Przytulanki na Euroweek to szkolenie multi-kulti dla przyszłych elit

Euroweek/ fot. twitter
12

Od kilku dni w mediach społecznościowych nagłaśniana jest sprawa szkoleń prowadzonych przez Fundację Euroweek. Internet obiegły zdjęcia młodych Polek w objęciach ciemnoskórych mężczyzn. Według informacji zamieszczonych na stronie euroweek.pl są to „wolontariusze z całego świata, którzy mają za zadanie pomagać uczestnikom w poszerzaniu ich horyzontów w zakresie różnych kultur oraz podnosić umiejętności potrzebne do międzynarodowej współpracy”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z filmu zamieszczonego w Internecie przez uczestniczkę szkoleń wynika, że jeden z tych wolontariuszy molestował seksualnie jej koleżankę przesyłając jej zdjęcia swojego penisa i nagranie, jak się onanizuje.

Po tych rewelacjach minister Joachim Brudziński zadeklarował, że zajmie się sprawą, a policja informuje: „W tej sprawie jeszcze przed jej nagłośnieniem podjęliśmy szybkie działania m. in. zabezpieczając materiał dowodowy, który zostanie przesłany do właściwej Prokuratury”.

Na stronie euroweek.pl pojawiło się oświadczenie, w którym stwierdzono, że zamieszczane w Internecie informacje na temat działań fundacji są „szkalujące i nieprawdziwe”. „Wszelkie nowe ataki na nasza Organizację są zgłaszane do odpowiednich służby” – czytamy w oświadczeniu.

Okazuje się też, że Fundacja Euroweek rozsyła pisma do publikujących informacje portali i żąda usunięcia dotyczących ich materiałów, grożąc pozwami. Takie pismo otrzymał m.in. portal wPolityce.pl.

Ustalenie, czy podczas szkoleń organizowanych przez Fundację Euroweek dochodziło do molestowania seksualnego jego uczestniczek, jest sprawą policji i prokuratury. Jeśli takie zdarzenia miały miejsce, winnych należy ukarać. Ale sprawa ewentualnego molestowania, na której skupiła się uwaga opinii publicznej, nie jest tu najważniejsza. Najważniejsze jest to, że Euroweek to szkolenia mające na celu indoktrynację przyszłych polskich elit. Kto jest bowiem uczestnikiem tych szkoleń? Oto informacja z portalu euroweek.pl: „Wśród uczestników obozu znajdują się finaliści i laureaci olimpiad przedmiotowych, liderzy organizacji młodzieżowych, a więc osoby które już mogą pochwalić się nadzwyczajnymi osiągnięciami.”

Czego uczeni są ci najlepsi z najlepszych? „EUROWEEK jest programem edukacyjnym dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dla dorosłych, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność. (…)W obecnych czasach świat można nazwać globalną wioską, w związku z tym istotnym jest, aby uczniowie mieli świadomość różnorodnych transkulturowych zagadnień istniejących w tym świecie.(…) Dodatkowo, aby podnieść sprawności intelektualne i kreatywność uczestników, program obejmuje różnorodne warsztaty i zadania z zakresu rozwiązywania problemów, zarządzania grupą, kreatywności, zarządzania projektami, debat, uchodźstwa, stereotypów, porównań tematycznych i wielu, wielu innych. Oczekiwanym efektem po zakończeniu działań jest zdolność uczestników do krytycznego myślenia i otwartość, pozwalająca na analizę pozyskanych informacji” – czytamy na stronie euroweek.pl.

Co to jest? To jest indoktrynacja młodych ludzi szkolonych do tego, żeby jako przyszła polska elita wdrażali ideologię multi-kulti. Organizatorzy piszą o tym wprost! Co więcej, młodzi liderzy są również oswajani z ideą transkulturowości, czyli  koncepcją stworzoną przez niemieckiego filozofa, jednego z czołowych teoretyków postmodernizmu, Wolfganga Welscha. Twierdzi on, że dzisiejsze kultury w dużej mierze charakteryzuje mieszanie, przenikanie i hybrydyzacja i nie mają już one sugerowanej wcześniej formy jednorodności i odrębności.

