„Przestańcie kłamać”. Konfederacja punktuje hipokryzję i manipulacje PiS i PO

grafika Konfederacji/ fot. Facebook
35

Konfederacja rozpoczęła internetową akcję oznaczona hasztagiem #PrzestańcieKłamać. Jej celem jest dementowanie kłamstw PiS i PO, które pojawiają się w kampanii wyborczej przed drugą turą. Zaczęło się od kłamstwa na temat rzekomego poparcia Krzysztofa Bosaka dla Andrzeja Dudy. Potem pojawiło się kłamstwo, że Sławomir Mentzen chwali pomysły podatkowe PiS. A na tym nie koniec.

ZOBACZ: „Bezczelni są panowie z PiS i zuchwali”. Mentzen ostro o zagrywkach propagandowych obozu rządzącego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Drodzy Konfederaci, bardzo prosimy o uodpornienie się na ten festiwal manipulacji i kłamstw w jakie jest i jeszcze do końca wyborów prezydenckich będzie wtłaczana nasza Konfederacja. Jesteśmy pewni, że czekają nas kolejne brudne zagrywki ze strony zarówno PiS jak i PO i będziemy je na bieżąco dementować i prostować. Nie pozwólmy sobą manipulować! – pisze Konfederacja na Facebooku.

Akcja #PrzestańcieKłamać prowadzona jest w postaci infografik. Oto dotychczasowe „osiągnięcia” POPiS-u.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Komedia! Trzaskowski deklaruje, że pójdzie na Marsz Niepodległości, a Sasin broni narodowców, którym PiS chciał ukraść marsz

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  1-Zadał pytanie „Kim jest Jonny Daniels?” Spalono mu auto. 2-Adam Szabelak: Kim jest Jonny Daniels.

 2. Lech mówi

  Jak nie pójdę głosować a głosowałem na bosaka to wygra trzaskowski . Tego chcecie ? A może bosak to 6 kolumna PO . Reklamowe nie będzie.

  1. Anna mówi

   Bądź REALISTĄ, PiSowcu! To, że wygra tęczowy Trzaskowski to wina wyłącznie PiS-u! Nie stosuj tutaj socjotechniki „szantażu”, bo doskonale wiesz, że Duda nie zrobił nic dobrego dla Polski. Jak TVP i PiS traktował w czasie I tury Krzysztofa Bosaka i Konfederację. Mam Ci przypomnieć o „ruskich onucach” i agentach Putina?

   Jeśli PiS chce zachęcić wyborców Konfederacji, to MUSI uchwalić ustawę STOP447!!!

   Zdecydowana większość elektoratu Konfederacji nie pójdzie do wyborów albo odda nieważny głos, jeśli PiS nie wyjmie z „zamrażalki” projektu ustawy STOP447 i nie uchwali jej przed II turą!

  2. Lech mówi

   Nie interesuje mnie kto był onucą a kto faszysta głosuje na dude więcej na konfederacja nie głosuje to to samo co PO widzę

  3. Krzysztof mówi

   Brawo Anna , święte słowa , dlatego i ja nie idę głosować w II-ej turze , bo nie ma na kogo.

  4. adam mówi

   A kim jest Bosak ze TVP miała go traktowac? Konfederacja głosuje w sejmie razem z SLD PO i PSL. TO sa narodowcy? To zdrajcy .Nie badzmy smieszni. Konfederacja ze swoim filozofem od ekonomi Mentzenem to co potrafi to robić sieczkę w głowach ludziom mniej zorientowanym. A sam Mentzen ma takie rozwiązania ekonomiczne które w rzeczywistym swiecie nikt nigdy nie stosował. Teoretyk tylko i wylącznie.

  5. Anna mówi

   Mylisz się pisowski trollu, to PiSrael zawsze głosuje w kluczowych sprawach razem z PO i SLD.
   Tak było w przypadku projektu ustawy STOP 447, konwencji stambulskiej, zmiany ustawy o IPN (na rozkaz Izraela) czy ustaw dotyczących podwyższania podatków przez PiS.

