Protest przeciw korona-restrykcjom we Wrocławiu rozwiązany za brak maseczek. Sutryk zapowiada konsekwencje prawne wobec organizatorów [WIDEO]

protest we Wrocławiu/ fot. screen
17

 

W sobotę (10.10.2020), w ramach ogólnopolskiego protestu przeciw restrykcjom epidemicznym, odbyła się demonstracja we Wrocławiu. Po ok. godzinie zgromadzenie zostało rozwiązane przez urzędniczkę ratusza, Agatę Bukowską. To ona rozwiązała również Marsz Polaków 11 listopada  2019 roku. Sąd Okręgowy we Wrocławiu uznał decyzję Bukowskiej za bezprawie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: Sąd orzekł, że delegalizacja marszu 11.11.2019 we Wrocławiu była bezprawiem! [UZASADNIENIE POSTANOWIENIA]

W sobotniej manifestacji udział wzięła m.in. lekarz Anna Martynowska, pozbawiona prawa do wykonywania zawodu za podważanie sensu absurdalnych restrykcji wprowadzonych w ramach tzw. walki z pandemią koronawirusa. Martynowska wskazała też, że testy są niewiarygodne. Ukarano ja za to, że miała odwagę głośno powiedzieć rzeczy oczywiste.

ZOBACZ: Skrytykowała koronawirusową psychozę. Sąd Lekarski ukarał ją zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu [POSTANOWIENIE Z UZASADNIENIEM]

Pomimo rozwiązania zgromadzenia demonstracja trwała nadal. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na protest w Warszawie zaplanowany na 24 października.

"Pandemia to ściema" – Wrocław

Posted by Wprawo.pl on Saturday, October 10, 2020

Protest wywołał wściekłość prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, który dał wyraz swojej frustracji w agresywnym wpisie na Facebooku i zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji prawnych. – Obrażony prof. K. Simon, obrażeni wrocławscy lekarze, wszyscy obrażeni. Ale nie to najważniejsze. Obrażony zdrowy rozsądek i zagrożone nasze bezpieczeństwo. Nie ma na to zgody! (…) Na takie sytuacje we Wrocławiu nie pozwolimy! – grzmi Sutryk.

Antycovidowskie zgromadzenie na Rynku wrocławskim rozwiązane. Nie dochowali reżimu sanitarnego obowiązującego od dzisiaj…

Posted by Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk on Saturday, October 10, 2020

Czyżby prezydentowi Wrocławia marzyła się kolejna brutalna pacyfikacja z polewaczkami, gazem i pałowaniem? I on ma czelność ubolewać, że „obywatel nie ma zaufania do władzy”. Sam ciężko na ten brak zaufania zapracował. Na brak zaufania zapracował także rząd wydając idiotyczne, bezprawne rozporządzenia paraliżujące gospodarkę, służbę zdrowia i niszczące życie społeczne w imię walki z wirusem, który stanowi zagrożenie na poziomie grypy. Dość tej korona-hucpy. Dajcie nam normalnie żyć! 

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Nie przyjmujcie mandatów! Oświadczenie do przedstawienia policji podczas interwencji ws. maseczek

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Halina mówi

  Niech wszyscy przestraszeni i obrażeni antycovidowym zgromadzeniem i protestem wolnych obywateli wypiszą się z pracy i zamkną w swoich domach w oczekiwaniu na szczepionkę. Polacy zmuszeni są do utrzymywania szkodników i pasożytów na urzędach, niestety

  1. Matka Polka mówi

   Do pracy możesz chodzić w maseczkach, stosując się też do różnych innych zaleceń ograniczających ryzyko zakażenia. Nie porównuj tego że zlotem jakichś gamoni od Brauna stwarzających tego typu zagrożenie.

  2. NACZELNIK PAŃSTWA mówi

   A ty możesz zamknąć mordę i pisać na Berdyczów, SzmatoPółko ze schizą świro-19,99.

 2. W K mówi

  U mnie w mieście i w większości innych miast nikt nie robił problemów. Sutryk, jak zawsze, ma odchył od normy.

 3. Andaluzja mówi

  parch – sodomita. oto obraz wroclawskich a raczej wysiedlonych z Bieszczad,ukrainskich elit.

 4. Zbigniew mówi

  Z tego wpisu wynika, ze Sutryk chyba nalezy do tych co nie czytaja polskich ksiazek i nie mysla po polsku – az mnie zaciekawilo co robili jego przodkowie.

  Caly czas myli mu sie – nasze, wasze….

  Jak ktos dostaje stanowisko niewytlumaczalnym cudem to jest chyba Cudak.

  1. anonim mówi

   Wystarczy spojrzeć na jego facjatę, żeby stwierdzić że pochodzi od tych co kiedyś tzw. profesor bartoszewski mówił ,,Polaków bałem się bardziej niż Niemców”

 5. Kumura mówi

  Zróbcie Sutrykowi referendum, to się dowie skąd mu nogi wyrastają

  1. Andaluzja mówi

   kto ma to referendum zrobic? Ukraincy,z akcji Wisla?

 6. Jaro mówi

  Brawo Wrocław, ale wybierajcie rozsądnie…

 7. anonim mówi

  Kim ty jesteś lewaku terroryzujący Wrocłąwian, którzy nie chcą poddawać się temu obłędowi? Czy odpowiedziałeś za wypuszczenie bandytów przebranych w kamizelki z napisem policja na patriotów w Marszu Niepodległości 11.11.2019 r. Za twoich rządów Wrocław stał się szambem mulikulti, gdzie nachodźca ma większe prawa niż Polak.

 8. Anton mówi

  Jak widać Wrocław już totalnie opanowany i okupowany przez satanistów masonów !
  wspierajcie mieszkańcy Wrocławia Jacka Międlara , bo to wspaniały i odważny patriota -narodowiec -chociaż ciągle trwa w apostazji z posoborowym judo -protestanckim ” kościele „. Mam nadzieję , że nawróci się i powróci na łono KK-go w Tradycji .

 9. Grzegorz mówi

  Wczoraj Wrocław rozwiązał marsz przeciwko ograniczaniu praw obywatelskich dziś miasto zorganizowało rozgrywki piłkarskie na Kłokoczycach przy pełnej widowni może już nie ma wirusa? Tak samo jak nie było przy marszu LGBT
  Absurdy gonią absurdy.

 10. Mira mówi

  sutryk spokojnie czekaj na Polaków-patriotów, zdejmij maskę, bo mózg już ci nie pracuje, biedny mały człowieku

 11. ikss67 mówi

  Kundel na smyczy zaszczekał, ale karawana idzie dalej.

 12. Wilk mówi

  A CZY PAN SUTRYK ZROBIL COKOLWIEK W SPRAWIE LÓDOBUJCZYCH TESTUW NA LUDZIACH JAKICH DOPUSZCZAJA SIE KOSMICI I MASONERJA?! INFORMOWALEM WLADZE O MOIM PORWANIU I WTYKANIU MI SONDY ANALNEJ I WSZCZEPIENIU CZIPA. I CO I NIC!

 13. Kuszelassss mówi

  Kto jeszcze wierzy, że gadanina i tuptanie po asfalcie coś zmienią? Jak długo można się uczyć, 100 lat? 200? Od ’45 minęło 75 i chyba jest jasne, że bezkrwawa transformacja to żydowski humbug! Teraz 'polaków’ na ulicach żydłacka policja traktuje gazem z pojemnika, jak pluskwy. I to pluskwom wystarczy, uciekają do swoich kryjówek.

  A los pluskiew zawsze jest taki sam, zostaną wytrute!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.