Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wyborca Polaków mówi

  Mam nadzieję, że PełO nigdy już nie dojdzie do władzy, ani żaden jej odłam np. PełO-bis, czyli Nowoczesna. Setki afer, a oni żadnej refleksji i tylko zamiatanie pod dywan. Panowie w garniturach i wystrojone i wytapetowane panie w białych rękawiczkach z kłamstwem na ustach, sprzedawali naszą Polskę za judaszowe srebrniki. Dobra wypracowane rękoma naszych ojców i dziadków pooddawali, a nas powsadzali w „zachodnie montownie” za zapomogi lub w samoloty do zachodnich państw. Tego Polacy nie wybaczą długo.

  1. Stanisław mówi

   I JA też.

 2. Darek mówi

  Pan Marian w Minela 20 mowil, ze trzeba zdelegalizowac KOD i PO. Ja tylko sie dziwie Panu Jackowi, ze tak obstaje przy ONR, szczegolnie po tym jak zostal przez nich potraktowany. Ja rozumiem ze Prawica musi sie laczyc a nie dzielic, ale zwyczajnie im nie ufam i to nie bezpodstawnie.

 3. Przebiśnieg mówi

  Żeby odpowiedzieć w sumie na proste niejasności, które pojawiają się w jednej z setek tysięcy jeśli nie milionów „nierozwikłanych na rozkaz” afer w Polsce na przestrzeni wieków należałoby sięgnąć do pouczających książek historyka Henryka Pająka, a także zapoznać się z podstawowymi pojęciami jak : hasbara, sztadlan, sayanim, kahał, sanhedryn, talmud , waad, Bolesław zwany Pobożnym , Kazimierz zwany Wielkim , masoneria i jej pochodzenie, Protokoły mędrców Syjonu itp. itd. Wtedy nie nastąpi tu zjawisko przypadkowości i jednostkowości, ale seryjności i powtarzalności.

 4. jacek mówi

  Od dawna apeluje,aby zdelegalizować mafijną organizację przestępczą,czyli platformę oszustów i złodziei.

 5. Krzysztof mówi

  Masz problem z filmami z youtube, na Twoim miejscu bym założył nowe konto, dałbym nowe zabezpieczenia niemożliwe do złamania, by filmy nie znikały. Jeśli ten film jest gdzieś w sieci to musiałbym pobrać na kompa program TORa, czyli serwer proxy, by móc ten film obejżeć, a przy okazji niemożliwe by było z jakiego kraju bym korzystał, oraz przede wszystkim mój adress-IP byłby nieznany/ niewidoczny. Wiem, że w tym programie jest kod kilka trylionów kombinacji na sekundę i ten projekt jest międzynarodowy.

  A co do delegalizacji PO to jak najbardziej popieram, ponieważ ta partia jest antypolska i chce nieszczęścia dla Polski i Polaków, a politycy tej partii powinni w zdecydowanej większości być skazani wyrokiem prawomocnym i gnić w więzieniach. Też uważam PO, że to był niemiecki rząd na uchodztwie.

  Trzeba też napisać, że przed wyborami wszelkie antysystemowe partie, czy ugrupowania, którzy wyznają wartości konserwatywne i patriotyczne ( a więc narodowcy, Kukiz, KORWIN, czy inne), powinne się połączyć by odzyskać Polskę dla Polaków i by Polską rządzili Polacy, a nie Żydzi, żydomasoni, banderowcy, czy inne zdrajcy Polski.
  I tutaj stworzyliście ugrupowanie, chyba Narodowy Front Polski, to powinno to tak zadziałać by Polacy przejmowali władzę w Samorządach jak i w Sejmie/ Senacie. Podobną inicjatywę chce stworzyć pan Konrad Daniel z Podziemna TV, możecie się razem dogadać by stworzyć wsp;ólną listę.
  https://www.youtube.com/watch?v=YYen6Rn-UOs&t=385s

  A co do głupoty, niewiedzy, czy innych podobnych czynników, tych, którzy głosują na PO, to ja uważam, że to jest nieporozumienie i głębokie oderwanie od rzeczywistości i posłużę się cytatem:
  „Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami” – George Orwell
  I tak wygląda prawda o takich „wyborcach.”

  1. wyborca Polaków mówi

   Jakże życzyłbym sobie zjednoczenia nie tylko tych ugrupowań, które wymieniłeś, ale także ludzi takich jak: Międlar, Kneblewski, Braun, Kukiz, Kękuś, Nowak, Wolniewicz, Gawroński, Kwiecień, Czerniak, Rybak i tysięcy innych Polaków Patriotów nie myślących przede wszystkim o swoim ego. Takie ugrupowanie zrobiłoby spustoszenie na polskiej scenie politycznej. Takie partie jak PO, Nowoczesna, Razem, SLD, a także PiS nie miałyby racji bytu. Panowie liczymy na Waszą solidarność. Bogatej Polsce potrzeba PILECKICH. Czy Wy jeszcze tego nie zauważacie? Raz na zawsze trzeba zlikwidować służby wrogie Polsce i Polakom i ukrócić ich budżety. Odsunąć tych, którym marzy się władza nad marionetkami naszych kolejnych rządów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.