Propaganda ponad wszystko! PiS zwiększa roczne dofinansowanie TVP na 2,7 mld zł

Fot. TVP
3

W środę (30.11.2022), na posiedzeniu sejmowej Komisji Finansów, posłowie PiS przegłosowali poprawkę przyznającą Telewizji Polskiej dofinansowanie roczne w wysokości 2,7 mld zł. Dotychczas TVP otrzymywała z budżetu 2 mld zł. W przyszłym roku ma być o 700 mln więcej.

Wsparcie - darowizny

Rok 2023 jest rokiem wyborczym. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że rządowa propaganda otrzyma zwiększony zastrzyk finansowy. Wybory same się nie wygrają. Trzeba wyborcom wytłumaczyć, że czarne jest białe, a białe jest czarne, czyli że rząd odnosi same sukcesy i jest najlepszym rządem na świecie. Inaczej „ciemny lud” mógłby zacząć myśleć, że jest inaczej. A przecież do tego nie można dopuścić. Propaganda ponad wszystko!

– Nie będzie na szkoły, szpitale, wojsko, policję – ale na to dadzą – skomentował poseł Konfederacji Robert Winnicki.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Gdzie godność, gdzie honor, gdzie służba Rzeczypospolitej?!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. W K mówi

    Gdy tylko uchwalą prawo umożliwiające wywłaszczanie w razie potrzeby, dostaną dużo kredytów i pieniędzy w Polsce wystarczy na wszystko.

  2. verizanus mówi

    Polska to bogate państwo. Wysokie uposażenia dla funkcjonariuszy moskiewskiego okupacyjnego reżimu PRL, wygoda dla kryminalistów w więzieniach, utrzymywanie poddanych wschodnich bossów. USA na to nie stać a III RP czemu nie? Dlatego musi być dużo kasy na speców w telewizorze, którzy wyjaśnią skąd się to bogactwo bierze 😉

  3. Shadow mówi

    Te sejmowe świnie nie mają ani wstydu, ani honoru, ani przyzwoitości.Precz z banda ‘okrągłego stolca”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.