 3. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Trzaskowski j PO to szambo.Wiemy,że z PIS są sprawy,które nas róznią,ale więcej łączy.Polska racja stanu wymaga od nas poparcia i głosowania za DUDĄ.Bądźmy realistami czego uczył nas Dmowski.Prawie nigdy nie można zrealizować 100% tego co chcemy,ale lepiej przynajmniej 60% niż 0%.DUDA musi wygrać,przy wszystkich swoich niedoskonałościach,gdyż Trzaskowski byłby wielkim nieszczęściem dla Polski.

  1. Anna mówi

   Bądź realistą! Za dużo było obelg i wyzwisk w stronę narodowych patriotów popełnionych świadomie przez polityków PiS-u!

   Sakiewicz powinien przeprosić Konfederację za wyzwiska i obelgi pod ich adresem oraz PiS w trybie expressowym powinien uchwalić ustawę 447! Inaczej PiS NIE pozyska wyborców Konfederacji.

  2. adam mówi

   konfederacja ma taki rozrzut swiatopogladowy ze tylko kwestią czasu jest jak sie rozleci. W dodatku głosuje razem z najgorszymi komuchami. I to sa konfederaci – Chyba tylko z nazwy. Jątrzenie wychodzi im najlepiej

  3. jarosław odessa kalkstein mówi

   Anno, dziękuję Tobie za mądrość. Szkoda że judeobolszewia ma kasę i czas na trollowanie Ciebie i innych zainteresowanych obroną naszej pięknej i bogatej, acz rozkradanej ojczyzny.
   Ja też bym zagłosował z ciężkim sercem za Adrianem, GDYBY jakimś cudem PODPISAŁ STOP447,
   ale Adrian i żoliborski bałagan to grupa polityków niezależnych …od polskiego interesu narodowego:(
   Może jakieś obchody w Auschwitz? może jak nie w styczniu to w rocznicę pierwszego transportu POLAKÓW tamże? może porozmawiajmy o IPN i willi mosadu? co z ochroną dobrego imienia Polaków w historii XX wieku?

  4. Anna mówi

   Bądź realistą! Za dużo było obelg i wyzwisk w stronę narodowych patriotów popełnionych świadomie przez polityków PiS-u!

   Sakiewicz powinien przeprosić Konfederację za wyzwiska i obelgi pod ich adresem oraz PiS w trybie expressowym powinien uchwalić ustawę STOP447 inaczej NIE pozyska wyborców Konfederacji.

  5. marju73 mówi

   Z żydopolinem łączy nas tyle samo co Trzaskowskim agentem Bilderbergów czyli nic. Popisy chcą rękami wyborców Konfederacji wybrać „mniejsze” zło. Bydlaki reklamujące tu popisy gówno próbują sprzedać jako perfumerię..Bydlaki z PO i bydlaki z PiS to ta sama agenda NWO.

  6. Jaca mówi

   Zgadzam się w 100%

  7. Meg mówi

   Mówienie o „niedoskonałościach” Dudy jest kuriozalne, tak samo jak mówienie o magicznych 60%. Ja nie mam żadnych złudzeń co do Dudy, natomiast zagłosuję na niego ale tylko dlatego, że udawanie patrioty jest mniej demoralizujące niż duma z bycia antypatriotą. Ponadto skoro Duda udaje prawicowego, katolickiego i patriotycznego to można go z tego punktować, wywierać jakąś presję, bo postępuje zupełnie nie tak jak mówi. A Trzaskowski jest tęczowy i postępuje tęczowo, i o czym tu gadać?

 4. z-k mówi

  Jeden i drugi szachrajskiej międzynarodówce by nas opędzlował. To nawet wstyd by 40 milionowemu narodowi prezydentował rzecznik obcych interesów ale jest coś takiego jak zło mniejsze i zło większe, które zwie się Czajkowski. Zostając w domu głosujemy za złem większym

  1. Anna mówi

   ZŁO jest zawsze złem !

   Gwoli PRZYPOMNIENIA, dla tych którzy chcieliby poprzeć „mniejsze zło” z PiS-u, Jakub Kulesza (Konfederacja) przytoczył fragment rozmowy z posłem PiS Adamem Lipińskim, przeprowadzonej w Polsat News po jesiennych wyborach parlamentarnych, w której poseł Lipiński z PiS powiedział:

   „Myśmy przyjęli takie założenie, że dla dobra Polski jest ważne, żeby NIE powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce”.

