Przerażający eksperyment w Niemczech! Przez 30 lat dzieci przekazywano pedofilom

4

Z raportu Uniwersytetu Hildsheim na temat działalności niemieckiego seksuologa Helmuta Kentlera wynika, że władze Berlina przez 30 lat celowo przekazywały dzieci w ręce pedofilów. Był to tzw. eksperyment Kentlera. Zbrodniarz nie poniósł za życia żadnej kary.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: SZOKUJĄCE! „Zabierają nam dzieci!” Rozpacz brytyjskiej Polonii. Powtórka z ’46?

Kentler w latach 70. świadomie kierował dzieci do opiekunów zastępczych ze skłonnościami pedofilskimi. Był przekonany, że kontakty seksualne między dziećmi i dorosłymi nie są szkodliwe. Dlatego dzieci odebrane patologicznym rodzinom lub żyjące na ulicach Berlina Zachodniego często trafiały pod opiekę samotnych rodziców zastępczych, mających już za sobą wyroki za przestępstwa seksualne – czytamy na RMF FM.

Pozornie wydawało się, że problemy dzieci zostały rozwiązane przez Urząd ds. Dzieci i Młodzieży (Jugendamt) – nie mieszkały już na ulicy, nie trafiały do domów dziecka, a pedofile nie szukali nowych ofiar, ponieważ tolerowano fakt, że mogli znęcać się nad wychowankami w obrębie własnych domów – podaje „Frankfurter Allgemeine Zeitung”.

FAZ zaznacza, że Kentler przekonał do swojego eksperymentu berliński Senat. W jego mniemaniu, pedofile zajmujący się dziećmi mieli mieć „umożliwioną społeczną integrację”.

Tzw. domy zastępcze dla celów eksperymentu powstały pod koniec lat 60. ubiegłego wieku i funkcjonowały jeszcze na początku obecnego stulecia, aż do 2003 roku. Koncepcję wspólnego mieszkania pedofila i dziecka zaakceptował berliński Senat oraz Jugendamt.

Kilka lat temu dwie ofiary zgłosiły się i opowiedziały swoją historię, od tego czasu badacze z Uniwersytetu w Hildesheim przeszukiwali akta i przeprowadzili wywiady – poinformował „Deutsche Welle”. Gazeta dodaje, że Kentler był w stałym kontakcie z dziećmi i pedofilami. Nigdy nie postawiono go w stan oskarżenia, zaś zanim ofiary zgłosiły się na policję, sprawy uległy przedawnieniu. Nie otrzymały nigdy jakiegokolwiek zadośćuczynienia.

ZOBACZ: J. Międlar: Recenzuję film o pedofilii wśród księży „Zabawa w chowanego” [WIDEO]

Liczby sprawców i ofiar do dziś nie ustalono. Jednym ze sprawców był Fritz H., który „opiekował się” w ciągu kilkunastu lat co najmniej 10-tką dzieci. Jedno z nich miało wiele niepełnosprawności i zmarło pod jego „opieką”. Trzy ofiary złożyły zeznania.

Nasz komentarz: O problemie odbierania dzieci i przekazywania ich pedofilom, pederastom i dewiantom różnej maści, informowaliśmy już na początku istnienia portalu, czyli w roku 2017. To problem większości krajów zachodniej, rzekomo demokratycznej Europy, gdzie w imię nowoczesnego „wychowania” dzieciom łamie się kręgosłupy przekazując w ręce etycznych degeneratów. To jest jeden z elementów projektu o nazwie Nowy Porządek Świata, którego realizację mainstream i usłużne im lewactwo próbuje sprowadzić do absurdu, a tych, który przed nim przestrzegają, uznać za bezrozumnych wariatów. Problem w tym, że tylko ofiara manipulacji nie spostrzeże, że „nowy”, bezduszny świat budowany jest na naszych oczach, czemu dowodzą publikowane wyżej fakty.

Źródło: kontrewolucja.net; źródło informacji: rmf.pl, Frankfurter Allgemeine Zeitung

Przeczytaj:

„Większość Brytyjczyków uważa polskich patriotów za nazistów”. Wywiad z Piotrem Szlachtowiczem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. markusl mówi

  Niemcy to jednak „ciekawy” przypadek… Nigdzie chyba na swiecie nie systematyzuje sie zbrodniczych pomyslow tak jak tam… Trzeba miec cos z mozgiem zeby akceptowac takie rzeczy. I tu nie chodzi o samego „naukowca” ale o tych wszystkich ktorzy to poparli..

 2. Hammurabi mówi

  Cóż… Bycie Niemcem to stan umysłu. Chociaż jeśli popatrzeć na Europę szerzej, nie sposób Oprzeć się wrażeniu, że pomimo bogactwa i potencjału jest pieczołowicie pudrowanym trupem. A jeśli jeszcze nie całkowitym trupem, to schorowaną, z lekka stygnącą już babcią na podtrzymujących funkcje życiowe kroplówkach, z którą wyrodne „zlewaczałe” dzieci i wnuki robią co chcą. „Reszta rodziny” patrzy na ten proceder w niemym zdumieniu i obawie o to, co jeszcze same posiadają. Obawa ta z kolei prowadzi do przyzwalania i bezczynności które w mniemaniu „reszty rodziny” pozwolą ocalić ich stan posiadania. To, że nic bardziej głupiego uczynić nie można, przekonają się już po nieuchronnym „zgonie babci”

 3. alois mówi

  niemiec to morderca, qrwa, złodziej i notoryczny kłamca! zawsze tak było i tak już pozostanie! szwabska mają wielkie ego, a w istocie to cyniczne, szubrawe buraki!

 4. staho mówi

  Dziecko się nie obroni . W filmie o brytyjskim sierocińcu chłopcy gdy dorośli zapłacili swoim
  ,,opikunom ,, ołowiem. To dobra zapłata .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.