Przewodniczący PE zezwala na lżenie Polaków. Verhofstadt nie poniesie konsekwencji za słowa o 60 tysiącach faszystów na Marszu Niepodległości

fot. twitter
15

Podczas debaty w Parlamencie Europejskim 15 listopada 2017 r. Guy Verhofstad obrzydliwie zelżył uczestników Marszu Niepodległości nazywając ich faszystami i neonazistami . Europosłowie Zdzisław Krasnodębski i Marek Jurek wystosowali w tej sprawie list do przewodniczącego PE, Antonio Tajaniego. Dziś otrzymali odpowiedź, którą prof. Krasnodębski zamieścił na twitterze z informacją: „Pan przewodniczący A. Tajani odpowiedział wreszcie na list kolegi Marka Jurka i mój w sprawie obraźliwych wobec Polaków słów G. Verhofstadta. Nie dopatrzył się uchybień i powołał na prawo do wyrażania opinii”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– W sprawie tego konkretnego zdarzenia jestem zdania, że po pierwsze, ożywiona debata, jaka miała miejsce w Parlamencie Europejskim 15 listopada 2017 r., pozwoliła dać wyraz różnorodności opinii reprezentowanych w naszym parlamencie. Po drugie, przewodniczący powinien szanować wolność wypowiedzi każdego z posłów, jeśli tylko nie narusza ona artykułu 11.3 naszego regulaminu wewnętrznego – napisał Tajani.

Artykuł regulaminu, na który powołuje się Tajani brzmi: „postępowanie posłów odznacza się wzajemnym szacunkiem, opiera się na wartościach i zasadach określonych w traktatach, a zwłaszcza w Karcie praw podstawowych, i cechuje się poszanowaniem powagi Parlamentu. Ponadto nie może ono powodować zakłóceń w sprawnym przebiegu prac parlamentarnych, zagrażać zachowaniu bezpieczeństwa i porządku na terenie Parlamentu ani powodować niewłaściwego działania sprzętu do niego należącego”.

Jak zatem widzicie, Polaków można lżyć bezkarnie, bo wtedy jest to „wolność wypowiedzi”. Ale gdy Polacy pozwolą sobie skrytykować zabójczą dla Europy politykę multi-kulti, wtedy jest to niedopuszczalna islamofobia, antysemityzm, faszyzm, nazizm i ksenofobia. Przewodniczący Tajani dowiódł ponad wszelką wątpliwość, że debata w Parlamencie Europejskim osiągnęła poziom dna.

Źródło: twitter, rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Stara prawda jest taka, że jeśli sam się nie szanujesz, inni cię szanować nie będą. To co widziałem w relacjach z debat w PE dowodzi dwóch rzeczy. Pierwsza, to mecz na jedną bramkę. Inaczej mówiąc to nie ulega kwestii, że istnieje umowa pomiędzy lewicowymi partiami dotycząca atakowania i marginalizowania Polski zawsze i wszędzie, przy biernej postawie reszty. Do tego celu służy „zielonym”, ALDE, europejskiej lewicy PEL, lewicy antykapitalistycznej EACL, również polska opozycja, która nie zdaje sobie sprawy, że jest tylko narzędziem, które po zużyciu zostanie najzwyczajniej w świecie wyrzucone na śmietnik. I tu jest druga rzecz. Żadna z tych koterii nie ma wiedzy o Polsce i Polakach. To czego używają dostają w postaci „gotowca” od opozycyjnych kundli które psim swędem dostały się jako Polacy do PE.
  Ta ignorancja jest szansą dla Polski, pod warunkiem Polacy w końcu zaczną się wzajemnie szanować, że się zjednoczą, przestaną się wzajemnie opluwać ku uciesze szczurów pokroju Verhofstadta.

  1. Polak mówi

   To nie Polacy się opluwają nawzajem. To polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza z którą historyczny naród polski jest zmuszony dzielić terytorium opluwa Polaków.

 2. Zbulwersowany mówi

  Bycie w żydomasońskim tworze, jakim jest UE urąga godności państw, do niej należących, a przede wszystkim ich obywatelom. Czas, aby zrobić bilans strat i zysków bycia w tym lucyferiańskim monstrum – przyrodniej siostry żydobolszewickiego sow-lagru i na czmychanie z niego czym prędzej. Polska powinna stać się natomiast niezwłocznie zalążkiem Unii europejskich narodów katolickich, a w zasadzie ich resztek.

 3. zj mówi

  Zerwać wszelką współpracę ż żydami i żydopodobnymi.Od razu sytuacja się uspokoi.

  1. Hammurabi mówi

   Niewykonalne. Ta V kolumna działa sprytnie, jest cholernie inteligentna i ma nieograniczone środki finansowe oraz wpływ na działania praktycznie wszystkich rządów. To, co może przynieść w tym przypadku skutek, to zwalczanie, osłabianie ich przy pomocy ich własnej broni. Zarówno Żydzi jak i ich słudzy oddani im bez reszty nie mają przecież zamiaru z tym się afiszować. Nie mają obowiązku ujawniania narodowości ani tym bardziej swoich powiązań. Są jak grzybnia, której strzępki przeniknęły w każdą dziedzinę życia Polski i próba wyrwania jej spowoduje jedynie chwilowe odcięcie i rozrost. Polski patriotyzm, prawda historyczna, obnażanie oszustw jest lekiem. Środkiem wspomagającym jest zjednoczenie wszystkich prawdziwych Polaków. Im głośniej będzie o polskim „nacjonalizmie”, „faszyzmie”, tym większa pewność działania „lekarstwa”. Ludzie ci mają wiele. Praktycznie wszystko, prócz odwagi.

  2. KarPa mówi

   No teraz współpraca ze środowiskami żydowskimi dopiero się zaczęła i się rozkręca.

 4. naPal mówi

  tylko wystapienie z eurokolchozu i srodkowy palec dla socjalistow lacznie z psiuarami!!!!!!!!!!!!!

 5. julie mówi

  Dzieki Ci Spostrzegawczy , wielkie dzieki. Dzis nawet dobrze nie moglam przejrzec wrealu24.TV. Niestety moge korzystac z telefonu komorkowego. Byc moze jest to dodatkowy powod , aby w ten sposob miedzynarodowe lewactwo wciaz cieszylo szczekozuje ! Ale I tak jestem szczesliwa za tak wspaniala wiadomosc. Lecz ja nigdy nie obchodze urodzin. W starej tradycji to imiona swietych, ktore dzieciom byly nadawane podczas chrztu byly najwazniejsze. Szkoda , ze sie o tym zapomina , ze tak piekny element chrzescijanstwa zanika , odchodzi w kompletne zapomnienie.

 6. julie mówi

  A teraz ja sobie pozwole na lzenie tego patola. Ty podly , skorumpowany draniu! niczym jestes i jak nikt zdechniesz. O jednym nie pamietasz , ze sila jest w narodzie. Ty sam sie nie przyznajesz kim naprawde jestes , skad jestes! Bo sie po prostu smridu koz I piachu pustyni wstydzisz , zafajdany bohaterze. Sam juz dawno jestes zniewolony I to ciebie I tobie podobnych pacholkow po prostu zgubi. Tylko patrzec jak bedziesz oficjalnie skladal przysiege smieciu na allacha. Tluku skonczony… , tfuuuuuuuuu …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.