„Bezczelni są panowie z PiS i zuchwali”. Mentzen ostro o zagrywkach propagandowych obozu rządzącego

Sławomir Mentzen/ fot. Facebook
20

PiS i PO usiłują przekonać wyborców Krzysztofa Bosaka, żeby w II turze zagłosowali na ich kandydata. O ile politycy PO przymilają się do wolnościowców, a nawet do narodowców, o tyle propaganda obozu rządzącego idzie na rympał i stara się przekonać Polaków, że politycy Konfederacji wspierają Andrzeja Dudę, a nawet chwalą politykę gospodarczą PiS. Tego nie zdzierżył Sławomir Mentzen i w ostrych słowach odpowiedział na te bezczelne insynuacje.

– Poseł PiS w TVP stwierdził, że Sławomir Mentzen „niejednokrotnie chwalił PiS za to co robimy, chwalił wprowadzane przez PiS rozwiązania podatkowe”. Bezczelni są panowie z PiS i zuchwali – napisał Menzen na Facebooku. Stwierdził też, że politycy PiS najwyraźniej nie rozumieją tego, co mówi, więc im to wyjaśni.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Rząd PiS jest prawdziwą tragedią dla polskiej gospodarki. Doprowadziliście najpierw do zatrzymania, a następnie od odwrócenia transformacji polskiej gospodarki. Przestaliśmy iść w kierunku wolnego rynku, zaczęliśmy wracać do PRL. Wprowadziliście nas na drogę grecką, prowadzącą do olbrzymich wydatków socjalnych i wysokich podatków. Zabijacie w ludziach przedsiębiorczość i zaradność, wmawiacie im, że powinni liczyć na zasiłek zamiast na siebie. Podnosicie podatki i ciągle komplikujecie prawo podatkowe. Dobijacie podatkami i coraz to nowymi obowiązkami sprawozdawczymi uczciwych przedsiębiorców, a ludziom wmawiacie, że pieniądze zabieracie złodziejom. Mamy najbardziej skomplikowany w całej UE podatek VAT, którego rozliczenie zajmuje trzy razy więcej czasu niż średnia unijna. W całym OECD tylko Francja ma gorszy system podatkowy od Polski – pisze Mentzen.

Wyjaśnia też w jaki sposób PiS psuje dobre rozwiązania, na których rzekomo się wzoruje. Oświadcza również, że nie ma najmniejszych wątpliwości, iż w następnych latach PiS będzie dalej podnosić podatki i komplikować życie przedsiębiorcom.

– Idziecie pełną parą w kierunku państwa etatystycznego, rządzonego przez urzędników, zdominowanego przez wielkie spółki państwowe zarządzane przez polityków. Promujecie socjalizm zupełnie wprost. Premier Morawiecki mówił nawet, że „robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii PiS”. Chcecie przekupić Polaków ich własnymi pieniędzmi, demoralizować ich rozdawnictwem i obrócić przeciw przedsiębiorcom i pracodawcom. Gardzicie klasą średnią i ludźmi którzy chcą brać życie we własne ręce, chcą się bogacić i budować silną prywatną gospodarkę – pisze polityk Konfederacji.

Na zakończenie Mentzen wskazuje, że na takiej polityce długoterminowo stracą wyborcy PiS. – Do jasnej cholery, nie kłamcie, że ja te patologiczne i zdegenerowane pomysły chwalę lub popieram – podsumowuje.

Poseł PiS w TVP stwierdził, że Sławomir Mentzen "niejednokrotnie chwalił PiS za to co robimy, chwalił wprowadzane przez…

Posted by Sławomir Mentzen on Wednesday, July 1, 2020

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

HIT! Sławomir Mentzen opisał zakładanie spółki w Polsce: „W jeden dzień zdanża Pan? Nie, ale i tak mam dobrze”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Głosujmy na Dudę,na Miłość Boską,nie ma innego wyjścia.Traskowski to haos,lewactwo,złodziejstwo LGBT i gazowana trzaskowianka a WIśle.Od Traskowskiego zachowaj nas Boże!!!

