Propaganda dla naiwnych! TVP Info w obronie polityki migracyjnej rządu: „Nie będzie stref szariatu”

Uzbecy / Fot. JoeMonster
20

Coraz większy niepokój Polaków wywołują informacje o polityce migracyjnej rządu premiera Morawieckiego. Do Polski trafia coraz liczniejsza grupa imigrantów z krajów islamskich. Z danych opublikowanych na portalu rządowym migracje.gov.pl wynika, że w 2017 r. Wojewoda Mazowiecki przyjął 6 tys. migrantów z krajów Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji. Łączna liczba migrantów z tych regionów przyjęta do Polski w tym czasie to ponad 10 tys. osób (pisaliśmy o tym na portalu wPrawo.pl w styczniu 2018 r.). Kolejne tysiące muzułmanów trafią do Polski już niedługo, m.in. 3 tysiące pracowników z Uzbekistanu, czyli kraju stanowiącego bazę rekrutacyjną dla ISIS. To musi budzić niepokój wyborców Prawa i Sprawiedliwości, którzy głosowali na tę partię dlatego, że obiecała im Polskę bez islamskich nachodźców.

Konieczność sprowadzania imigrantów PiS tłumaczy „brakiem rąk do pracy”. Ale przecież tak samo zaczynało się w państwach Europy Zachodniej. A dziś jak to wygląda? Strefy szariatu i islamscy zamachowcy. Miłe złego początki, lecz koniec żałosny. Polacy nie chcą być mądrzy po szkodzie i krytykują PiS, a nawet deklarują, że już na tę partię nie zagłosują, ponieważ zostali oszukani.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sukurs rządzącym pospieszył portal TVP Info zamieszczając 1 września br. artykuł Witolda Repetowicza pt. „Migrant i uchodźca to nie to samo”. Tezą artykułu jest stwierdzenie, że Prawo i Sprawiedliwość wywiązuje się ze swojej obietnicy wyborczej, ponieważ nie zgadza się na przymusową relokację tzw. uchodźców z unijnego rozdzielnika. Autor artykułu stwierdza wprost, że PiS nigdy nie obiecywało, iż nie będzie przyjmować autentycznych uchodźców i legalnych migrantów nawet jeśli są muzułmanami.

PiS nigdy nie deklarowało, że Polska nie będzie przyjmować uchodźców, w tym muzułmanów. Nigdy również nie twierdziło, że nie wpuści do Polski żadnego muzułmańskiego imigranta. Obóz rządzący w Polsce deklarował natomiast, że nie pozwoli na to, by przyjeżdżali do naszego kraju nielegalni imigranci, których tożsamości nie można zweryfikować” – pisze Repetowicz.

Artykuł kończy się takim oto stwierdzeniem: „W przypadku legalnej imigracji doskonale wiemy, kogo przyjmujemy i po co. Fakt, że są wśród tych osób muzułmanie, jest bez znaczenia, bo – wbrew narracji oszczerców – Polska nie jest ani islamofobiczna, ani rasistowska. Nie będzie jednak w Polsce żadnych stref szariatu czy zgody na rozwój ruchów islamistycznych. Istotne są tu proporcje. Nie jest to migracja masowa, która mogłaby zagrozić bezpieczeństwu kulturowemu Polski”.

Na jakiej podstawie Repetowicz optymistycznie twierdzi, że sprowadzanie do Polski islamskich imigrantów nie doprowadzi do powstania stref szariatu i rozwoju ruchów islamistycznych? Realia Europy Zachodniej pokazują, że jest wprost przeciwnie. Otwieranie się na przybyszów z krajów muzułmańskich prowadzi do stref szariatu i rozwijania się ruchów islamistycznych. Muzułmanie mają w nosie, czy państwa, do których trafili, wyrażają na to zgodę, czy nie. I nie ma żadnego znaczenia, czy trafili do Europy jako „uchodźcy”, czy „imigranci”. Dlatego zapewnienia Witolda Repetowicza, wygłoszone w obronie Prawa i Sprawiedliwości sprowadzającego do Polski muzułmanów, są po prostu kuriozalne. „Ciemny lud” tego nie kupi.

Źródło cytatów: tvp.info

Zobacz też:

Merkel chwali Morawieckiego za przyjmowanie uchodźców! Zostaliśmy oszukani [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. goj mówi

  A to dobre, pisiorki nie pozwolą na strefy szariatu 😀 Zachód ma o wiele więcej pieniędzy, doświadczeń, więcej i lepiej wyszkolone służby wywiadowcze i bezpieczeństwa, a strefy szariatu i tak powstają.

  1. Piotr mówi

   Bo sa poprawni polityczni sterroryzowani lewactwem

  2. Goj mówi

   A u nas nie są? Nasz kraj też idzie w tym kierunku, błyskawicznie.

 2. goj mówi

  Dziwne, nie ma rąk do pracy, a ja od dwóch miesięcy nie mogę jej znaleźć, bo na jedno stanowisko jest 100 chętnych.

 3. Jacek NH mówi

  Rząd PiS po kryjomu sprowadza muzułmańskich imigrantów do Polski. Polska podpisała umowę dwustronną z Uzbekistanem i z innymi państwami azjatyckimi dotyczące przyjmowania pracowników do Polski. Stawki godzinowe za pracę przyznane tym zagranicznym pracownikom są znacznie wyższe niż pracowników polskich. Za to był pochwalony przez kanclerz Merkel?

