Publikujemy protokół z zatrzymania i zażalenie 18-latki molestowanej na komendzie w Warszawie

6

Po wczorajszym nagłośnieniu sprawy przez Jacka Międlar podczas programu wRealu24 oraz po publikacji artykułu na wPrawo.pl na temat zatrzymania i molestowania 18-letniej nacjonalistki (WIĘCEJ TUTAJ), która wybrała się na tegoroczny Marsz Niepodległości do Warszawy, zaczęto przeprowadzać obrzydliwą propagandę, mającą na celu sprowadzenie sprawy do absurdu. W odpowiedzi na przeraźliwy atak ze strony osób, które najprawdopodobniej nawet nie zapoznały się z publikowanymi informacjami w sprawie, za Szturmowcami, z którymi związana jest nastolatka, udostępniamy protokół zatrzymania oraz zażalenie na zatrzymanie, które złożyła dziewczyna.

Fakt, że sprawę próbuje sprowadzić się do absurdu oraz milczenie publicznych i rzekomo prawicowych mediów uważamy za skandaliczny. Wzywamy do opamiętania, zainteresowania i nagłośnienia sprawy. Dziś ofiarą stała się nastoletnia nieznajoma, jutro to może być żona, córką lub przyjaciółka. Nie możemy milczeć!

Przeczytaj:

PILNE! 18-latka jechała na Marsz Niepodległości… Została schwytana i molestowana przez policjantów

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zyz mówi

  Za chwilę i w USraelskim kondominium: POLIN – biali będą bez jakichkolwiek praw!

 2. Ania mówi

  To jest skandal ! Jeśli tak było, policjant powinien natychmiast wylecieć ze służby i powinien mieć proces karny !

  1. MSW mówi

   Wybaczcie, ale kto kąpie się na komendzie? Chyba tylko bardzo brudne dziewczyny albo bardzo wyluzowane. Ja bym nie zasnął w celi a co dopiero brał prysznic. A saunę też mają? Pewnie tylko w Warszawie…

  2. Ulrich von Jungingen mówi

   Wracaj małolata do książek i pomyśl o studiach lub o tym co chcesz robić w życiu, bo razem z Jackiem w pochodzie daleko nie zajdziesz.

 3. Wielokropek mówi

  To jest przerazajace…ale jak to czytalam to nie odchodzila ode mnie mysl dlaczego ona ten prysznic brala??? Facet sie gapil a ona sie pod szybki prysznic ,sama,z wlasnej przeciez woli rozebrala…dziwne.W zyciu,w takich okolicznosciach nie poszlabym pod prysznic.

  1. Adam mówi

   A dlaczego miałaby nie brać prysznica? Żyjemy w wolnym kraju. Niektórzy lubią się myć codziennie, a żaden brudas tego nie zrozumie. Tu chodzi o to jak pracuje Policja, przecież pod prysznic powinna pójść z policjantką, a nie mężczyzną. Policja musi przestrzegać jakiegoś regulaminu, a nie wykorzystywać sytuację i bezczelnie oglądać sobie małolatę pod prysznicem. Kumasz ziom, czy dalej rozkminiasz: myć się albo się nie myć?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.