R. Zieliński: ZABICI DWA RAZY

fot. youtube/Wołyń
5

Andrzej na demonstrację przyprowadził sędziwego ojca, który przeżył mordy Ukraińców na Polakach.
Wcześniej nigdy się nie udawało, albo ojciec chorował, albo nie było nas we Wrocławiu, albo lało jak z cebra… Tym razem mógł przyjść. Nie wierzył, że ktoś jeszcze o tym pamięta. Gdy zobaczył tych wszystkich, młodych ludzi, gdy usłyszał, co zostało powiedziane, to się popłakał – opowiedział Andrzej po demonstracji.

Polaka można lżyć. Naszą religię, kulturę, obyczaje można wyśmiać, obsmarować, obsobaczyć. Ale są w Polsce nacje, którym nie wolno wytykać tego, że narobiły w historii wszystkiego co najgorsze. Mordowali Polaków? Wydawali Polaków za pieniądze na pewną śmierć? Witali kwiatami wrogie wojsko? Zabijali polskich sąsiadów? Współpracowali z hitlerowskimi Niemcami lub sowietami w wyniszczaniu narodu polskiego? Wskazywali do wywózki na Sybir lub roboty do Niemiec?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nic to. Polskie państwo na polskiej ziemi nie pozwala o tym mówić. Nie do wiary? Wrocławska manifestacja upamiętniająca zbrodnie UPA na Polakach została rozwiązana przez urzędnika miejskiego. Dlaczego? Bo powiedziane zostało, że to Ukraińcy mordowali Polaków za to, że byli Polakami? Czy za to, że przytoczono słowa ukraińskiego kapłana nawołującego do mordowania Polaków?

OBEJRZYJ: Międlar i Zieliński o rozwiązaniu wrocławskiego Marszu Pamięci Ludobójstwa na Wołyniu i nowych zarzutach! Cytują antypolskie uzasadnienie magistratu! [WIDEO]

Analizę polityczną specyficznej ukrainofilii polskich władz zrobimy niebawem. Po rozwiązaniu zgromadzenia część osób została spisana przez policję.

Tu jedynie podziękowania dla wszystkich, którzy 11 lipca, w dniu rocznicy „krwawej niedzieli”, gdy Ukraińcy zaatakowali 99 polskich miejscowości by wymordować ich mieszkańców, zechcieli uczcić pamięć naszych przodków. A przybyli nie tylko z Polski, lecz także z USA, Irlandii i Kanady (na zdjęciu kobieta i mężczyzna z kwiatami, którzy mieszkają w USA).

A podsumowaniem niech będą słowa Adriana, jednego z uczestników wydarzenia, powiedziane do mikrofonu: tym zamknięciem zgromadzenia zabija się pamięć pomordowanych, w ten sposób zabija się ich po raz drugi.

fanatik.ogicom.pl

Przeczytaj i obejrzyj relację z uroczystości:

Antypolski skandal! Nazwaliśmy banderowców Ukraińcami i przywołaliśmy prawdę o Wołyniu. Wrocławski magistrat rozwiązał marsz. PEŁNA RELACJA [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Marsz Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu. wolna-polska.pl

 2. Jurek Ogórek mówi

  Urzędasów z wrocławskiego magistratu poniosły emocje…emocje, których w tej i podobnych sytuacjach być nie powinno ! Najnormalniej w świecie, te osoby , psychicznie i mentalnie NIE NADAJĄ się do pełnienia funkcji publicznych ! Zapominają z jakich funduszy mają płacone wcale nie niskie pensje….a może czas to zmienić?

  1. Ada mówi

   To tylko wykonawcy rozkazów – i jak zwykle za nasze nie dla nas. A przecież to dopiero lekki powiew siołwego mieszania normalnym ludziom kijem w mózgach.

  2. Ada mówi

   -siłowego- napisałam i chcę poprawić, blokado!

 3. piotr mówi

  TVP INFO ocenzurowała wypowiedz księdza Isakowicza – Zaleskiego. wolna-polska.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.