  1. Anna mówi

   Wybór pomiędzy Dudą z 🔯 PiSraela a tęczowym, resortowym Rafaelą 👹 Trzaskowskim od TW „Justyny” z SB, to wybór, jak pomiędzy dżumą a cholerą. Wszak obaj należą do lewacko-koszernego POPiS-u z Magdalenki. 👎

   Przypomnę, że w kwestii projektu ustawy STOP-447, PiS i PO głosowały, jak jeden mąż, tak samo! Trzaskowski podpisał kartę LGBT, a Duda zaprosił aktywistów LGBT do pałacu prezydenckiego !
   Ponad to zarówno w PO i w PiS są postkomuniści z sowieckiej, antypolskiej PZPR!

   PiS przez 5 lat rządów (mający w 2015 większość w sejmie i senacie) nie rozliczył ani jednego złodzieja z PO-PSL i SLD oraz z SB i WSI. Komunistyczna, złodziejska bezpieka z SB i WSI, jest tak samo bezkarna pod rządami PiS-u, jak za czasów PO-PSL i SLD! Czy stała się jakaś krzywda dla SB-ków, np. TW „Zegarek” Solorz vel Krok, TW „Ernest” L.Czarnecki czy dla klanu żydokomuchów Kulczyków? Retoryczne pytanie!!!

   Dlatego prawdziwy, polski 💕 PATRIOTA o prawicowych poglądach nie powinien uczestniczyć w głosowaniu w II turze, bo NIGDY nie należy wybierać mniejszego zła. Tylko zawsze większe dobro, jak mawia Grzegorz Braun, a niestety nie mamy Krzysztofa Bosaka w II turze.😟

  2. antyPOPiS mówi

   PiSowska mafia zadłuża Polskę na ponad miliard dziennie, pod przykrywką tzw 'tarczy kryzysowej’ przyznali sobie „złotą kartę” dzięki której grabią i zadłużają przyszłe pokolenia bez żadnej kontroli i konsekwencji. Żerowanie na głupocie i naiwności pasożytniczej i roszczeniowej części społeczeństwa, przez zwiększanie rozdawnictwa, dla przyszłości kraju oznacza parafrazując „klasyka”, nie będzie Grecji, będzie kacaPiSka Wenezuela. Tu nie chodzi o wybór jednego czy drugiego POPISowego cwaniaka, chodzi o powstrzymanie socjalistycznej sraczki różowych neobolszewików żoliborskiego satrapy….

 2. Anna mówi

  PYTANIA Krzysztofa 💕 BOSAKA do Andrzeja🔯DUDY:

  – Panie prezydencie, jak to się stało, że przez pięć lat, kiedy organizował Pan pozorowaną debatę konstytucyjną, nie zaprosił Pan nikogo z naszych środowisk do tej dyskusji? Jak to jest, że chciał Pan wpisać Unię Europejską do konstytucji? Jak to jest, że znalazł Pan czas na spotykanie się z działaczami LGBT, a nie znalazł Pan nigdy czasu na spotkanie się z działaczami środowiska wolnościowego, tradycjonalistycznego czy narodowego? Jak to jest, że w komitecie obchodów stulecia odzyskania niepodległości znalazło się miejsce dla partii Razem, a nie znalazło się dla Stowarzyszenia Marsz Niepodległości? Jak to jest, że potępia Pan nacjonalizm przy różnych okazjach, opowiada o wielokulturowości i państwie Polin, a nie jest Pan w stanie odrzucić żydowskich roszczeń majątkowych ze Stanów Zjednoczonych? Jak to jest, że nie udało się zaproponować przez pięć lat ani jednej konserwatywnej ustawy, np. ustawy domykającej system edukacyjny w sprawach LGBT, żeby nie było Tęczowych Piątków? Albo ustawa o pełnej ochronie życia nienarodzonego? Jak to jest, że nie udało się doprowadzić do wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej? Jak to jest, że podpisał Pan trzydzieści ustaw podnoszących podatki i wprowadzających nowe daniny? Jak to jest, że bez szepnięcia słowa sprzeciwu akceptujemy nowe regulacje unijne niekorzystne dla nas w energetyce? Jak to jest, że popiera Pan zadłużanie całej Europy i przyznanie Unii Europejskiej nowych kompetencji?

  PS. Czy znowu dasz się nabrać na obietnice Dudy czy kłamstwa Trzaskowskiego?

 3. j-da mówi

  Wybór pomiędzy dwoma szachrajo-lokajami i każdy z nich merdając ogonkiem zrobi wszystko czego szachraje zażądają a le do cholery tylko nie czajkowski z jego odmieńcami, uchodźcami i prusactwem. Kto tego Mentzena prowadzi???

