R. Zieliński: Pedał będzie j…ny

fot. youtube
7

Teraz będzie nawalnka w pedryli. Pisowska nawalanka. Ich pijarowcy zauważyli, że w ten sposób punktują w sondażach, więc będą wykorzystywać temat tęczowych pedryli, których od zawsze nie akceptuje społeczeństwo. Dotychczas PiS zboczeńców hołubił. Co, wydaje się niemożliwe? No to przypomnijcie sobie gdzie było pedalstwo jeszcze za PO? Owszem wyłaziło na ulice, lecz robili to rzadko i ze strachem w oczach. Za PiS-u wszelkie demonstracje antypedalskie były ostro pacyfikowane przez policję. W ramach… kij wie w jakich ramach. Najlepiej o tym przekonali się narodowcy w Lublinie. PiS ochraniał na wszelkie możliwe sposoby marsze zboczków zanim w tych zaczęli uczestniczyć ambasadorowie obcych krajów.

Natomiast z tymi samymi pedrylami próbującymi blokować demonstracje narodowców ta sama policja pod rządami tego samego Brudzińskiego obchodziła się jak z jajkami. No ale skoro teraz można sobie podnieść słupki poparcia, to do październikowych wyborów pisowskie środki manipulacji będą grzały temat tęczowych, pedryli, lewaków. W domyśle – „jacy to my, pisowcy, nie jesteśmy przeciw tym pedrylom”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mieli cztery lata, w których posiadali: prezydenta, premiera, własny rząd, większość w Sejmie, większość w Senacie, policję, prokuratury, służby i w sprawie krzewiącego się w Polsce lewactwa nie zrobiono nic, kompletnie nic. Zbliżają się wybory, PiS nagle sobie przypomniał o istnieniu pedryli. I teraz pedryle są już „be”, choć jeszcze pół roku temu „trzeba było szanować ich prawa”.

Obłuda PiS-u nie ma granic. Zwróciliście może uwagę na tym, jak wyglądają teraz i wyglądały przez 4 lata wszelkie oficjalne konferencje rządowe? Otóż zaraz po przejęciu rządów przez PiS natychmiast poznikały flagi unijne. To był okres epatowania Polską i polskością. Ale ponieważ wychodziło w sondażach, że Polacy jakoś są do tej Unii przywiązani, to flagi unijne po cichutku, powolutku zaczęły się za plecami polityków PiS pojawiać. A przed wyborami do europarlamentu nagle zaczęły występować w proporcjach 50/50. Co druga niebieska szmata, na przemian z flagą Polski. Minęły eurowybory i nagle, z dnia na dzień, niebieskie szmaty z gwiazdkami poznikały.

Oni mogą być antyunijni, następnego dnia już „będą wpisywać przynależność do Unii w konstytucji”, by teraz schować unijne flagi na inną okazję. Tak samo jest w PiS-ie z pedrylami. Teraz są na celowniku propagandowym, jak przyjdzie co do czego, to policjanci będą ich chronić własnymi ciałami. A pisowska pelikaneria teraz się cieszy, że „wreszcie się za nich wzięli”. Tydzień po wyborach pedryle przestaną być istotni, będą mogli pluć na polską tradycję i symbole tak, jak pluli dotychczas.

Przeczytaj także:

Nauka masturbacji, pornografia, homopropaganda. Szokujący reportaż o seksedukacji w Polsce [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  Prezes onegdaj sam powiedział, że PiS ma wielu pedałów w rządowych ławach, więc Jo-Jo hołubił ich w przestrzeni publicznej, teraz jednak trwa walka o parlamentarne mandaty w Warszawce, wiec nieco modyfikują „wyborczy makijaż”.

 2. Joker mówi

  Patrząc na kulturalny język, taki na poziomie, dochodzę do wniosku, że zaczęliście wspierać polski system resocjalizacji i dzieciaki z poprawczaków do pisania artykułów zatrudniacie.:)Chwała wam za to, dobrzy ludzie!:)

  1. Sybilla mówi

   żaden wulgarny i knajacki język nie odda pedalskiego paskudztwa

 3. Michal mówi

  Ten tekst to dziecinada. PIS jeśli przestanie się podlizywać wyborcom, osiągnie taki wynik jak Konfederacja. PIS nie jest królem, mamy durnokracje i PIS gra tak jak mu pozwalają zasady. Politycy w durnokracji to hipokryci. Wow co za odkrycie epokowe.

 4. Pedro mówi

  Na Boga! Panie Zieliński! Skończ Pan! Wstydu oszczędź z takimi felietonami ! Przeczytałem Pana drugi felieton i to jest poważna publicystyka? Rany Boskie, chyba przestanę tu zaglądać. Myślałem, że to poważny prawicowy portal a to jakaś dziecinada.

  1. Wojciech mówi

   Pedro, przestań tu zaglądać. Please.

 5. Buran mówi

  A mi się artykuł R. Zielińskiego bardzo podobał, co więcej zgadzam się z jego treścią. Kto jest innego zdania, nie musi czytać, albo zmienić forum.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.