelkie głosy sprzeciwu wobec żydowskich roszczeń w agentów Putina spowodowała, że mnóstwo ludzi PiS od siebie odepchnął.

Dwie najpoważniejsze obecnie siły polityczne same poprzestrzelały sobie kolana.
W najbliższą niedzielę 26 maja i Ty możesz pokazać, co jest Ci bliższe.
Polska (lista numer 1)
Pedryle wiosenni (lista numer 2)
Niemcy (lista numer 3)
Żydzi (lista numer 4)
Pedryle inni (lista numer 5)
Udający opozycję (lista numer 6)
List będzie więcej, bo są komitety, które zarejestrowały się tylko w paru okręgach, ale oddawanie głosów na inne niż 6 pierwszych nie powoduje w praktyce wyboru do europarlamentu, to głos bez żadnego realnego znaczenia.

Przeczytaj także:

Katarzyna TS: Ministerialny rzut jarmułką

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  wolna-polska.pl Folksdojcze, targowiczanie i szabesgoje.

 2. michu mówi

  Wprawo.pl to ostatni wolny portal. Ostatnio np niejaki Bodakowski przypomniał, jacy artyści popierali Polańskiego, bo lewacy narzucili mu temat. Taki tekst NIE PRZESZEDŁ: „Warto przypominać też kto kazał np „odpieprzyć się od generała Jaruzelskiego” a kto NAPRAWDĘ to robił będąc u władzy. Kto mając większość w parlamencie, mając prezydenta i możliwość zmian w prawie do końca wypłacał uposażenie Kiszczakowi i do dziś robi to jego współpracownikom. Żeby nie wychodziło na to, że to tylko lewica narzuca tematy (teraz np pedofilia a naciskiem na KK), ale podobno niezależni dziennikarze potrafią też zauważyć POWAŻNIEJSZE problemy zwłaszcza moralne (w przypadku ponoć katolickich dziennikarzy) 😉

 3. michu mówi

  He he. A tego nie puścili pod postem gdzie krytykują cenzurę : „Dobra dobra na frondzie też jest niezły cenzor (chyba, że ktoś z zewnątrz to już w jakimś stopniu przejął a fronda ma słabych informatyków). Niech no tylko ktoś napisze za dużo żyjących spokojnie socjalistycznych zbrodniarzach (czy tam komunistycznych), albo o tym, że podobno prawicowi dziennikarze dają sobie narzucać lewackie tematy…. zamiast myśleć samodzielnie i nie słuchać tych co kazali odpieprzyć się od Jaruzela i nie zauważać która władza wypłacała emeryturę Kiszczakowi i do dziś wypłaca jego pomocnikom. Taki tekst się nie ukaże ;).”

  1. michu mówi

   To dotyczy portalu fronda. Robiącego za „prawicowy” heheh. Szkoda, że mimo wszystko ma niezłe wzięcie i wciąż bałamuci…red. Michalkiewicz już dawno ich przejrzał… niby religijni, a te wstawki co jakiś czas to kamuflaż…;)

 4. michu mówi

  Jeden dzień cenzor na frondzie zachował mniejszą czujność. I pod postem jak ktoś po ukryciem nocy sprofanował plebanię pozwolił umieścić odpowiedź, że SB zapadło się pod ziemię i nie zostawiwszy potomków biologicznych i ideologicznych przepadło itd… Korzystając z tego chciałem uzupełnić tekst jako odp taki „Skoro cenzor to przepuszcza dziś wyjątkowo, można dodać, że nie wiadomo kto przechwytuje emerytury na które składamy się dla byłych ubeków. W każdym razie jak autorytety moralne kazały nam odpieprzyć się od generałów człowieków honoru i ich współpracowników to nie ma rady trza się podporządkować i widać jak wszyscy tego przestrzegają 😉 „. Tego już nie puścili widać co ich boli. Ciekawe komu ten portal jest naprawdę poświęcony?

 5. michu mówi

  Tego komentarza pod tekstem p. Płużańskiego o tym, że kat Pileckiego miał 9 tyś emerytury i mieszkał w willi tez nie puścili : ” A co z pozostałymi katami?? Skrzywdzili tak wiele dzieci bezpośrednio bądź katując ich rodziców. Do dziś jedni żyją w willach a inni co? Jaka władza pozwala na takie coś?? No ale jak padł rozkaz by się od człowieków honoru i ich współpracowników odpieprzyć to nie ma rady, trza się na ich godne emerytury składać ;)”. Takie komentarze tam nie przechodzą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.