  1. Anna mówi

   A kto prowadzi Dudę? Może żyd Johny Daniels? 🙂
   Mentzen się wkurzył, bo PiS bezczelnie kłamie i manipuluje jego wypowiedziami. Tak trudno to zrozumieć? Może znowu będziesz insynuował o ruskich onucach i agentach Putina?

 4. Janina mówi

  Konfederaci !!! , uważacie się za PATRIOTÓW a chcecie głosować na Trzaśniętego . Mój Boże !!! , od takich patriotów – zdrajców , uchroń Nas Panie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Anna mówi

   I po co kłamiesz pisowski trollu? Konfederacja wydała oświadczenie, że NIE udziela POPARCIA żadnemu z kandydatów w II turze!

   I z tego powodu większość sympatyków Konfederacji nie weźmie udziału w II turze albo odda nieważny głos!

  2. z-k mówi

   Płaci ci czajkowski??? Wszyscy na wybory i poprzeć AD nie bacząc na jego pachoło-lokajstwo bo przejdzie czajkowski a to jedno totalne zło, z pachoło lokajstwem włącznie. POzostając w domu zapewniamy mu prezydenturę.

  3. Anna mówi

   Mi nikt nie płaci i dlatego mogę być obiektywna. W 2015 roku zagłosowałam na PiS i PAD-a i był to mój błąd, bo PiS upodobnił się do PO. W kluczowych sprawach dla Polski PiS i PO głosują zawsze tak samo! Tak było w przypadku ustawy STOP447, ustawy o IPN czy konwencji stambulskiej.

   Jak PiS chce pozyskać głosy narodowców, to niech wyjmie z „zamrażalki” projekt ustawy STOP-447 i uchwali tą ustawę. Dlaczego tego PiS nie chce zrobić? W imię czego polscy patrioci z Konfederacji mają poprzeć PAD-a?

   Jak na razie PiS i PO to jest to samo zło!

  4. antyPOPiS mówi

   @Z-K , sprawdź wpierw kompetencje prezydenta a potem strasz bzdetami. Bo choć trzaskowski prezentuje wszystko zło jakie niesie nowo-porządkowy „postęp”, to w zaistniałej sytuacji stanowi szczepionkę na PiSi socjalizm i ichni judeo-amerykański wasalizm. Nie ma żadnego racjonalnego powodu by popierać któregoś z PO/PiS-owców z pobudek moralnych, to z czystego wyrachowania, „zadośćuczynienia” PiSiej karykaturze prawicy i z troski o ekonomiczną przyszłość Polski, głosowanie przeciw Anrzejowi po żonie Korn-coś-tam, jest zasadne i usprawiedliwione,..

 5. Wojciech mówi

  Nikt nie rozszyfrował cytatu pana Mentzena? Dzielny wojak Szwejk gdy pewna szlachetnia urodzona panna ściskała żołnierzy jadących na front pomylił ją z prostytutką i skwitował właśnie: „bezczelne są te qwy i zuchwałe”…

 6. W K mówi

  Wiadomo było, że PiS i PO nie przegapią okazji, żeby skłócić Konfederację publikując i analizując, ile % jej wyborców poprze / poparło 1 albo 2 kandydata. Już widać w komentarzach nie tylko tu skuteczność tej metody. POPiS jest sprytny.

 7. Adam2 mówi

  Widać trwa nawalanka, nawet bardzo rozsądni publicyści z tego portalu, jak Pani Katarzyna Treter-Sierpińska, jej ulegli, niestety

  Wzajemne obrażanie i posty, w stylu trądzikowej gimbazy, to pożywka dla neomarksistowskich uwodzicieli z fujarkami w ręku, wyprowadzających prawicowych wyborców z kręgu decydentów politycznych.

