Prokuratura IPN wszczęła śledztwo ws. żydowskiej blogerki. Chodzi o „podważanie faktu planowej eksterminacji osób narodowości polskiej jaką prowadziły władze III Rzeszy Niemieckiej”

Katarzyna Markusz / Zrzut ekranu: YouTube
29

Po zawiadomieniu złożonym przez Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu ws. wpisu opublikowanego przez Katarzynę Markusz z żydowskiego bloga jewish.pl, sprawą zajęcia się prokuratura IPN w Lublinie. Jeśli prokuratura blogerce postawi zarzuty, mogą jej grozić nawet 3 lata więzienia.

Katarzyna Markusz…

to publicystka redagująca portal Jewish.pl. W Polsce znana z oczerniania Polski i manipulacji faktami historycznymi. Jeszcze 3 lata temu domagała się skazania Jacka Międlara za jego odpowiedź na jej paszkwil posądzający Polaków o zbrodnię w Jedwabnem, stwierdzenie red. naczelnego wPrawo.pl, że zbrodnia w podlaskiej miejscowości została dokonana przez Niemców, a żydowski antypolonizm należy wyrwać jak chwasty. Prokurator Hanna Stachowicz odmówiła wszczęcia dochodzenia w sprawie artykułu Jacka Międlara, na co żydówka zareagowała ze wściekłością.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Negacja Holokaustu

W lipcu br., komentując na Twitterze wpis Władysława Kosiniaka-Kamysza dotyczący żydowskiej impertynencji ws. nowelizacji ustawy o Kpa, szef PSL zwrócił uwagę, że „Polacy, tak jak Żydzi, byli ofiarami II wojny światowej”.
– Nie może być zgody na jakikolwiek moralny szantaż. Tak nie buduje się zgody, tylko pogłębia podziały między naszymi narodami – podkreślił szef PSL, odnosząc się do działań Izraela ws. polskiej nowelizacji Kpa.

Zdaniem Markusz słowa Kosiniaka-Kamysza to „manipulacja” i na wpis Kosiniaka-Kamysza, odpisała w następujący sposób:
Pierwsze zdanie jest manipulacją. Dla Polaków nie powstały nigdy obozy masowej zagłady, w czasie wojny mogli chodzić po ulicach, pracować, żyć. Nikt ich nie zabijał za to, że są Polakami. Polskich Żydów zginęło 90%, a etnicznych Polaków 10% – oświadczyła, publicznie propagują „kłamstwo oświęcimskie” polegające na fałszowaniu historii Holokaustu. Tego samego dnia skasowała konto na Twitterze.

Tę wypowiedź, prokuratorzy Instytutu – jak czytamy na samym jewish.pl – uznają za „podważanie faktu planowej eksterminacji osób narodowości polskiej jaką prowadziły władze III Rzeszy Niemieckiej”. Grozi za to grzywna lub kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Niemieckie obozy śmierci dla Polaków

Przypomnijmy, że 14 czerwca 1940 roku 728 Polaków z tarnowskiego więzienia, pierwszym transportem zostało wysłanych na śmierć do niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz. To wynik decyzji Hansa Franka, szefa Generalnego Gubernatorstwa, który w pierwszej kolejności rozkazał wymordować polską inteligencję i elitę narodu polskiego. Prawda o polskim transporcie jest skrzętnie zamiatana pod dywan, ponieważ burzy żydowski holokaustowy przemysł, z którego ma wynikać, że jedynymi ofiarami II wojny światowej byli Żydzi. Auschwitz był niemieckim obozem koncentracyjnym dla Polaków, a Birkenau był niemieckim obozem zagłady dla Żydów. W związku z tym nie ulega to ŻADNEJ wątpliwości – Markusz to „oświęcimska kłamczucha”, nad czym teraz pochyla się lubelski odział prokuratury IPN. 16 grudnia Markusz ma się stawić w prokuraturze.

Kłamstwo oświęcimskie

W Polsce za propagowanie kłamstw tego typu (rewizjonizm Holokaustu) można pójść do więzienia. Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok podawany jest do publicznej wiadomość. Przypomnijmy, że ustawa zabrania negacji wszelkich zbrodni popełnionych przez systemy totalitarne, zarówno w mutacji faszystowskiej, jak komunistycznej. Równie zasadnie wolno zatem mówić o „kłamstwie katyńskim”.