  2. tuszyn mówi

   Wypisujesz uparcie to co wszyscy wiedzą. Duda ze swoimi umizgami do żydów i banderowców jest irytujący ale Trzaskowski będzie gorszy i jeśli się obrazimy na obydwu to będziemy mieli Trzaskowskiego

  3. Anna mówi

   Dlatego nie należy iść do wyborów, ewentualnie oddać nieważny głos!

   Politycy PiS-u potrzebują zimnego prysznica, na otrzeźwienie, aby zrozumieć, że Polacy nie godzą się na socjalistyczne rozdawnictwo bez opamiętania, wysokie podatki, antypolską pro żydowską politykę oraz przyzwalanie na rozpowszechnianie ideologii LGBT.

   Nic się nie zmieni w Polsce, jeśli będziemy zawsze głosować na mniejsze zło!

  4. adam mówi

   Politykom Pisu nie zrobisz na złość nie idąc. Krzywde robisz sobie samemu i innym normalnie myslacym ludziom.

  5. Anna mówi

   @Adam, nie głosując na Dudę dajemy PiS czytelny sygnał, że mamy dosyć socjalistycznego programu tej partii i jego układu z PO i SLD.
   Należy zrobić wszystko aby pozbyć się układu z Magdalenki – POPiS-u

   PiS z PO na zmianę się zmieniają przy korycie, nawet wymieniają się liderami.

   Przecież Morawiecki to był doradca Tuska, a Duda należał do koszernej Unii Wolności, kiedy jej przewodniczącym był komuch z PZPR tow.Balcerowicz

  6. zawsze PRAWY mówi

   @Tuszyn, jesteś naiwny jak małe dziecko, które wierzy w świętego Mikołaja 😉 Przecież PiS nie wypowiedział nawet konwencji Stambulskiej przez 5 lat, PiS przyzwala na propagowanie ideologii LGBT w przestrzeni publicznej. Pozwala na „tęczowe piątki” w szkołach. PiS od PO odróżnia tylko retoryka propagandy, tzn. PiS mówi, że jest „przeciwko”, ale w praktyce „jest za”. Tak, jest w przypadku LGBT, ustawy 447 czy prawicy narodowej. Przypomnij sobie brutalną pacyfikację Marszu Niepodległości we Wrocławiu w 2019 roku, która została dokonana przez policję za zgodą MSWiA.

  7. antyPOPiS mówi

   @Tuszyn, nie chodzi o to kto z PO/PISu częściej się sq+rwił, istotne co będzie po wyborach. Dalej cała władza w rękach PiSu, oznacza utrwalanie socjalistycznych rozwiązań w gospodarce, i katastrofę ekonomiczną która otworzy drogę do rządów lewactwu tęczowo-EU-piejskiemu. Bez względu na wynik wyborów dla PiSu Konfederacja będzie największym wrogiem. Raz że demaskuje prawdziwe oblicze hybrydy sanacji z socjalizmem reformowanej czosnkiem i USraelskim wasalstwem. Dwa, pokazuje jaj powinna działać prawica…

  8. jarosław odessa kalkstein mówi

   AntyPOPiS – to określenie przez ostatnie kilkanaście lat mnie opisuje; jestem przeciw mafiom, lożom i partyjniactwu serwowanemu za rządów POPiS.
   Nawet na stronie wprawo.pl jest nawała wasalnych z POPiSu.
   Trzaskowski nie zepsuje więcej niż pis w ciągłości prezydentury, nie można oddać władzy w ręce partii szydów z uKrainy.
   STOP 447

 5. Alek mówi

  Do wyborów jeszcze tydzień. Dajmy kandydatom szansę jeszcze powalczyć.
  Może uchwalą any447, albo wypowiedzą konwencję stambulską, albo ustalą termin dekarbonizacji dopiero na rok 2219, albo uchwalą ochronę życia, a może stop pedofilii — są ustawy, które załatwiano w 24 godziny, więc tydzień to naprawdę wystarczająco dużo czasu.
  A warto też pamiętać, że jak ktoś tam ze złości rzucił w potrzebującego chlebem, to Bóg policzył mu to za dobry uczynek, choć nie miał takiej intencji rzucający.