Wniosek? Wbrew temu, co sugerują niektórzy internauci oburzeni zdjęciami młodych dziewczyn ze starszymi od nich ciemnoskórymi mężczyznami, euroweek nie jest „burdelem”. To coś znacznie gorszego! Euroweek to pralnia mózgów, w której wykuwa się kadry do realizacji koncepcji likwidacji tożsamości narodowej  poprzez kulturową hybrydyzację. Te dziewczynki, które dziś robią sobie sweet-focie z ciemnoskórymi wolontariuszami, będą w przyszłości – jako społeczne liderki – zwalczać polską kulturę i tradycję w myśl suflowanych im idei multi-kulti i transkulturowości. Neomarksistowski marsz przez instytucje trwa, a euroweek jest jednym z jego elementów!

Źródło informacji: twitter, euroweek.pl, wpolityce.pl

Obejrzyj:

„Dziecięce prostytutki”! Jak niszczą dzieci ws. edukacji seksualnej? Katarzyna Treter u Roli!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Luke mówi

  Marzenie Franciszka spełania sie na naszych oczach – ze względu na niż demograficzny, polskie dziewczynki zacieśniają relacje z ciapatymi….
  Nie sadziłem, że nastapi to tak szybko….

 2. The Indoraptor mówi

  No na moje szczęście nigdy nie byłem wyrożniającym się uczniem… znaczy jeśli należy to rozumieć przez to że moi rówieśnicy mnie dręczyli psychicznie i na nauka w gimnazjum szła mi bardzo przeciętnie. Wszystko to dlatego że miałem odwagę bronić wiary katolickiej i że nie chciałem oglądać filmów pornograficznych… cóż byłem dla swojej klasy zbyt sztywny i niemodny!

 3. czytelnik mówi

  jak rodzice sie wkurza to jeszcze podpala ten burdel razem z kadrą.

  1. zyzio mówi

   Miejmy nadzieję, że zdążą!

 4. D. mówi

  A te ciapate stare byki to pewnie zydy bo innym semitom – jak muzułmanom np., podobno nie wolno do Polski wjeżdzać? Starego bandziora Sorosa za finansowanie tego euroburdelu rząd w Polsce winien wywalic na zbitą mordę!! Wszelkie fundacje, gdziekolwiek ten stary oblech zydowski, deprawator, sypie euroszeklami na ich utrzymanie, w trybie natychmiastowym rozwiązać!! Orban na Węgrzech wypier….z Kraju ichniejsza fundację Batorego! W Polsce zrobić natychmiast to samo, wywalic na zbity pysk wszelkie pasożytnicze, polakożercze, totalnie deprawujące dzieci i młodzież dziadostwo!!!

 5. MSW mówi

  Poleciał ta fundacja trochę za daleko. Może chcieli dobrse, ale nie wyszło. Wyszły pedofilskie klimaty. Mieszanie się kultur i łączenie w pary jest normalne kiedy rodzi się spontanicznie, życie pisze różne scenariusze i na tym polega jego piękno. Ale robienie z tego programu politycznego, filozofii lub co gorsza nauki, to niepotrzebne, niebezpieczne i szkodliwe. Pomieszkajcie sobie z mieszaną parą, on murzyn, ona blond, oboje śmierdzą z daleka aż człowiekowi niedobrze. To na tym ma polegać kultura?

 6. Arni mówi

  Pedofilii mówimy stanowcze nie! Nawet jeśli stoi za tym eurokołchoz, PO , TVN, Polsat, GW , niemieccy wydawcy poskojęzycznych mediów etc.

 7. normalny mówi

  Natychmiast należy usunąć się z UE. To komunistyczno-biurokratyczna struktura. Jan Paweł II wprowadził Polskę do UE wiedząc, że jej ojcem-założycielem jest Antonio Gramsci.

 8. Jacek mówi

  Natychmiast musimy wyjść z UE !!!!!!!!!!. Ten komunistyczny twór niszczy polską kulturę. Pedofilia i te całe komunistyczne rządy Tusków, Balcerowiczów, Milerów, Kaczyńskich, Mazowieckich, Kwaśniewskich i im podobne sprzedały Nas jak KILO GNOJU.

 9. sollozzo mówi

  Dla lewactwa każdy biały, heteroseksualny mężczyzna to faszysta. Remedium ma być sprowadzenie kolorowych i wymieszanie rasowe. Stąd działania zmierzające do podkopania tożsamości płciowej chłopców i przygotowanie dziewczynek do roli niewolnic seksualnych dla kolorowych. W tej sytuacji ostentacyjne odżegnywanie się od rasizmu jest działaniem samobójczym. Albo będziemy rasistami albo przestaniemy istnieć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.