Burzymy mit żyda jako polskiego patrioty

Miejmy nadzieję, że publicystka żydowskiego portalu w końcu się doigra i za propagowanie holokaustowych kłamstw poniesie surową karę. Oby w więzieniu miała wystarczająco dużo czasu na lekturę książki, która może się okazać dla niej prawdziwym antidotum na antypolonizm najwyraźniej toczący ją od środka. Mowa oczywiście o „Polsce w cieniu żydostwa” – lekturze burzącej mit żyda jako polskiego patrioty (TUTAJ).

Przeczytaj także:

J. Międlar: Biegły pisał opinię pod tezę, a Żydów zapraszam do polemiki! Prokuratura oczyszcza mnie z zarzutów za artykuł „Polska w cieniu żydostwa…”! [UZASADNIENIE]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. szalom mówi

  Nic jej nie zrobią. Jest bezkarna, jak Hartman co pisał :” wy polskie chamy….: jak Jojne Daniels, który wyśmiewał akcję podpisów o badania w Jedwabnem- „może was nawet 40 milionów podpisać… (czy jakoś tak), jak Michnik, Lempart….. i cała reszta. To już Polin – jak wyjawił w chanukowym przemówieniu „nasz” pan prezydent

 2. Piotr mówi

  Oby ją skazali. Zawsze trzeba mieć nadzieję.

 3. Kamil mówi

  Szalom – jak by Polacy w czasach zaborów mieli taką mentalność jak Ty, jakby Piłsudski, Padarewski, Dmowski mieli taką mentalność jak Ty, jakby Jan III Sobieski miał mentalność jak Ty, jakby Wladyswal Jagiełło miał taką mentalność jak Ty wreszcie jakby wielu Wielkich Polaków i wielu anonimowych Bohaterów Polskich którzy zginęli za Wielką Polskę miało mentalność taka jak Ty….

  Ale na szczęście nie mieli!!!!!

 4. Kamil mówi

  Niech dostanie nawet w zawiasach, następne kłamstwo nie przejdzie jej już tak plynnie

 5. szalom mówi

  Nie mam „mentalności” Jana III Sobieskiego ani nikogo z Wymienionych ale znam realia III-j żydo-okrągłostołowej i wiem ,że dopóki nie skrytykuje kaliskich statutów Bolka Pobożnego to nie będzie nawet zawiasów. Ech ty gimnazjalna sieroto….

 6. anonim mówi

  Panie Międlar jest Pan naiwny w wierze, że w tyn kraju skarze ktoś zyda i jeszcze pójdzie za kratki. Wywolaloby to medialne tsunami i hejt na Polske od Antarktydy po Grenlandie. Nawet w USA sedziowie boja sie skazac zyda w obawie o publiczny lincz tzw. antysemityzmu.

 7. Misiek13 mówi

  Zydostwo panoszy sie coraz bardziej,a Duda zekomy prezydent Polski,nazwal Polske,Polinem,wiec sami widzicie ze rzad i prezydent maja nas Polakow gleboko w d…e

 8. Halina mówi

  Głupia podła Ryfka czosnkowa, pochodzenie wiadome, nie dziwi nic. Wynocha z Polski razem z resztą czosnkowych. Polacy was nie chcą, won z naszej ziemi!

 9. Joanna K. mówi

  1. Markusz to ona na pewno nie nazywa się – ta łajdaczka ..ydowska może przybrała nick od Markuszowej, pamiętacie ? Tam zginęły z Niemieckich rąk rodziny za ukrywanie żydów, zresztą wydane Niemcom przez samych żydów. https://nowiny24.pl/zamordowani-w-kozlowku-ratowali-cudze-zycie-poswiecili-wlasne/ar/6198699.
  żydzi mają talmudyczną zasadę, ze dla ratowania swojego życia, mogą poświęcić 1000 innych. I robią to. Prawdopodobnie zawsze tak postępowali. A pan prez. gada o „wspólnocie” jakowejś i polinie – piszmy do Niego, że protestujemy pko zrównywaniu nas – ja napisałam.

 10. Alek mówi

  Ale my jesteśmy polakami nie amerykanami i to nas różni od innych. Myślę że czas kiedy się zorganizujemy jest bliski

 11. Hammurbi mówi

  „Publicystka” (określenie bardzo na wyrost) ani się nie doigra, ani nie poczuje dyskomfortu.
  To również „nie przechodzi do żadna rubryka”…
  Mało jest przykładów?

 12. Marcin Malik mówi

  @Alek
  „Myślę że czas kiedy się zorganizujemy jest bliski.”
  Polacy to naród, który w imię bożka świętego spokoju zgodzi się na wszystko. Gdy już jest tak, że nie można dalej żyć, wtedy Polacy masowo giną za obce narody, i znowu głosują na zdrajców.
  Wg mnie Polaków rozmiękcza żydo-centryczny kościół katolicki.