  1. Anna mówi

   PiS nie ma większości w senacie i PO może ustawę przetrzymać przez 1 miesiąc. Niestety na chwilę obecną PiS nawet nie wyraziło ochoty zająć się tymi ustawami przed II turą. PiS sądzi, że metodami socjotechnicznymi (kłamstwami) będą w stanie przeciągnąć na swoją stronę elektorat Konfederacji.

   Kulesza o apelu Bąkiewicza: „Nie chcemy popierać komunistów ani z jednego ani z drugiego obozu POPiSu” https://www.youtube.com/watch?v=cA9AzRBipzw

  2. adam mówi

   Przeciez konfederacja głosuje zawsze z komuchami z SLD PO i PSL. WIec przeciez od dawna ich popieraja

  3. Anna mówi

   Znowu KŁAMIESZ! To PiS zawsze głosuje w kluczowych sprawach razem z PO i SLD.
   Tak było w przypadku projektu ustawy STOP 447, konwencji stambulskiej, zmiany ustawy o IPN (na rozkaz Izraela) czy ustaw dotyczących podwyższania podatków przez PiS.

   Tak, na marginesie w PiS, podobnie jak w PO i SLD aż roi się od komuchów z PZPR. Gwoli przypomnienia: tow.Piotrowicz, tow.Czabański, tow.R.Czarnecki, tow.Jasiński czy tow.Saryusz-Wolski
   I pewnie, dlatego PiS tak łatwo dogaduje się z PO i SLD. Wszak kruk krukowi oka nie wykolw

 6. marju73 mówi

  Niestety to tylko pobożne życzenia. Niestety. W 24 godziny to załatwia się ustawę jak bandyci żydowscy nacisną podwykonawców.

  1. jarosław odessa kalkstein mówi

   I na taką szybką ścieżkę legislacyjną po tym ZAMRAŻANIU OBYWATELSKICH RUCHÓW liczę do końca tygodnia.

 7. Piotr mówi

  Anno mądrą kobietą jesteś. Przez pięć lat PIS nie zrobił niczego, aby pozyskać ludzi z Konfederacji. Najmniejszego przyjaznego gestu. Wręcz przeciwnie. Zwalczali zajadlej niż PO. To wszystko wskazuje, że i PIS, jak i PO dostaje rozkazy z tego samego centrum decyzyjnego. Kalkstein sobie wymyślił, że jako patrioci damy się nabrać na puste frazesy dla idiotów. Oba ugrupowania reprezentują żydowskie interesy. Trzaskowski żydobolszewii (gówno wyborcze i tvn), a Kornhauser Juda złodziei z przedsiębiorstwa holocaust. My Naród jesteśmy zwierzyną, którą chcą rozszarpać. Obie frakcje niech spadają do państwa położonego w Palestynie. Niech tam startują w wyborach. Polska potrzebuje polskiego prezydenta, a nie żyda. Dosyć już: Balcerowiczów, Mazowieckich, Kuroniów, Geremków, Kwaśniewskich, a teraz Trzaskowskich i Dudy i całej żydowskiej bandy. Naiwniaków optujących „za mniejszym złem” przestrzegam – judeopisowcy oddadzą Ojczyznę szubrawcom, tak jak oddali żydom symbol eksterminacji przede wszystkim Narodu Polskiego – Auschwitz. Nie można mieć złudzeń. To jest dokładnie to samo ZŁO.

  1. stef mówi

   konfederacja to partia sezonowa typu kukiz palikot nowoczesna . dzis jest jutro nie ma. Czy tam ktoś cos budującego powiedział w sejmie od nich oprócz plucia? Znalazła sie grupa 11 chłopców i myśli ze wisle kijem zawróci. Naiwne dzieci.

 8. Flex mówi

  PISok z J. Kaczyńskim by utrzymać się „w siodle” praktycznie kopiuje drogę PASOK z Papandreu. Gdzie dotarła Grecja ze swoim socjalizmem każdy wie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.