  Napiszę spokojnie. Ja, „pisowiec” nigdy nie obrażałem wyborców konfederacji jakimiś „onucami”. A nawet, jeśli tak niektórzy mówili, to ze strony Konfederacji inwektywy były podobne, dla prawicy etatystycznej, z którą się identyfikuję, w rodzaju „pisowscy złodzieje”. Jednak przy decyzjach cywilizacyjnych, emocje odłóżmy na bok…
  Po drugie, jako wyborca A. Dudy, gdyby w II turze znalazł się – kiedykolwiek bądź – w konfrontacji z obozem III RP, jakikolwiek przedstawiciel Konfederacji, zagłosowałbym ZAWSZE za nim. To prosta kwestia zasad i przynależności cywilizacyjnej. Albo tęczowi, neomarksowscy Hunowie od Sorosa (jak np. Trzaskowski), albo różne podejścia i nieco inne jej rozumienie, ale jednak Cywilizacja Łacińska…

  Więc – wybierajcie wg sumienia, Szanowne Siostry i Bracia na Prawicy, z Konfederacji, a nie podszeptów ideowego Judasza o nazwisku Trzaskowski, który jeszcze niedawno nazywał Was „nazistami” …

  1. adam mówi

   Popierajcie zawsze mnie. K. Bosaka. Zawsze głosujemy przeciw PIS razem z PO SLD i PSL. Prawdziwi narodowcy

  2. Anna mówi

   Ruskimi onucami i agentami Putina nazywały Konfederatów powiązane z PiS-em media. I nie był to odosobniony przypadek, tylko zaplanowana przez PiS, zmasowana akcja wymierzona w narodową prawicę!

   Gwoli PRZYPOMNIENIA, dla tych którzy chcieliby poprzeć „mniejsze zło” z PiS-u, Jakub Kulesza (Konfederacja) przytoczył fragment rozmowy z posłem PiS Adamem Lipińskim, przeprowadzonej w Polsat News po jesiennych wyborach parlamentarnych, w której poseł Lipiński z PiS powiedział:

   „Myśmy przyjęli takie założenie, że dla dobra Polski jest ważne, żeby NIE powstała narodowa, nacjonalistyczna prawica w Polsce”.

 8. Piotr mówi

  Anno w pełni się z Tobą zgadzam. PIS i PO to dwa stronnictwa żydowskie. Jedni uważają się za pobożnych (pis), a drudzy bezbożni (po). To jest dokładnie to samo ZŁO. Jak prezydentem zostanie Juda (żona Kornhauser, córka żydówka), który o naszej Ojczyźnie mówi polin i sam nie wie ile jest w nim Polaka, a ile żyda. Mówi, że nie wiadomo ile w Nas Polakach płynie żydowskiej krwi. Panie Juda, to pewnie w Pańskim rodzie kobiety puszczały się z żydami (być może za pieniądze, bo żydzi są bogaci), małżeństwa mieszane to był zawsze mezalians. Więc ten Juda jak zostanie po raz drugi prezydentem, zaprzeda od razu Naszą Ojczyznę żydowskim złodziejom z przedsiębiorstwa holokaust. Nic go już nie powstrzyma. Zażydzony jest cały pis (Duda, Morawiecki, o którym żydowskie gazety pisały, że premierem Polski został żydowski bankier, Brudziński – brat żydów, mason Gowin, Gliński, Kaczyński). Te wybory, to kłótnia w ohydnej rodzinie. Trzaskowski żyd chroniący złodziei kamienic w Warszawie, uwielbiający Barucha Spinozę, otwarty wróg Polski. O nim przynajmniej wiemy, że jest wrogiem, a przed takim przyjacielem jak Juda, to broń nas Panie Boże (Z wrogami sobie poradzimy, chroń nas Panie Boże przed „przyjaciółmi”). W tej całej fatalnej dla Polski sytuacji przychylam się do opinii p. Stanisława Michalkiewicza. Trzeba pójść na wybory i obydwu żydów skreślić. Jak będzie dużo nieważnych głosów, a wyniki zbliżone, to zawrzeszczą się wzajemnie o fałszowanie wyborów. Trzaskowski jak zostanie prezydentem, to będzie musiał realizować cele swoich mocodawców. To jest wojna o to, kto będzie miał prawo Nas Polaków okradać. A gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta (KONFEDERACJA).

 9. adam mówi

  Co Pan Mentzen i jego konfederacja proponuje w zamian? Dobrowolny zus , dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne , dobrowolny obowiazek szkolny , dobrowolny podatek dochodowy – ogólnie WOLNOŚĆ Podatkowa . Z czego zamierza Pan finansowac np szpitale , z czego wypłacac emerytury , z czego finansowac armie , inne służby z czego wyplacac kase np na tarcze antykryzysową. Zejdz Pan na ziemie i odetnij sie od swojego guru Mikke Korwina bo Mikke tez podobne dyrdymały próbował ludziom wcisnąc i poparcie miał zawsze mizerne

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.