 13. Marcin Malik mówi

  Przydent Żydów Duda powiedział wyrażnie, że to jest Polin. Markusz czy inny Żyd może więc nasrać pod drzwiami Sejmu czy Pałacu Prezydenckiego, a następnie poprosić o papier. Żydówka nie zostanie zkazana. Prokuratura głowi się jak sprawę umorzyć aby nie skazać Żydówki.

  Pamiętacie jak policja aresztowała Polaków za hasła „to jest Polska a nie Polin” ? No i prezydent powiedział jak jest.

  Na Cyprze kilku Żydów z Izraela zgwałciło zbiorowo Angielkę, i wszystkich wypuścili bez kaucji i uniewinnili. Wychodząc Żydzi jeszcze krzyczeli, że Brytyjka jest 'kurwą’. Żydom nawet gwałcić wolno.

 14. Zbyszek mówi

  Zydzi dostaja caly czas pieniadze (tylko z Niemiec – dlaczego, tylko z Niemiec a nie od calej Osi Faszystowskiej + rosja ?) i maja z NRF wspolny interes, aby nie bylo innych wierzycieli – potezny interes w uzyskiwaniu uzbrojenia np okretow podwodnych.

  Dla Izraela utworzonego dzieki Niemcom jest to byc albo nie byc a Niemcom takze sie oplaca odganianie najwiekszego wierzyciela.

  Najtansza metoda jest szukanie polskich pomocnikow, wykonawcow tego gescheftu.

  Idea jest przekonywanie czesci obywateli Polski, ze Polacy zawsze byli „ofiarami” np technologii w transporcie, uzbrojeniu.

  Dlatego dzien poswiecony Deszyfrowania Enigmy obchodzony z wielka pompa bylby dla nich bolesny.

  Dlatego glownie Zydzi i zydzi nigdy do utworzenia tego swieta nie dopuszcza a Niemcy kaza nam zachlystywac sie nazistowskimi technologiami uzyskanymi pod koniec wojny jakoby posiadanymi przed pakte R – M.

  To jest ich najwazniejsze propagandowe zadanie – zrobic z Polakow ofiary nie nadajace sie do uzyskiwania jakiejs pomocy, odszkodowan a Polacy to podchwycili i kontynuuja.

  Jednak to sa ofiary propagandy.

 15. Zbyszek mówi

  „Dlatego dzien poswiecony Deszyfrowania Enigmy obchodzony z wielka pompa bylby dla nich bolesny.” dlatego, ze to deszyfrowanie maszyn liczacych na najwyzszym poziomie uzyskanym przez koncerny USA, w Polsce mozliwe bylo juz za pomoca elektroniki.

  Dlatego bardzo bolesne, gdyz nazistowska propaganda, nadal kontynuowana, ze niby wojna spowodowala gwaltowny rozwoj technologii, leglby w gruzach, gdyz juz w latach 50-tych mozliwy byl rozwoj informatyki, komputerow opartych jeszcze na technologiach maszyn liczacych (bomby deszyfrujacej) i polskiej szkoly matematyki.

  Niemcy – nazistowscy propagandzisci staraja sie ukryc fakt, ze w ataku na Molotowow Ribentropy mialy ponad milion koni, jako glowny srodek transportu.

  Nalezy dodac ciemniakom, ofiarom propagandy, ze dzisiaj w oparciu o rozwoj matematyki na elektronice mielibysmy lata – 60 lat w przyszlosc a wiec rok 2060.

  Nie byloby zniszczen jakims covidem i zacofaniem nazistowsko, bolszewickim.

  Prosze zwrocic uwage na powolny proces tworzenia wskaznikow rozwoju covidu pozwalajacy w przyszlosci stworzyc algorytmy i rozwiazania dla ochrony przed bronia bio-logiczna.

  Nazi i kontynuacja ich teorii, np zielona rewolucja z jej skutkami a wlasciwie ze skutkami wprowadzania jej na poziomie technologicznym „walki” nie z korupcja, lecz z jakims mitycznym wirusem na poziomie sredniowiecza, ukazuje nam skutki II Wojny Swiatowej : koszmarne, conajmniej 60 letnie zacofanie, ciemnota i brak wlasciwej opieki medycznej – chorzy sa odstawianiw w kolejke do smierci.