 4. Ziko mówi

  Jak sie wyzwolic spod niewoli zydochazarskiejmasonskiej itd

 5. ZbulwersowanyL mówi

  Jeśli do kilkunastu milionów Żydów i dwuzydzian doda się kilka milionów zazydzonych folksdeutschow, kilka milionów kacapow i rusofili, kilka milionów ukrow i kilka milionów nowych spadochroniarzy z Azji i Afryki to w Polsce zostaje jedynie kilka milionów Polaków, którzy nawet nie mają swojej zauwazalnej reprezentacji w sejmie czy senacie.

  1. ZbulwersowanyL mówi

   Jednym z folksdeutschow jest niejaki Żerko, który na konferencji dot.roszczeń od Niemców stwierdził, że Polska się ich zrzekła A ci co twierdzą inaczej to świry. Można o tym przeczytać u Brauna, choć jego wypowiedź nagłaśnialo wczoraj bezkrytycznie Polskie Radio publiczne ! Czy to nie skandal i zdrada ?!

 6. Grand Admiral Thrawn mówi

  Powiem tak – na PiS i PO ani resztę lewackich partii nie zagłosuję więcej! Totalna opozycja chciała w Polsce uchodźców i przerżnęła wybory! Za to PiS zobowiązał się do nie przyjmowania uchodźców, promowania Polskich firm, uratowania Polskich kopalń, a przede wszystkim za powstrzymanie wiatrakowego szaleństwa! Wszystkie obietnice wyborcze w odróżnieniu od Pani Szydło, Pan Morawiecki złamał i się z tym co najlepsze nie kryje! Tak więc Polacy – żydowski projekt Babel w toku!

 7. Malwinska mówi

  PiS to najbardziej zdradziecka, podstępna i zakłamana partia w historii Polski.

 8. Ink mówi

  Ciekawe dlaczego brakuje rąk do pracy i dlaczego buduje sie więcej mieszkań,jak jest spadek urodzeń i teoretycznie powinno wystarczyć bez przyjmowania obcokrajowców

 9. Andy mówi

  Polska to kraj kolonialny to w koloniach dokonuje się wymiany ludności na bardziej przyjazna, np w RPA wymieniono Hotentotów na Zulusów i potem próbowano na Hindusów, czym to się skończyło upadkiem kraju i terrorem nachodzcow, protestujmy, najbliższy Marsz Niepodległości przeciwko imigracji. Nie chodzi o miejsca pracy, a o kolonializm. Pomyślcie miejsca pracy są w firmie zagranicznej która nie płaci podatków w Polsce, robotnicy zagraniczni wysyłają zarobki do swoich krajów, pomoc socjalna przekracza wielokrotnie placone przez nich podatki to gdzie tu interes.

 10. George mówi

  PiS to partia lewackich faryzeuszy i obłudników, którzy jedno mówią, drugie robią. Przykładów takiej działalności jest aż nadto wiele. Niestety wielu ludzi ulega ich propagandzie i nie zauważa tego oczywistego faktu. A swoją drogą wyniesienie PiS do władzy i sprytnie prowadzone kampanie dezinformacyjne, mające przekonać nas, że czarne jest białe, to robota pierwszorzędnych fachowców, których przecież PiS nie miał. Skąd się wzięli? Stawiam na USA + Izrael.

 11. Krzysztof mówi

  Te muzułmańskie świnie będzie broniła polska Policja przed jakimikolwiek atakami na nich – bandziorów – za nasze podatki . Taka będzie rzeczywistość.

 12. Teresa mówi

  Będą strefy dla wyznawców judaizmu,dla palenia hanuki.Strefy te-w sumie już są-będą specjalnie chronione bo znajdują się w kluczowych instytucjach w naszym państwie,tak jak sejm,URM,pałac prezydencki,muzeum Polin,Sąd Najwyższy.To w końcu najważniejsza religia świata,najszlachetniejsza,wszak pozwala oddzielić ludzi od zwierząt które tylko są podobne do czlowieka,a tak naprawdę ludżmi nie są,co najwyżej rasą niewolników i sprawiedliwie dzieli majątek ziemski czyli dla tych najważniejszych,wybranych przez boga,reszta musi się przystosować i przyjąć z pokorą ten fakt,bo zostali stworzeni aby słuzyć tym co są na obraz i podobieństwo boże a może i sami są bogami,a bynajmniej najdoskonalszą rasą na tym ziemskim padole

 13. Janusz I mówi

  Dzisiaj, 10 września słyszałem w PR24, że do konsulatu RP w Indiach wpłynęło tylko jednego dnia 120 000 wniosków o wizy. Na razie rozpatrzono pozytywnie tylko 6 500. Dziennikarz informował o tym z empatią.

 14. Janusz I mówi

  Polska ponownie zdradziła Węgrów w Marakeszu.

 15. Roland mówi

  Jesli mysli Pan/Pani, ze Panski glos w wyborach demokratycznych na cos wplywa to chyba jest to blad myslowy.
  Prosze zapoznac sie ze slynna juz teza red. Michalkiewicza, ze: “Wazniejsze od tego kto glosuje jest to, kto liczy glosy …” – z ktora ja zgadzam sie w 100%-ach.

 16. sulka mówi

  sumując wszystkie wydarzenia za PO i teraz za PIS to hasło PIS czy PO – TO JEDNO ZŁO

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.