  To jest kontynuacja teorii faszystowskich i falszem o rozwoju technologicznym nazistow – kontynuowanie !!!

  Polska a nie Polacy jest ofiara tej propagandy!

  Oczywiscie wspomaganej przez Zydow i zydow.

 16. Zbyszek mówi

  Pozornie wydaje sie nam, ze federalizacja krajow Europy moze stworzyc jakas sile kontynentu.

  Jednak na swiecie jest glopbalizacja i rownolegle zawlaszczanie terytoriow slabszych sasiadow, tworzenie i wykorzystywanie niewolnictwa, jako „taniej sily roboczej”.

  Wlasnie UE jest jakby koncentratem tej sprzecznosci.

  Wmawiaja nam, ze niewolnictwo i prymitywna walka o zabor mienia, terytoriow sasiadow, oslabianie sasiednich krajow jest przyszloscia, rozwojem.

  Taa niewolnictwo i grabiez jest nasza przyszloscia.

  To jest taka przyszlosc, ze nawet socjalne osiagniecia Bismarcka same ulegaja likwidacji i juz w 2050 np. w Niemczech nie bedzie pieniedzy na emerytury.

  Mowia – trza cos zrobic.

  Co trza zrobic?: „niewolnictwo, grabiez, zdobywanie terytoriow i jakies covidy – samoginacy wirus silniejszy od tej cywilizacji w nazi technologiach.

  Chyba powinno byc odwrotnie robione.

 17. Zbyszek mówi

  Krotko:

  Jednak robic odwrotnie to nasladowac Polske a to juz w nazi tepych lbach sie nie miesci.

  Gdyby Polska miala taka faszystowska potrzebe plyniecia pod prad cywilizacji, to Na Londyn lecialoby setki tysiecy niezniszczalnych dronow i w ciagu kilku dni bylby starty z powiechrzni matki ziemi.

  Taki byl stan nauki w Polsce i zeby nie dzialalnosc zydow, taki bylby przemysl.

  Elektroniczne deszyfrowanie Enigmy, bylo poczatkiem sterowania maszynami produkcji i procesami produkowania.

  Dlatego Niemcy przyspieszyli wojne o 3 lata a i tak to deszyfrowanie zakonczylo ta nazi cywilizacje.

 18. Zbigniew mówi

  Duma z kultury technologicznej nazi nie pozwala wykorzystac mozliwosci Europy i konczy europejska cywilizacje.

  Dlaczego mowi sie, ze Francja i Anglia „nie przystapily do wojny”, jezeli mogli tylko wejsc i zajac terytorium Niemiec, bez wojny?

  No tak, ale po co?

  Dla kilku rowerow, dla kilku koni i obornika?

  Decdentem byla jedna wielka mafia producentow, w tym z USA ciekawa co zdobeda nazi w Polsce.

  Teraz jest inaczej?

 19. Zbyszek mówi

  Jest inaczej?

  Mowia, ze losowo wybieraja pacjentow do odstrzalu, ze w ten sposob podniosa odpornosc spoleczenistwa.

  To dlaczego zepsulo mi sie nowe auto?

  To dlaczego wg tej technologii jakosci, nie mozna losowo przewidziec rozwoju wirusa ?

  Przeciez w ten sposob pracuja hakerzy i kryptolodzy.

 20. czarny mówi

  Nic jej nie zrobią, bo nawet jak zostanie skazana, to znowu żydostwo zrobi rejwach, podobnie jak w sprawie Engelking i Grabowskiego i prawomocny wyrok będzie zgodny z linią pejsatych.

 21. anonim mówi

  Na tym zdjęciu wygląda, jakby przed momentem robiła jakiemuś rabe loda.

 22. Kamil mówi

  Dziewczyno, edukację w gimnazjum zostawiam tobie!!! Ja uczyłem się w systemie 8klasowych szkół podstawowych a historia to jedno z wielu moich zainteresowań.
  Nie masz mentalności Jana Sobieskiego na 100% ty popychadlo życiowe…
  Co do twojego komentarza to jak każdy będzie takie dyrdymaly prawił to faktycznie nic się nie zmieni!!!
  Najgorsza jest bierność ach ty cykorze życiowy

 23. Zbigniew mówi

  @Marcin Malik – przynajmniej tym roznimy sie od Bialorusinow ale w historii a teraz?

  Utrzynywanie agenta wplywu na koszt podatnika nie ma znaczenia dla nikogo.

  Stworzenie Sytuacji Zagrozenia dla niej jest liczone w skali mnogiej, nawet do potegi, gdyz obejmuje innych takich agentow.

  Ta roznica pomiedzy Sytuacja Zagrozenia a Niebezpieczna, bez wyjscia kaze przypomniec o projektach utworzenia Lawy Przysieglych towarzyszacej przynajmniej rozprawom zamiast „Ciala Spolecznego”.

  Polak w WB oskarzony o gwalt nadal siedzi w wiezieniu pomimo lichych dowodow winy.

  Zagrozenie kara za antypolonizm byloby wieksze i sprawiedliwsze.

 24. Zbigniew mówi

  Czy UE po wyjsciu Niemiec nie zakonczyloby swojej dzialalnosci?

 25. Zbigniew mówi

  Czy UE mialoby sens dla Niemiec po wyjsciu Polski?

 26. Zbigniew mówi

  Polska wg ilosci czynnych zawodowo pracownikow podwaja mozliwosci wykonawcze niemieckich firm.

  Zyski sa wieksze, gdyz Polacy sa najtansi w skali kosztow zewnetrznych swiadczenia pracy.

  Nasz narodowy interes, to wyliczanie i OBOJETNOSC na brewerie tych wladz UE, gdyz wlasciwie przekraczaja czerwona linie z biezaca szkoda dla Niemiec i na ich zlecenie.

  Perspektywicznie jest inna sytuacja, inne grupy Niemcow, madrzejszych i obojetnosc (Robmy swoje) na ich niby lewactwo, niby pedaly i lesbijki i zydzi jest nakazem sytuacji, gdyz w dluzszym okresie czasu, gdy Zachodnia UE bedzie wracac do sredniowiecza, my musimy byc odizolowani.

  Mamy sytuacje, ze EU sa w poteznym kryzysie technologicznym, zarzadzania i musimy zwracac uwage na nasz perspektywiczna pozycje wobec Chin i USA a to juz jest rola nie tylko wyborcow i rzadow, lecz glownie edukacji pracownikow tych „20 mln bohaterow”.

  Dowod:

  W 2050 Niemcy nie beda mieli pieniedzy na wyplaty emerytur gdyz na 1 emeryta bedzie pracowac tylko 2 pracownikow a nasz obraz ich dostatku w NRF powstal gdy na 1 emeryta pracowalo 8 !

  W otoczeniu eksploatujacym wielkie Niemcy i Francje emerytury sa od 60 roku zycia i nie 38 % lecz 100 % zarobkow – juz dwukrotnie wyzszych.

  Dlatego my jestesmy w przyszlosci im potrzebni a nie oni nam.

  Oni traktuja nas chlodno, tak jakbysmy nie istnieli jako znaczne Panstwo a to my musimy tak traktowac ich ale jako wierzycieli.

  Maja jeszcze nadzieje i taka propagande, ze b DDR splaci dlugi – tak jak Serbia Luzycka – pracownikami i weglem brunatnym – medialna afera o te kopalnie byla potrzebna – nie da sie tematu wyeksploatowanych Luzyc zamiesc pod dywan.

  ……………

 27. Zbigniew mówi

  Chcialem tylko zapytac sie tej agentki – Ile jej za to placa i kto?

  A dodatkowo, czy wie, ze Polakow w Niemczech takze wymordowano, takze zabrano majatki i do dzisiaj nie ma zwrotu?

  A Niemcy w Polsce moga mowic, ze sa od dziada pradziada i jako mniejszosc narodowa musza miec swoich poslow w tym knesecie.

 28. Zbigniew mówi

  Pan Michal Malik chyba uwaznie odsluchal wyklad Dr Wolfa i wie, ze przekroczyla malpa czerwona linie a wiec stala sie niebezpieczna dla siebie.

  Napewno wie, ze to mozna wykorzystac wg zalecen dr Wolfa i dr Rath.

 29. obywatel06 mówi

  Witam wszystkich ciepło,
  polecam prześledzić ,które warszawskie kancelarie adwokackie,gdyż wiewióry donoszą,że
  są przyjmowane wnioski o zwrot mienia bez-spadkowego i to od dłuższego czasu.Ciekawym jest któż to taki co robi krecią robotę we własnym kraju (o ile to jeszcze jego ojczyzna jest).
  Z innej strony dochodzą słuchy ,że Gliński dorzuca ponad 6 mln na film o góralo-folks-deutschach,czyli na kolejną prowokację i opluwanie narodu polskiego.
  Trzeba śledzić te sprawy i nagłaśniąć te skurwysyństwa na jakie pozwala ta żydowska ekipa u władzy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.